Хранене до 4 ч. следобед смъква излишните килограми

  • 34 972
  • 299
# 105
Присъединявам се към идеята и режима. Качих 30кг през бременността, с раждането смъкнах 13. А после със спорт и малко ограничения за 4 месеца свалих още 10кг. Сега остават най-гадните последни 6-7кг, които смятам да унищожа с прекратяване на въглехидратите след 16 и продължаване на спорта. 3 пъти седмично ходя на аеробика. Момичета моят съвет е да не се заблуждавате, че можете да хапвате всичко до 16 и след това рязък глад. Това е стрес за организма и той ще търси начини да компенсира. Най-добрия вариант е спорта, тогава може да си позволите да хапнете и повечко, защото при спортуващите метаболизмът е засилен, обмяната е по-бърза и се горят много повече калории, т.е. ако спортуващ човек хапне шоколад, той няма да се лепне на другия ден, а при неспортуващ - знаете как е.
А..и нещо, което съм разбрала отдавна - най-важно е това, което правиш да ти доставя удоволствие и да си щастлив. Ако си нещастна целия ден представяйки си как вечерта ще си в добра компания и ще гладуваш няма да се получат нещата. Аз след тренировка се прибирам и си правя голяма салата айсберг или зелена салата. Овкусявам я със зехтин, лимон, сол, натрошавам малко сиренце и пъхам няколко ролца от раци. Може и друг вариант с риба тон и дресинг от кисело мляко, в което сте намачкали сирене и една лъжица майонеза. Спокойно - няма да качите от майонезата.   bouquet И помнете - важно е да сте щастливи от всичко, което правите, а не да се измъчвате. Хормонът на щастието не е за пренебрегване  Peace
И аз ще докладвам за резултати. В момента съм 62кг. Борбата е до 55кг, а срока - юни месец.
Виж целия пост
# 106
Enti, аз пък никак не се чувствам нещастна. Готвя по малко, защото вечерят само мъжът ми и дъщеря ми. Аз през това време правя нещо друго. Чувствам се чудесно и нямам желание да ям  Grinning
Виж целия пост
# 107
Enti, аз пък никак не се чувствам нещастна. Готвя по малко, защото вечерят само мъжът ми и дъщеря ми. Аз през това време правя нещо друго. Чувствам се чудесно и нямам желание да ям  Grinning

Да де, това имах предвид, всеки да намира своя начин за щастие  Peace    bouquet
Виж целия пост
# 108
Привет и от мен!   bouquet

Приемате ли нови полълнения  Flutter

От днес спирам приема на храна след 17 часа. Иначе съм си направила и режим т.е. не ям каквото си поискам през останалото време  Mr. Green Дано всичкото това даде някакъв резултат  Praynig

Ще пиша пак след някой и друг ден  Wink

Лека вечер   bouquet
Виж целия пост
# 109
Еййй, ето ме и мен!

Като се прибрах сготвих на семейството, миришеше
многоогоо вкусно.

Но, аз не ядох - нищооо.
Дори в момента не съм гладна - направо не мога да повярвам!
успех на всички!
  bouquet
Виж целия пост
# 110
Ох, много ми е трудно да не вечерям. Няма как да сатне при положение, че се прибирам от работа гладна като вълк. Четох някъде, че трябва да има интервал от 4 часа от последното ядене преди лягане.
Виж целия пост
# 111
Снощи издържах геройски Flutter Само 1 ябълка ядох на вечеря, за да седя на масата с другите Peace Сутринта нямаше минуси, но то не може да има всеки ден Peace
Виж целия пост
# 112
И аз да се запиша - вчера хапнах за последно в 16 ч..До 20 не бях гладна,но след това осверипях.Сварих си пилешко малко и хапнах Embarassed.Наистина си е стрес за организма от един режим на друг,та за това си позволих да се залъжа с една -две хапки пилешко.В предните страници четох ,че може да се залъжеш при нужда сбелтък.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 113
zdraveite
vapros pak kam Поци .
a kiselo mliako moje da se iade sled 16.00.
tova sa nali pak belta4ini??
mersi  bouquet
Виж целия пост
# 114
Здравейте!
Аз и днес съм стриктна.
Най-странното , е че си мислех че ще бъда мноогооо
по-гладна. Thinking
А се оказа , че почти не съм гладна. Shocked Hug
Но ще се премеря утре вечерта и веднага ще ви докладвам.
  bouquet
Виж целия пост
# 115
zdraveite
vapros pak kam Поци .
a kiselo mliako moje da se iade sled 16.00.
tova sa nali pak belta4ini??
mersi  bouquet

Отговорих на лични Sunglasses
Виж целия пост
# 116
Е защо на лични бе Поци? Я направо кажи какво точно може да се хапва след 18,00 освен месце..Моля те..Аз едва ли няма да хапна нещо след 18,00,защото лягам в 3,00 посред нощ../тогава се връщам от работа/..и тогава съм ПАК гладна..не знам вече с моят режим на работа и почивка всичко е толкова объркано..Има дни,в които спя по 3 часа,други ,в  които ставам в 11.00...много ми е трудно да си направя нормален режим на хранения и тренировки.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 117
Как върви момичета Hug  bouquet При мен няма минус......Похвалете се вие Peace Иначе не изпитвам глад почти, гледам да си бягам рано и така Peace
Виж целия пост
# 118
Аз утре ще ви кажа дали имам минус. Днес смятам да си направя прочистващ ден на грейпфрути.
Виж целия пост
# 119
Запис.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия