Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 11 013
  • 306
# 210
Честито юначе и на Лили!    smile3525
Виж целия пост
# 211
Здравейте мамчета , да ви съобщя , че lili 33 е вече мама на малко момченце - Димитър 2850 и 49 см. И двамата са добре.
Супер - честито на Лили, да и е жив и здрав малкия мъж, много да ги радва   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 212
                                    4ЕСТИТО БЕБ4Е НА ЛИЛИ И НЕЙНИЯ СЪПРУГ!!!! newsm10 newsm51 smile3525
супер ни изненада, сега 4акаме инфо от нея или информаторите:)))
Виж целия пост
# 213
Ха да ни е честито и третото бебче,да е живо и здраво и да носи много радост на мама и татко.
Момичета какво става ноември още е далече,а бебчетата почнаха да се раждат?
Не трябва ли това бебче да е четвърто по ред- нали за днес е второто, въпреки ,че аз така и не разбрах, коя е мама на първото /леле ,че обърквация/
Виж целия пост
# 214
Супер!!! Трето бебе за щастие!!!  


Честито момченце,Лили!!!!!Да порасне голям и много да ви радва!!!!

Ти бързо да се възстановиш!!! Hug
Виж целия пост
# 215
TIHA VODA от ноемврийските е първо за днес, Лари е писала за нейна приятелка  Simple Smile
Ама само мъжки бебета сме ги подкарали - сега вече е на ред някоя мома за цвят  Wink
Виж целия пост
# 216
Честито на Лили! Здрав и корав мъж да стане малкият Димитър!

Кво става, бе, мами? Много се разбързали тия мъжкарчета, дайте малко път и на дамите!  Laughing Еее, браво! Чакаме инфо как са мама и детенце!
Виж целия пост
# 217
Пък снощи Василчо и свекито се скараха за упойката в гръбнака.Свекито седнала да обяснява,че това било лигавщина,пък Василчо-да и обяснява,че това е прогрес и се не се разбраха.
Кате, мойта свеки пък ми се скара защо още не съм казала на лекаря, че ще искам епидурална анестезия - трябвало да се организира по-отрано Shocked Ама като, чета във форума, няма такъв проблем. Някой може ли да сподели? Thinking Вярно, че свеки е раждала с епидурална, уговорена 3 месеца предварително, ама това е било преди 27 години. Сега не ми се вярва пак така да стоят нещата Thinking Та, уплаши ме да не ми се размине епидуралката и още в понеделник ще питам или акушерката, или доки Laughing
Вчера пък ми се струваше супер нелогично да уговорям упойки за нормално раждане, след като ми казват, че бебо е седалищно ... Crossing Arms
Виж целия пост
# 218
TIHA VODA от ноемврийските е първо за днес, Лари е писала за нейна приятелка  Simple Smile
Ама само мъжки бебета сме ги подкарали - сега вече е на ред някоя мома за цвят  Wink
Мерси, аз от самото начало не можах да схвана за чие бебе и за коя мама става въпрос Embarassed
Виж целия пост
# 219
 Честито бебче на  ЛИЛИ 33 , да е Живо и здраво , много късмет и щастие му пожелавам. Да не спира да носи радост на мама и тати Kissing Heart Kissing Heart
Виж целия пост
# 220
Пък снощи Василчо и свекито се скараха за упойката в гръбнака.Свекито седнала да обяснява,че това било лигавщина,пък Василчо-да и обяснява,че това е прогрес и се не се разбраха.
 smile3501 smile3501 smile3501
Хубаво и е казал Василчо - те хората са го измислили да ни облекчат живота, ние сега да се опъваме като магарета на мост - ми да седим вкъщи и да дойде една бба-акушерка да ни изроди тогава.
В интерес на истината и аз като казах с каката че ще си слагам такава упойка то беше едно мрънкане, едно чудо - и не само свеки, ами и етърва ми, и майка ми - ама ги сектирдосах набързо да си гледат работата - като искат те да раждат без упойка - прав им път, аз моя гръб си давам, не техния.
Kanela няма нужда от предварителна уговорка за епидуралната, като има анестезиолог и ако ти поискаш упойка могат да ти я сложат даже и в последния момент ако кажеш. За твое успокоение обаче предупреди лекаря си. Аз така ти говоря ама и аз не съм казала на моя, ама то си се подразбира де - аз и първия път родих с епидурална.
Виж целия пост
# 221
Благодаря, Jutoo! И аз така си мислех, ама свекърва ми като ме наплаши вчера. Embarassed Няма начин в голяма столична болница да няма кой да ми сложи епидурала - звучи повече от абсурдно  Crossing Arms
Виж целия пост
# 222
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА ЛИЛИ!!!  bouquet

Сега попрочетох предишни теми и като гледам МИМИ как разказва за раждането, направо все едно това е най-лесното и приятно нещо на света GrinningДано всички да описваме своите раждания така Praynig
Kanela , епидурална упойка можеш по всяко време да си поискаш. Така ми казаха от болницата. Има вариант да ти откажат по лекарска преценка, но не ми обясниха конкретно. Иначе и при над 7 см. разкритие не слагат, защото било късно newsm78Казвам какво са ми казали, не че разбирам всичко от казаното Laughing
Виж целия пост
# 223
Лили, честито ти момченце, да е живо и здраво а вие с таткото много щастливи!
Виж целия пост
# 224
Честито на Лили! От сърце й желая здраве и щастие и нека бебо расте силен и умен и много, много да я радва!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия