Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са признаците на увеличена трета сливица?
Каква е цената на изследванията за увеличена трета сливица?
Какви са симптомите и признаците за операция на трета сливица?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са признаците на увеличена трета сливица?
Признаците на увеличена трета сливица включват чести проблеми с гърлото, наличие на бактериален растеж в гърлото и носа, повтарящи се болки в гърлото, гнойни ангини, херпесни ангини, непрекъснат носен секрет, хъркане през нощта , дишане през устата, тъмни кръгове под очите, често събуждане през нощта поради затруднено дишане и проблеми със слуха. Не всички симптоми трябва да присъстват за диагностициране на увеличена трета сливица.
-
Каква е цената на изследванията за увеличена трета сливица?
-
Какви са симптомите и признаците за операция на трета сливица?
След операция за отстраняване на трета сливица, децата обикновено се чувстват добре в рамките на два часа, стават гладни и жадни и искат да играят. Диетата се следи през първите два дни, като се препоръчва по-мека храна и около една седмица трябва да се избягва удряне, тичане и скачане. Операцията обикновено е лесна и протича гладко. Признаците за операция на трета сливица включват голяма трета сливица, проблеми със задържането на носни секрети, нарушена функция на Евстахиевите тръби, както и чест или хроничен хрема и/или синузит.
-
Колко време отнема възстановяването след операция за отстраняване на трета сливица?
-
Колко дълго трябва да се спазва диета след операция за отстраняване на трета сливица?

Ние също нищо не сме подписвали. Аз за всеки преглед съм му искала фактура и касова бележка, както и за всеки взет и направен там секрет и за операцията. Никога не ми е отказвано и не съм имала проблем. Едва ли Френгов ще говори свободно че иска пари които ще сложи в собственият си джоб пред всичките си останали колеги, а в кабинета освен него преглеждат поне още 2-3 души + медицинските сестри. Друг е въпросът как стоят нещата със самата болница и плащанто там. Не вярвам че Френгов сам си е измислил ценоразписите и че на своя глава си иска пари и ги представя. По скоро това си е политика на самата болница. Аз също съм чувала и знам че работят с касата, но по какъв признак преценяват кой да е с талон и кой не незнам. Ние също сме от пациентите които са оставили в болницата сигурно над 1000лв, и последната операция ни беше по касата.
, само детето да е добре