Режим на Пиер Дюкан - 33 част

  • 31 912
  • 650
# 225
Кали поздравления за изгубените килца. С лентичката и аз имам проблем - нещо не съм наясно. Продължавай напред, но бъди само режимна, без залитанки  Wink

Току що изядох една купа зелена салата с риба тон. Сега чета в книгата, че зеленчуците не били безобидни и да се внимава с количеството  newsm78
Виж целия пост
# 226
KaliMa промяната ще видиш  едва на другия ден
Виж целия пост
# 227
Варненките също да покажат снимки, много е вълнуващо.
Лека нощ и от мен момичета и много минуси ви пожелавам утре сутрин newsm10
Виж целия пост
# 228
Я кажете пак за мен като недоразбрала, в колко и каде е Варненската среща, и как да ви позная?
Виж целия пост
# 229
Кали, утре за 12.30 се говореше, но къде още не е уточнено, надявам се до утре сутринта да се разбере. Ще ни познаеш по колите лайт на масата  Mr. Green шегувам се.
Виж целия пост
# 230
Спокойна вечер от мен милички  Hug
Виж целия пост
# 231
HugЗдравейте момиче, аз си ви чета, та забелязах, че питате за майонезата.Аз си правя майонеза-млечна домашна-с две , три яйца , около 300 гр.прясно мляко, малко лимонтозу, сол пожелание и разбивам с миксера, до сгъстяване.понякога прибавям ситно нарязани кисели краставички или чесън за вкус.Надявам се съм била полезна.Приятен ден

Благодаря ти, миличка! Hug Още утре ще пробвам.Май аз съм най-запалена по майонеза тук. ooooh!
Лека нощ, момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 232
Утре сутрин ще доуточним, ще ви пусна и моя снимка в близък план, за да ме познаете.
Виж целия пост
# 233
Оф, днес се включих за добро утро и за лека нощ  Sad
През уикенда ще се поправя, обещавам!
Мише, утре няма митинг, чак в понеделник. Ако успея, ще дойда на баба Яга в неделя  Laughing
Дори  Hugпожелавам ти утре кантара да мръдне!
Супер режимна съм днес:
закуска- палачинка с айрян
втора закуска - айрян
обяд - 2 телешки пържоли с 1 домат
следобедна закуска - домат, краставица и 2 червени чушки с парафиново олио
вечеря - риба във фолио, задушени зеленчуци
втора вечеря - сега си гризкам 2 рулца от раци
След толкова ядене се надявам утре на минус  Praynig (естествено грамчета, не килограмчета Laughing)
Хайде лека нощ! До утре!

Виж целия пост
# 234
smile3537 Каква е тая създърма бе, народе..........?

Бачи, да ти кажа честно и аз не знам коя чавка ми изпи мозъчето днес, та я купих...  Crazy newsm78
Я кажи, как ще се поправиш? Flutter
Я! Rolling EyesКаква е тая баба Яга? В неделя съм в командировка.....
Аз закусвах : палачинка със сиренце и капучино.
сутрешно кафе в офиса с мляко.
Обяд в 11,30 една пилешка пържола с горчица.
След обяд 14 ч. 10-тина корнишона, ама мъъънички.
16ч. мляко със степче.
В 17 ч. един чай от нещо  неизвестно. Ама билка.
Преди малко 2 печени чушки и няколко люти с кашкавал.
Сега се пече утрешната манджа. Телешко в йена с гъби, зелен фасул, лук и кисели краставичка Simple Smile)) Хич не ми е ясно, какво ще се получи, ама..... Каквото сготвя, туй ще хапвам Simple Smile
Виж целия пост
# 235
 ooooh! Уф..... Добре че ви чета! Сетих се да си налея бутилка вода. Вече съм изпила към 2,5 л, ама ще бълбукам още Simple Smile
Виж целия пост
# 236
пък аз май днес изоставам с водата - до 1.5 има няма
Виж целия пост
# 237
До 12 можеш да наваксаш Simple Smile))
А къде е Пепита? Няма кой да каже едно: Наздраве!
Виж целия пост
# 238
Ама то, срамота! Нищо не сте писали... аз от кръчма се прибирам, карам се с половинката , за да се добера до компютъра иииии нищо не е писано...  Joy

Кри, мерси за отговора! Надявам се да се видим на Баба Яга. Ние ще сме без кучета, че иначе ...  Crazy

Бачи, Баба Яга е на Спортната палата.... ама като няма да си тук...  Sad

Аз съм супер режимна... и съм на 5л вода само малко бяло вино, но аз си го възприемам като режимно... тъй че....

Лека нощ и до утре момичета!   Hug
Виж целия пост
# 239
До 12 можеш да наваксаш Simple Smile))
А къде е Пепита? Няма кой да каже едно: Наздраве!

Дааа, Пепи, не е писала от доста време....

Пепи, къде си? Нали щяхме ресторант да отваряме... ти да не се отказа?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия