Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо някои потребители на форума са разстроени от Емоли?
Какво кара участниците да се ядосват на Емоли?
Какво причини напрежение и спорове във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо някои потребители на форума са разстроени от Емоли?
-
Какво кара участниците да се ядосват на Емоли?
-
Какво причини напрежение и спорове във форума?
Напрежението във форума възниква от конфликт между участниците, които споделят своите лични преживявания и борбите си като майки на болни деца, и Емоли, която изразява мнение и критикува другите участници. Това води до обиди, гняв и недоволство сред участниците. Споровете във форума са предизвикани от различните гледни точки и мнения на участниците, които споделят своите лични преживявания и борбата си като майки на болни деца, както и Емоли, която изразява мнение и съди другите участници. Това води до конфликт, обиди и напрежение в общността.
Никога не съм имала за цел да назидавам или съдя някого за неговия избор.Стремила съм се и се опитвам да помагам на майките,които ме търсят за мнение.Това,което спонтанно писах преди две години го знаят всички в този форум,не е нещо ново,но и когато го пишех,мислено се надявах историята ми да успее да вдъхне кураж на други майки,като мен.Да са силни и да се борят,да не се отказват от децата си.Както са постъпили всъщност и ela79 и meyz . 

Всички в този форум сме майки,всички се опитваме да правим и невъзможното за децата си.Аз се прекланям пред всички родители на болни дечица и се гордея,че познавам толкова прекрасни и светли хора. 

