В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 27 748
  • 696
# 195
Деси, лененото няма грам въглехидрат, за мазнините е ясно, но те са само полезни в него  Peace Та затова се чудех аз, особено след като прочетох цитатите на Небесната, лично за себе си реших - ще приемам ленено семе или Ескимо  Peace Здравето не е шега работа  Peace
Лорче, няма да напиша нещо, ако не го мисля, много си хубава и имаш невероятна усмивка   bouquet
Ванче Hug
Жадира, много си хубава и ти  Hug Дюканка  Flutter
Виж целия пост
# 196
Жедира честита прическа,много ти отива Peace
Лори,всички знаем че скромността е Дюканска черта ,но наистина имаш невероятно излъчване  bouquet
Вещи,Бубе и всички други Пловдивчанки(наистина сте много,за което ви завиждам)чакам снимките с нетърпение Grinning
Виж целия пост
# 197
След поредният неуспешен опит за палачинка се отказвам. Бях решила да си спретна нещо като дюнер и като питката не се получи забърках всичко в една купа и си го изядох с лъжица.
Нели ив не се отказвай  Simple Smile Виж ако ги направиш по-мънички дали няма да се обръщат по-лесно. Хубаво е когато храната има добър вид.  Wink
Виж целия пост
# 198
Бубе аз си бях взела Flax oil и останах доволна от това как ми влияеше ,мисля пак да си взема ,но ще видя по заплатено време newsm78
Виж целия пост
# 199
Добро утро,момичета! Hug
Щастлива съм-днес пак имам намаление -300гр. FlutterВече остава толкова малко до целта PraynigАз последния килограм за сваляне съм го сложила на летичката по-скоро като желателен,а не задължителен,още мисля за него,но ще видим newsm78
Отностно киселото мляко-от както съм на режима ям само Верея 0,1% и ми е много вкусно.Забелязала съм обаче,че Верея с калции 0,1% е много по гъсто от по-голямата разфасовка и най-често си купувам от него-по цяла щайгичка Embarassed
За шуменки нямам думи-много сте чаровни!  bouquet
А на пловдивчанки + VIP гости желая приятно прекарване! Hug
Виж целия пост
# 200
Рокси, браво  smile3501
Виж целия пост
# 201
Добро утро Simple Smile

аз сам много ядосана днес съм +1, а съм 3 ти ден на ПЗ уфффффффффффф

Вещи не пиша много ,защото и двете деца са болни   Confused
 smile3548
като гледам снимките с кафетата чак  ми се пийва едно Simple Smile
Виж целия пост
# 202
След поредният неуспешен опит за палачинка се отказвам. Бях решила да си спретна нещо като дюнер и като питката не се получи забърках всичко в една купа и си го изядох с лъжица. Сега си накиснах триците и тях ще изконсумирам след малко.

И аз като теб бях на път да се откажа, но днес най-накрая ми се получи!
Направих следното - взех нов, равен тиган, че старият нещо се беше поизкривил.
Размесих 3 лъжици трици, една лъжица извара, едно яйце и на око малко прясно мляко. Изсипах сместа в леко нагрят тиган, а може би трябва да е по-силно нагрят, и пуснах на слаб огън - бавно да се пече. Като видях, че крайчетата са покафенели, лекичко опитах да отлепя и се оказа, че палачинката може да се обърне... Номерът според мен е в слабия огън и бавното печене.
Опитай, аз три дни правех натрошени залчета на тиган.
Виж целия пост
# 203
 Момичета,до сега се рових из нета да разбера нещо повече за тоя DEVORCAL.Няма никакво информация за него на български, и от България изобщо.Излязоха много френски сайтове и форуми.Основно го коментират жени,които са на режима на Дюкан.Аз не съм много в час с френския,но общото впечатление е,че са доволни от него.Цената му е около 20 евро за кутийка с 50 драженца...Чудя се обаче,да си взема нашенски ябълков оцет,или да накарам майка ми да ми прати от там тая чудесия.. newsm78

Бубе аз си бях взела Flax oil и останах доволна от това как ми влияеше ,мисля пак да си взема ,но ще видя по заплатено време newsm78

Много скъп тоя Flax oil бе....В нашата аптека е 38.00 лв.... #CrazyА бил добър казват...


Лорче Hug,моя е на път да ме изхвърли вече.... Joy
Виж целия пост
# 204

Вещи не пиша много ,защото и двете деца са болни   Confused

Много лошо с тези болести. ConfusedУдома се изредихме и аз ,и мъжО(дето за 15 години 2 пъти съм го виждала болен) ...сега малката е с ангина.Ама сливиците и са ужас.Утре пак на доктор ще ходим. ooooh!


Лорчеее,у дома е същата работа.
Обаче вече ставам.Имам риба да си пека,перални...
После ще дойда за второто  кафе. Heart Eyes
Виж целия пост
# 205
Момичета,не знам дали сте пробвали,но аз съм си измислила страхотна закуска.Едно кисело мляко,стотина грама извара,мъничко подсладител и много канела,с трите лъжици трици....Е ни палачинки ми се ядат, ни дяволи...Става страхотно вкусно нещо.Сутрин като стана,нямам търпение да го забъркам и едва изчаквам 15-ина минути.....Пробвайте,няма да съжалявате.... Hug

Дигам дупето да чистя,че ми мирише на биг скендъл вече.... Joy
Виж целия пост
# 206
Момичета, нашето форум-пристрастяване не е нормално... В къщи е един малък ужассс, а аз си чатя сладко-сладко с вас.
Grinning Лорче, у дома е същото  Rolling Eyes Ама благоверния не смее гък да каже, щото съм обявила, че каузата е велика и като не ми помага той /в смисъл не ще да диетува с мен/ аз помощ от другаде ще си намеря.

Момичета, напъвам се да хапна нещо, а така не ми се яде...  ooooh! След малко тръгвам към лелиното угощение, стискайте ми палци да удържа на напъна. Като се върна ще доложа бетон ли съм или не съм.  Sunglasses
Виж целия пост
# 207
Момичета, здравейте! Hug Голяма си е краста форумчето, няма спор - и моите ме гледат накриво вече, ама му намерих цаката - викам , че се ровя за рецепти - много голямо БЛАГОДАРЯ  bouquet на всички публикували ги!
Лорче, Жедира, чудесни сте - и който е на Дюкан, определено му се променя излъчването!!
Благодаря и на Небесна за инфото за рибеното масло.
Лек ден от мен и приятни емоции на Дюканската срещичка!
Виж целия пост
# 208
Волна и при нас струва толкова ,но аз си го пиех по 2на ден и ми стигна за месец и половина Wink
Бънискорошно оздравяване на децата Peace
Аз най накрая изчистих на почивки и след малко ще трябва да ставам от компа и да отивам да си прибирам детето,че вече 2 пъти ми се обажда да ме подканва Embarassed
Виж целия пост
# 209
Ванче,Лора,Бубе, desi_val, pilito,благодаря ви за милите думи,момичета ,стопляте ми душицата  love001
BuNNy,дано бързо да оздравеят,то пак сме в период на вируси,аман вече  ooooh!
Лора,и аз съм много зле по отношение на форума,по цял ден мога да вися тук,бомба да падне в къщи аз първо ще си дочета и тогава ще погледна  Embarassed
Волна,наистина са скъпички тези добавки и аз само ги заглеждам,но не се решавам да си купя,а Краставицата беше писала за омега 3 на амуей,за него знам,че е някакво чудо направо,аз за него съм се засилила да си го купувам,като се прежаля с парите,че то верно за здравето си,ама пари за ядене,пари за фитнес,пари за добавки,много скъпо тва да се поддържаш ,бе  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия