Страхотна диета за Страхотни тела! - 7

  • 13 609
  • 310
# 135
Привет на страхотните мацки   bouquet!
Lideto 70, b_ivanova, много благодаря за милите думи и за подкрепата! Тук съм, с вас съм и няма да се откажа лесно  Simple Smile. В момента почивам и съм се отдала на празниците, но не прекалявам с хапването. Удържам ситуацията за момента, макар че почти всяка вечер съм на някакво парти. Изчислих, че най-много калории поглъщам с пийването. Тук чашка вино, там някое коктейлче .....лоша работа  Mr. Green, но пък е весело и приятно. След НГ ви очаквам пак да сме сериозни - аз ще направя другите диети - така съм планирала. Добре дошли сте, да се подкрепяме и поддържаме  Hug
StaM - аз не успях да видя снимките ти, но съм убедена че изглеждаш страхотно   bouquet
GerDa - резултатът ти е много добър! Не се обезкуражавай от малко преяждане. И ние сме хора все пак - празника е за всички  Simple Smile. Ако продължаваш да внимаваш по принцип и да преследваш целите си наградата няма да закъснее. Един или два килограма никога не са фатални.  Hug

Това е от мен за днес! Бъдете диетични и страхотни, но не забравяйте да се забавлявате cheers
Виж целия пост
# 136
Здравейте , страхотни сладурани!
Може да не сме много режимни, но вси пак се посъбираме! newsm62 
GerDa Hugне се ядосвай! Ще го махнеш това кило!И все пак не ти е отишъл двуседмичния режим на кино, защото ако не беше свалила 3,3 сега щеше да си все пак повече отколкото преди две седмици! Peace А след Нова година заедно почваме отначало, нали? Аз първата диета я направих , но не до край така , че ще я почвам отначало.
caffeine Hug наистина най-много калории идват от алкохола, но пък 1-2 чашки вино е полезно/така слушах по телевизията - затова французите били най-здрави/ Wine Glass То на празниците пийването е по-весело даже и от хапването Mr. Green Но след Нова година сме на линия и ще отслабваме заедно! newsm10
StaM , margooo , b_ivanova Hug Hug Hug
Аз днешния плодов ден го изкарах без проблем , но го приключих току що с едно малко тоблеронче Embarassed , но пък направих 20 мин домашни упражнения   animal085 newsm57 nutsтака че това прегрешение не е чак толкова страшно/поне според мен/ newsm78
А иначе кантара в нас е забранен до 2 януари, за да не се тръшкам и да си развалям празниците. Пък ако съм си върнала свалените кила ще ги махам пак! С вашата подкрепа ще успея! newsm51
Виж целия пост
# 137
Здравейте,
нека да си обещаем да живеем без кантара до 8.01.2008 г. за да не си разваляме празниците, а после дни колкото искаме за диети!
Ще си поставим цел за 8-ми март и т.н.
Заедно към заветната цел или по-точно към заветните кг.
Успешен, весел и ползотворен ден, страхотни момичета! Hug
Виж целия пост
# 138
Здравейте , страхотни сладурани!
Днес аз черпя кафе.

b_ivanova , идеята ти да си поставиме за цел 8 март е супер!  newsm10А за кантара още повече Mr. Green Аз моя съм го скрила и се правя , че не съществува , но съм решила , че от 2 ,01 започвам пак да се меря, защото нямам в семейството си именници между 1 и 18 януари , така че това е идеално за мен да направя първата диета отначало до край. newsm78
Здравейте,
нека да си обещаем да живеем без кантара до 8.01.2008 г. за да не си разваляме празниците, а после дни колкото искаме за диети!
Ще си поставим цел за 8-ми март и т.н.
Заедно към заветната цел или по-точно към заветните кг.
Успешен, весел и ползотворен ден, страхотни момичета! Hug
Hug Hug Hug и от мен
Виж целия пост
# 139
Здравейте сладурки Hug
Аз не се вясвам в темата ,защото си мислех ,че няма жива душа тука ,а то се събрал почти целия отбор,макар и не толкова режимни.Аз три дни се бях отдала само на пиене,ядене и лежане Animal Pig,ама какво да се прави даже и фитнеса не работеше,не съм аз виновна tooth.От вчера вече съм в правия ред,и за мое учудване не съм наддала. newsm44
caffeine супер резултат  bouquet
GerDa твоя резултат също е добър ,а това качена килце след празниците ще си замине лесно ,точно както е дошло. Hug
b_ivanova   дано наистина до 8 март да нямаме нито едно излишно килце Hug
lideto мерси за кафето,не се ядосвай за вчерашния  тоблерон ,след цял ден плодове от един тоблерон нищо не може да ти стане. Laughing Hug
Хубав ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 140
Пак съм тук , но за да си призная, че още отсега отпаднах от режима Embarassed Embarassed Embarassed
Направо тези дни явно няма смисъл да се тормозя. Ще си празнувам  newsm22 newsm24 и  newsm44 разпускам , а пък след Нова година влизам в строя, за да поправям последствията по празниците Sick
margooo , поздравления , че не си наддала smile3501, аз няма да се меря тази година повече. Mr. Green
Все пак ще гледам да огранича като цяло количеството приета храна за деня, ама не го обещавам много твърдо Joy
От 2,01  /в краен случай 3,01/ съм в редиците на най-примерните диетуващи!
На всички вас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Виж целия пост
# 141
Здравейте, страхотни момичета,
желая ви незабравими изживявания в новогодишната нощ!
Виж целия пост
# 142
Здравейте , Страхотни!
b_ivanova   newsm51 Засега май сме само двете в темичката . Дано по-късно дойдат още да стане по-весело. Но аз май ще изчезна по някое време да  newsm64  food002 newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm55 knit /А -  без плетенето  Mr. Green/ А утре не знам дали ще мога се доредя от домашните.

Бъдете здрави , щастливи и много обичани!
Пожелавам много здраве, късмет, и благополучие за вас и вашите семейства!
Виж целия пост
# 143
Ч. Н. Г. , Страхотни!
Първо кафе за тази година
Виж целия пост
# 144

Ч.Н.Г.
Пожелавам ви здрава,щтастлива и усмихната 2008 год. и прекрасни фигури на всички страхотни момичета.
lideto мерси за кафето. Hug
Аз от утре съм на линя. Wink

Виж целия пост
# 145
Здравейте, страхотни мацки!

Влизам, за да почерпя по едно чайче, но май още поне два дни няма да вляза в режима Embarassed, че са се завъртяли едни допразнувания. А иначе - качила съм 1,5 кг  Sick Но пък пак си имам едно килце, което не съм си го върнала, така че положението не е толково отчайващо!
Но ще си колигирам вече линийката с огромно съжаление нагоре. ooooh!
Виж целия пост
# 146
Добро утро!
Как е настроението в първия работен ден! Ако е лошо да ви кажа една добра новина - работната седмица е само 3 дни!
А иначе  newsm43 скрила съм се от срам след цялото преяждане!
Затова следпразнично (и предпразнично) - в строя!
Успешен ден!
Чака ме много, много работа! Hug
Виж целия пост
# 147
Добър ден на всички страхотни момичета!

Честита новата 2008! Бъдете здрави, щастливи и красиви! Споделена обич и сбъднати мечти ви желая и разбира се страхотни тела! Давам си сметка, че започваме много на време и ако пак сме сериозни за лятото ще бъдем направо фиданки  Simple Smile Аз поне си го обещавам.
А сега по темата  Simple Smile. Аз съм решила да направя тази осем седмична програма, която някой е публикувал тук - струва ми се много добра като съдържание и като времетранене. Ще правя също така и тренировки (за сега у дома) два или три пъти седмично. Тренировката ми е класическа и включва упражнения за цялото тяло като клекове, напади, лицеви опори, коремни преси, работа с тежести и гирички. Идеята е не просто да отслабвам, но и да се сдобия с красиви форми. Ще се радвам да има ентусиастки сред вас и по тази тема  Simple Smile И тъй като след тренировка трябва да се изпие по една протеинова напитка ще си добавя и това към диетата. Мисля, че няма да има проблем защото така или иначе никоя от диетите не надхвърля 1000 калории. И последното допълнение ще бъде ленено масло или капсули - ще избера кое от двете, но със сигурност ще вземам добавка от омеги.
Това е амбициозният ми план за началото на годината. Стискам си палци да се справя през тези осем седмици и разчитам на вашата подкрепа  Hug. Аз мисля да започвам на 5 януари. Ще се отчитам редовно тук и ако има желаещи да се присъединят към мен да пишат смело  Simple Smile

Още веднъж много успехи през 2008 и ви прегръщам всичките  Hug
Виж целия пост
# 148
Здравей, caffeine, аз също мисля да започна  І-вата диета, но от 8-ми! Ще споделяме резултати и ще се подкрепяме!
Виж целия пост
# 149
Здравейте и от мен  Hug
Аз казах ,че от днес съм на линия ама нещо не ми де получи.Сутринта нямах Интернет ,не можах да вляза в темата и това ме демотивира Mr. Green.Обаче от утре е 100% сигурно.Дано всичко е наред с Интернета. Laughing
Прекрасна вечер на всички  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия