Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 807
  • 735
# 90
За Пловдив
Фадо-перфектните обяд,вечеря,среща .Обожавам да ходим там,ама ни се случва все по-рядко.
Хемингуей -много вкусно и добро обслужване и мнооооого вино


Кремена , а къде се намират?
Виж целия пост
# 91
За Пловдив
Фадо-перфектните обяд,вечеря,среща .Обожавам да ходим там,ама ни се случва все по-рядко.
Хемингуей -много вкусно и добро обслужване и мнооооого вино


Кремена , а къде се намират?

И аз бих искала да знам  Praynig
Виж целия пост
# 92
за софия
капитан кук - рибен ресторант, за мен лично е номер 1
дивака - не е лошо
табиет
Виж целия пост
# 93
И моите любими места:

Къщата с часовника
Вратата
Пасторант - италиански
Кабуки в "Изток" - суши
Фенерите - немски
Вила Кафе
Ретро - ресторант за бохеми
Виж целия пост
# 94
За Пловдив
Фадо-перфектните обяд,вечеря,среща .Обожавам да ходим там,ама ни се случва все по-рядко.
Хемингуей -много вкусно и добро обслужване и мнооооого вино


Кремена , а къде се намират?

И аз бих искала да знам  Praynig

Фадо се намира е по пьтя за митницата след обувната фабрика в дясно. Бяхме там вьв вторник. Ами определено си ми е любимия ресторант.

Хемингуей е на центьра в пресечката на онова кафе Боро и офиса на М тел.
Виж целия пост
# 95
Препоръчвам за Пловдив ресторант " Медитеренео"(невероятни агнешки котлетчета и тиквени кюфтенца) на мястото на  ресторант "Чановете" на Отец Паисий- имат си е паркинг, предвид невъзможността да се паркира наоколо.
Виж целия пост
# 96
Spaghetti Company (ЦУМ,партер)  http://www.spaghetti-company.com/menu.php?menu=dishes

Много приятно место, сега особено като се затопли времето отвън е страхотно.

Цените са средни.

Порачах си обаче  някакво Лингуини (оказаха се спагети; не си падам много по пастата, така че за мен всички са еднакви  Wink).
Беше вкусно, но .....студено. Предполагам, че не се сервира така. Затопиха ми го на микровълнова  - т.е.  само отгоре  Confused
Виж целия пост
# 97
За Пловдив, мога да добавя:

"Джоана" - хаха култова кръчма  Embarassed (на бул. "Дунав")
И на мен много ми хареса, а да добавя, че има и безжичен интернет.
Виж целия пост
# 98
За Пловдив-ресторант Ривиера,(до завод Каменица) и бирария Кравая (в Тракия,началото,близо до Метро)-изключително разнообразие в Кравая,особено на салати.
Виж целия пост
# 99
За Варна
за вкусна храна, хубава обстановка залагам на Карго /още повече, че отивам до там по чехли Mr. Green/


Татяна, точно ти ме разби с тия битови заведения Joy Joy Не съм ги посещавала.... нещо не съм фен а такава кухня и обстановка
Виж целия пост
# 100
Татяна, точно ти ме разби с тия битови заведения Joy Joy Не съм ги посещавала.... нещо не съм фен а такава кухня и обстановка

Ми от селянка кво о4акваШ  Mr. Green
Майтапа на страна, международна кухня мога да си ям тук, като съм във Варна ми се яде българско  Wink
Другата седмица идваааам  Grinning
Виж целия пост
# 101
да добавя ресторант "Вишните" - много вкусно и приятно! най-невероятната салата Табули, която съм хапвала, основните ястия са малко, но затова пък много вкусни всички! задължително опитайте кнедлите от десертите! Peace
има само 5 масички, но пък неслучайно е избиран за Ресторант на годината в конкурса на Бакхус - Chivas Regal 2004

тук копирам едно описание от Чичо Гугъл, което ми се стори много подходящо да опише ресторантчето - "Вишните" е сред най-малките столични ресторанти, спечелил първо място на конкурса "Ресторант на годината" на Бакхус през 2002. Уютното заведение с 15 места положи началото на култура, грамотност и интерес към жанра "семеен ресторант". В менюто му с лекота са смесени различни гастрономически традиции и всяко ястие е приготвено с разбиране и отношение. Атмосферата е едновременно домашна и изискана.


и да похваля много старият, но винаги на ниво Джей Джей Мърфис, където атмосферата, храната и купона са невероятни Wink
Виж целия пост
# 102
"Вишните"  неслучайно е избиран за Ресторант на годината в конкурса на Бакхус - Chivas Regal 2004

  Права си,хич не е случайно.Около 2000 лв струва да участваш в конкурса и няколко пьти в повече, да спечелиш.А и го е печелил няколко пьти .
Виж целия пост
# 103
кремена, искаш да кажеш, че е платил наградата си, но всъщност не я заслужава ли?
не ти харесва заведението ли?
Виж целия пост
# 104
Татяна, точно ти ме разби с тия битови заведения Joy Joy Не съм ги посещавала.... нещо не съм фен а такава кухня и обстановка

Ми от селянка кво о4акваШ  Mr. Green
Майтапа на страна, международна кухня мога да си ям тук, като съм във Варна ми се яде българско  Wink
Другата седмица идваааам  Grinning

добре, като дойдеш във Варна, ще те заведа в Гюрлата hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия