Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 165
оня ден си купих сенки и днес като почнах да се гримирвам не можах да отворя кутията. счупих си единия нокът и накрая я хвърлих на пода, целия стана в лилаво и т.н. но кутията не се беше отворила ooooh! изхвърлих ги.
нещо много раздразнителна съм станала от жегата ли що ли newsm78
Виж целия пост
# 166
ПМС?
Нали това обяснявало всичко
Виж целия пост
# 167
оня ден си купих сенки и днес като почнах да се гримирвам не можах да отворя кутията. счупих си единия нокът и накрая я хвърлих на пода, целия стана в лилаво и т.н. но кутията не се беше отворила ooooh! изхвърлих ги.
нещо много раздразнителна съм станала от жегата ли що ли newsm78

Къде я хвърли?
Виж целия пост
# 168
ПМС?
Нали това обяснявало всичко

да, очаква се Mr. Green

Wolf , хвърлих ги на пода, а после в кофата за боклук
Виж целия пост
# 169
нямам къде да си стопля вода на работа, и затова си правя 3в1 със студена вода.  Sick

не става.
Виж целия пост
# 170
на мен пък детенцето ми е тикнало в чантата едно такова
точно със студена вода се прави  Mr. Green
Виж целия пост
# 171
нямам къде да си стопля вода на работа, и затова си правя 3в1 със студена вода.  Sick

не става.

ми купувай си за айс кафе - на якобс мисля е Peace
Виж целия пост
# 172
то тия кафенца не са мои попринцип, на един младеж от съседен офис, дето идва да пие при мен понякога са.  Blush ама се оказва, че няма да можем да ги правим явно. иначе аз мразя нескафе.   Sick

Зайка, Мила е прекрасна.  Hug
Виж целия пост
# 173
Отивам на изпит, стискайте ми палци. Подозирам, че резултатът ще е много трагичен Simple Smile
Остана само още един, освен този и ще си отдъхна...

Но, поне не мисля за жегата.
Виж целия пост
# 174
Стискам палци,успех! Peace

Сега ям кроасани и хич не ми се тръгва на работа; днес съм от 11 до 19.00,ама така м мързи......
Сигурно е от жегата (и аз да използвам дежурната реплика Mr. Green)
Виж целия пост
# 175
Зайка, Мила е прекрасна.  Hug

благодаря! нали знаеш, че и тя те харесва.
само че, този път беше радостчето.

приятен ден! на всички!
Виж целия пост
# 176
благодаря! по- добре да си пожелаваме прохладен ден на всички!
Виж целия пост
# 177
Споделям, че отново ни спряха водата. Само при мисълта, че нямаме вода ми иде да пукна. В тия жеги! Звъннах във ВиК да питам до кога няма да имаме вода. Казаха ми, че нямат информация за нашия квартал  #Cussing out Баси...
Виж целия пост
# 178
Да ви спеделя:

1. Беше ми станало мъчно за миската с Фурлата, а тя се прекръстила на Джинджер.

2. От сутринта ми се върти като фон една песен. Моля ви чуйте текста. Не можа да не ви изкара от дълбока депресия.


Песен за излекуване на ДЪЛБОКА ДЕПРЕСИЯ
Виж целия пост
# 179

култово  ooooh!
секцията с книгите на втори план е просто Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия