Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 360
Аз , като че ли , съм по- доволна от "Адвантикс" -а , но по съвет на джи-пи-то , ги редувам от време на време , за да не привиква към действието им. Peace

Ще послушам джи-пи-то ти  Wink
Виж целия пост
# 361
Няма да сбъркаш- много е добър! Heart Eyes
Виж целия пост
# 362
Аз ползвам фронтлайна.Джи Пито на Майк каза ,че е по добре ,защото имал някаква защита каквато другите нямали на сърцето мисля че беше.Веднъж го бяха нападнали кърлежите и беше на инжекции много гадно
Ето няколко неща от мен които може би ще ви допаднат




Виж целия пост
# 363
Допадат ми , и още как , особено къщичката  Grinning
Виж целия пост
# 364
Суперски са  Peace

Къщичката е жестока. Моят мръзльо има 5 легълца, но си спи на нашето, но пък може и да му хареса една такава къщичка. Mr. Green

А тази с добре подредените чинийки в шкафа си е мечта, като яде гони чинията от единия до другия край на стаята  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 365

А тази с добре подредените чинийки в шкафа си е мечта, като яде гони чинията от единия до другия край на стаята  Joy Joy Joy
А Майк си вади храната понякога от купата и я яде на едно килимче на терасата Laughing Там си яде и кокалите
Виж целия пост
# 366
Монка , страхотни идеи ! Дарк също си има легло , специално за него ушихме олекотена завивка - на вафлички Heart Eyes, но и той предпочита да спи на нашето легло ! Като споменахте за храна - каква храна предпочетат Вашите любимци ! Дарк яде само суха храна , много е лаком и много внимавам да не напълнее , че правят големи проблеми после.Много обича и всякакви плодове и зеленчуци! Peace
Виж целия пост
# 367
Суха храна яде,кокали му взимам и му варя.Обича месце много да хапва Mr. Green ,от някое ядене ако остане му давам или от моето понякога намазва.Изявява желание при всеки зеленчук или плод да яде-обича много бяло грозде,черно не ама бяло -веднъж преследва една жена беше си купила и си носеше в торбичка и лиги текат ужас....яде ябълка,крастваички,морковчета,ананас, банани ама на малки парченца и т.н. Дъвче дъвка ,но не я гълта като му омръзне я плюе.Само да усети мириз на дъвка идва и иска да ти я вземе от устата.Не може да се оплаче той.А майка ми като отиде направо му сипва каквото ядем и ние,кебап,пиленце,рибка,пица.Гледа го като внук Joy
Виж целия пост
# 368
..................кокали му взимам и му варя.

Бъдете внимателни с кокалите .Това са остарелите разбирания..........
Кокалите причиняват задръствания , перитонити,перфорации и т.н. В последно време висока смъртност при кучетата  Sick
Те не са нито полезни нито хранителни, а опасни !!!! Дори хиената в природата не яде кокали 
Това е един искрен съвет - решението е ваше  Hug
Виж целия пост
# 369
Знам аз ,че стават такива работи.Котката ми от това почина.Кокалите са свински и говежди.Почиствам му жлезата ама незнам . newsm78
Виж целия пост
# 370

Бъдете внимателни с кокалите .Това са остарелите разбирания..........
Кокалите причиняват задръствания , перитонити,перфорации и т.н. В последно време висока смъртност при кучетата  Sick
Те не са нито полезни нито хранителни, а опасни !!!!

Подкрепям с две ръце  Peace Peace, най-опасни са пилешките
Виж целия пост
# 371
Знам аз ,че стават такива работи.Котката ми от това почина.Кокалите са свински и говежди.Почиствам му жлезата ама незнам . newsm78

За жлезата трябва движение и храната да не е попареста
Ако искаш давай 2 пъти в седмицата суха на Роял Канин - според възрастта и килограмите , но когато го правиш трябва да има достъп до вода , защото след консумацията и пият много вода  Hug
Виж целия пост
# 372
Като говорите за храни, мойто момче беше свикнало в чужбина на Юкануба (Eukanuba), но от както се върнахме в БГ не сме я намирали. Знаете ли от къде мога да взема и има ли всички видове (за него ми трябва синиър).
В последно време, от както е при майка ми, започна да яде на общо основание и да избягва гранулите. Та си мисля, че ако му намеря Юкануба ще започне пак да си похапва здравословно и като куче, а не като малко прасенце. Twisted Evil
Виж целия пост
# 373
Винаги има достъп до вода.
Благодаря за съветите .Между другото последните кокали които купихме ги отказа да ги яде и ме водеше до гранулиранат храна да му сипвам.Дадохме ги на уличните кучета.Аз не съм гледал кучета ,а мъжа ми е имал и преди.Сега живеем в тях ,но скоро ще се преместим и ще си помисля по въпроса с кокалите.А какво ще кажете за тези кожените кокали  и пръчици.От тях също му давам.
Виж целия пост
# 374
А какво ще кажете за тези кожените кокали  и пръчици.....

Нашата докторка ни беше казала, че си чистел зъбите с тях. Аз лично не мога да си обясня как, но предлагам на Макс, защото определено има нужда да гризе нещо от време на време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия