Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 360
Има, но го запази за 3-та фаза.
Виж целия пост
# 361
Вещи, най-важното е, че сте живи и здрави! Hug Всичко друго все някак ще се нареди...
marini, нормално е  майка ти да сваля по-бавно заради годините, променения метаболизъм и малкото килограми, които има да свали.  Peace Но е хубаво да се посъветва със специалист и да приема калций заради риска от остеопороза и повишения прием на белтъци  Peace /уф, това съм го позабравила май Embarassed/

 newsm09 Sun, като манекенка си! Heart Eyes
Виж целия пост
# 362
Вещи, радвам се, че се чувствате добре! Важното е да сте здрави и щастливи и ти пожелавам нова кола в най-скоро време! Hug
Малее, Сънче, та ти си толкова слаба! Изглеждаш чудесно! Да си купуваш все нови дрехи и да се фукаш! Heart Eyes
Добре дошли на Тара и Сецилия! Peace
Защото нали се казва,че стоиш на 2-ра фаза,докато достигнеш желаното тегло.......да,ама ако имаш като мен в повечко килца,желаното тегло си остава някаква Химера......
Или пък трябва да спазвам втора фаза толкова време,колкото кг съм свалила по 10???
Христина, 2 фаза продължава до достигане на желаното тегло. 3 фаза е за задържане на кг и продължава по 10 дена на свален кг! Simple Smile
За срещата: бройте и мен/ дано мъжът ме не е на работа тогава/!
Виж целия пост
# 363
Абракадабра, мисля ,че можеш да минеш 4/3.
Благодаря, Бачи! Смятам да пробвам от тази седмица 4/3. И на срещата ще дойда - брой ме.

Цвети, Спасдиди, Кри, Лора и Деси Вал - мерси! По повод този "юбилей" (забавен на фона на Кри), днес си купих електронен кантар и утре ще проверя резултатите. Драма Куин също е с юбилей - да й е честит! Явно 22-ри е запазена стартова дата за Протал.  Simple Smile

Авана, аз постоянно мисля за сладко и картофи. Даже сънувам как ме черпят с шоколад, взимам, лапам и панически плюя, защото се сещам, че не трябва.  Laughing Но режимът има алтернативни десерти, които можеш да си правиш и като ти огладнее мозъкът, да пълниш стомаха.  Wink

Зелено човече, пробвай да наблегнеш на здравословния ефект. Не знам какви са мерките на съпруга ти, но ако талията му е над 90 см, рискът от инфаркт му диша във врата. Стресни го малко. После пробвай и с елегантността и привличането. Може да не е суетен, ти си го познаваш, но може и да е...  Wink

Green Apple, не се отчайвай! Аз от 6.01 не съм свалила грам, но вярвам, че в някакъв момент ще се отпуши. Силно се надявам. Виж Вещи как е задържала 3 месеца. Моето и твоето сваляне са мноооого ударни. Нали знаеш, че 4 кг е здравословното на месец. Ние с теб сме минали 4 за по-малко от две седмици, така че трябва да дадем време на организмите да се приспособят и да се отърсят от стреса.   Wink

Сън, изглеждаш страхотно!

Вещи, бързо отърсване от шока и на двете ви и до лятото да си имаш твоя кола, въпреки ремонта!

Лека нощ на всички! Отивам да спя, за да сваля нещо през нощта, че утре е големият ден - замерване след първия месец с Дюки.  Grinning
Виж целия пост
# 364
Ели, Честит юбилей!
Пожелавам ти от сърце от здраве да не се отървеш, от щастието да не можеш да избягаш и от любовта да не можеш да се скриеш!


Весел и незабравим празник, изпълнен с много емоции и подаръци!
Виж целия пост
# 365
Вещи  Hug Hug Hugрадвам се че всичко е минало само с уплаха и вие с Приси сте добре.Жалко ,ти така искаше да имаш собствена кола ,но нали знаеш че пари се печелят.
Честит юбилей на Ели!!!Да жива и здрава и много щастлива.
Виж целия пост
# 366
пробвай да наблегнеш на здравословния ефект. Не знам какви са мерките на съпруга ти, но ако талията му е над 90 см, рискът от инфаркт му диша във врата. Стресни го малко. После пробвай и с елегантността и привличането. Може да не е суетен, ти си го познаваш, но може и да е...  Wink

АААА, не е чак такава работата! Въобще даже не е такава! Аз съм за инфаркта  Embarassed Той просто се е поокръглил, ако мога да кажа така  Embarassed  Иначе по темата елегантност... той се движи само с черни дънки и черни тениски, почти първи номер подстрижка, връзва му се фигурата според мен на "имиджа"  Embarassed Елегантност - каква е тази дума  newsm78 А по едно време си слагаше и кърпа на главата - бая застрашително изглеждаше за непознати хора, даже каза, че контрольорите не го проверявали има ли билет  Joy Засега поудържах фронта за един месец поне да изкараме, ама наистина бая парички...

Sun, събра ми очите   bouquet

Успешен ден на всички!
Виж целия пост
# 367
Хайде пак съм първа с кафето  Grinning
Виж целия пост
# 368
ДОБРО УТРООО

Вече си мислех, че няма да мога да се запиша в тази тема, че пусто ми е трудно да пиша ако не съм изчела всичко.

Вещи - да сте живи  и здрави, малкия дявол е бил.
Кри - честити ти 10 месеца и 40 килограма  bouquetГолямо постижение и страхотен стимул.
Лорче - и на теб честити 2 месеца. Аз мръднах надолу  -стискам ти палци и ти да имаш намаление днес. От 2 дни спрях прясното мляко и ограничих киселото. И мнооого вода пия. 
Куини - и на теб честит юбилей - 17 кг. са страхотно постижение.
Бачи - да пишеш, като вземеш стевията дали много променя вкуса на кафето и чая. Ще чакам с нетърпение.
Сънче - мерси за това, че си толкова ведър човек и разкара облаците за нула време. Честити придобивки - снимките са ти страхотни - направо за албума.
Марини -една колежка се запали - и тя е в климактериум и за 3 дни ударен качи 2 кг.(Въпреки, че имам известни подозрения, дали не е имала прегрешения)
Ели - Честит рожден ден. Бъди все така красива, много здрава и изключително щастлива жена.

За срещата - аз ще дойда към 18,15, защото съм на работа точно тази събота.

Ква съм    animal085   ooooh! забравих да се похваля - още едно килце е в историята newsm44
Виж целия пост
# 369
Ели , Честит Рожден ден и от мен  Hug
Жлая ти
еврейско богатство,
сибирско здраве
и циганска ЛЮБОВ.
Виж целия пост
# 370
Нели Ив, мерси за кафето и добро утро на всички!
Доколкото можах да разбера от писмото на Дюкан по повод сиренето, той си повтаря човека, че може да се яде 1,5% сирене. Май не е вникнал във въпроса, че го питаш за сирене, направено от 1,5% мляко. Маслеността на готовия продукт се увеличава, по спомени маслеността на Маджаров е около 10%, нямам в момента от това сирене, за да проверя.
Кетчуп аз лично не бих яла, купешки. Това е една от най-вредните храни, пълна с боклуци.  Peace Пък и като се ограничаваме от толкова много храни, за един кетчуп ли сме  Joy
Марини, ще ме извиниш, че ще повторя отговорите на Бачи, Фенси и Сън, но ще се включа и аз по темата за майка ти, защото моята майка също беше на Дюкан и  е след климактериум. Тя тръгна да сваля 5-6 кг, а свали 14. Беше невероятно стриктна, може би защото имаше висок холестерол и това допълнително налагаше нискомазнинен режим. Направи 5 ударни и после въртя 5/5 до 12-тия килограм. Останалите 2 свали в 3 фаза, но ограничавайки мазнините и сладкишите. Едно от най-трудните неща за нея беше да се научи да закусва (както и за мен) . Закуската е много важна, както и водата. Бих посъветвала майка ти да продължи, след като не е проблем за нея спазването на режима. Да избягва готови храни и да яде по кофичка кисело мляко. В най-лошия случай ще се наложи да е във 2 фаза около 2 месеца.Да не се обезсърчава, а да продължи. Ако има начин, публикувай нейно меню, или поне я накарай да си записва какво яде и да си направи сама разбор вечерта или на следващото утро. Хайде, ще чакаме новини и за нея.
изкушавала ли си се някога да си направиш сладкиш,макар и с подсладител или пък кисело мляко със степче......нещо сладичко??? Rolling EyesВсе ое не съм се изкушавала,но и аз имам цел като твоята и ако я гоня,както ти..искам да знам как си постъпвала
Хриси, първите 4 месеца май въобще не ядох нищо сладко, позволявах си само кола лайт.(Сега си спомням, че на РД на майка ми маправих крем без карамел и изядох 1).  Да си призная, познавам се, и си мислех, че  макар и с подсладител, ще си разбуде глада за сладко и тогава няма спиране. Първото нещо, което си направих, беше кексчето на Фоли, но соления вариант ми допадна повече и не правих дълго време сладко. Малко съм против степчетата, щото и те са чиста химия, ама напоследък си хапвам с кисело мляко и ми се услажда доста. Торта ядох за пръв път (имам пред вид Дюканска) на коледната среща. Това за мен. Ти си хапвай сладкиши с подсладители, разрешени са и помагат да не се прегреши с нещо нережимно. В началото не слагай какао (аз още не съм яла какао).
За свалянето на кг в 3 фаза - не!!! Ако я спазваш както трябва, без ограничения и ядеш всичко, казано от Дюки, не се сваля. Може и да се качи временно. В 3 фаза се сваля, ако се ограничаваш (като мен, защото отначало тръгнах да качвам и се стреснах и като Сън, защото има алергия и не яде всичко ). Така че съвет от мен - 2 фаза до сваляне на всички килограми и после трета. Пък ако се свали там още кило-две, няма лошо! Peace
Вещи  Hug Hug Hug Как сте днес? Успя ли да поспиш? И се извиняваш на всичкото отгоре  Laughing
Сън, супер изглеждаш, абсолютно манекенски вид и пози! smile3501 newsm51
Сноу-Анна, гледай все пак да хапваш нещо, за да не ти се забави метаболизма. Липсата на апетит е временна, после апетитът пак си идва  Joy
Елена, кашкавалът на Маджаров не е 1,5%, а е направен от мляко 1,5%. Не става за 2 фаза.
Зайка, честито килце! smile3501 newsm51
Ели, честит юбилей! Да си много здрава, щастлива, обичана и все така слаба и хубава!


Слънчев и усмихнат ден! Отивам да се трудя, ще се включа по-късно!




Виж целия пост
# 371
Добро утро и от мен.  food010

Вещи, много съжалявам за инцидента ви и се радвам, че всичко се е разминало само с уплаха за вас.newsm51

Кри , поздравления за невероятната упоритост и резултат, ти си ми пример и стимул в дюканстването  newsm20

Сън, честита звездичка. Не знам дали има по- позитивен човек от теб newsm51
Виж целия пост
# 372
Ели,честит рожден ден и от мен!Да си жива и здрава!  bouquet



Сънче,изглеждаш страхотно! Heart EyesДействаш ми страшно мотивиращо.   bouquet

Зайка,браво! Hug


Днес моят съпруг също е рожденник,затова ви черпя от негово име. Grinning

Виж целия пост
# 373
Eли, честит рожден ден! Бъди много здрава и щастлива!



Sun , изглеждаш страхотно на снимките  Hug

Ванче
, да ти е жив и здрав мъжа!   bouquet
Виж целия пост
# 374
Здравейте момичета!
Днес имам повод до почерпя -за два дни съм минус 1 кг.За всички вас чаша кафе

Вчерашното ми меню:
Първа закуска - тричава палачинка + 1/2 кисело мляко 0,5%
Втора закуска - 1/2 кисело мляко 0,5%
Обяд - извара с пилешко месо
Сл.закуска - крем без карамел
Вечеря - пилешки гърди на скара+ 200 гр.кисело мляко със Степ
Вода 2 л+ 2 кафета
Лек ден на всички и благодаря за топлия прием
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия