Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 375
baby_doll,благодаря . Hug
На свалилите-честито. Flutter
Виж целия пост
# 376
  Добро утро и от мен момичета. Hug

ЕЛИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ДЪЛГОЛЕТИЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ.УСПЕХИ В ЛИЧЕН И ПРОФЕСИОНАЛЕН ПЛАН.ЧЕСТИТО.



 СЪН,колкото си красива,толкова и позитивна.И всичко това умножено по 10. Hug  bouquet Hug  И за теб цветя....



 КРИ,винаги научавам изключително полезни неща от теб. Hug  bouquet HugЗаповядай




 Честито и на съпруга на Ванчето.Да си се радвате много дълги години.

Щастлив и успешен ден на всички.Повече свалени килограми. Hug

Виж целия пост
# 377
SUN-изглеждаш добре,даже много добре-колко кг си била преди диетата,не мога да повярвам че някога си била да кажем с наднормено тегло-колко си била преди....
Виж целия пост
# 378
Добро утро момичета Hug

Ели честит юбилей,пожелавам ти да си много щастлива и все така красива
Сън много си готина,постигнала си манекенски мерки,поздравления  bouquet
Добре дошли на новичките и честито на всички с минусчета Hug
Прекрасен ден на всички пожелавам Heart Eyes
Виж целия пост
# 379
Весел рожден ден, Ели! С много усмивки, обич и... подаръци!


Ванче, да ти е жив и здрав човекът! Много да се обичате и подкрепяте! И понеже той не е от нашата гилдия, го черпя с това
Виж целия пост
# 380
  bouquet
Виж целия пост
# 381
Кри, благодаря за отговора триците!
Тара, здравей!На мен менюто ти ми допада.
Бачи, как си днес?
Лора, явно организмът ти реагира така.Щом спазваш всички тези неща, които си изброила.Но пък е по-здравословно така.
Сецилия, здрасти!
Зелено човече, ако той самият не е убеден в това, което иска, няма да се получи, според мен.Каквито и аргументи да му приведеш.
Марини, не съм от кой знае колко знаещите, но ще и пожелая успех.В моменти на трудности да чете при нас.Ще се радвам и да пише.
Честито,Ели!Много здраве и усмивки ти желая!
Ванче, здраве и на съпруга ти и цялото ти семейство!Весел празник!
Виж целия пост
# 382
Ванче честит ти рожденник,да е жив ,здрав,много да те обича и подкрепя  bouquet
Между другото бащата на детето ми също е рожденник днес ,май е редно и аз да почерпя
Виж целия пост
# 383
Време е за моя месечен отчет.

Тегло -7,500 кг
ГО -5,00 см
Талия -7,00 см
Корем -6,00 см
Ханш -3,50 см
Бедро горе -4,00 см
Бедро долу -5,00 см
Прасец -1,00 см
Ръка горе -3 см

Общият сбор на загубените см е 34,50, като намаленията са през първите 2 седмици. През вторите две имам минуси само в талията, дупето, прасеца и... гръдната обиколка.
Виж целия пост
# 384
Добро утро и от мен! Успешен ден на всички!
Бачи, Вещи, как сте днес?
Ели, честит рожден ден! Много здраве ,успехи и весел празник ти желая!
Виж целия пост
# 385
 Добро утро и от мен, дюканки! Как са минусчета?
При мен след 2 дни задържаме и малък проблем с ходенето до  smile3550 , вече всичко е ок и съм с още -1кг !   Joy

Вчера имах много работа и не можах да се включа тук, иама да наваксвам с четенето! Започвам, до скоро!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , Ели !   bouquet
Виж целия пост
# 386
Добро утро и от мен.  bouquet
Нели, мерси за кафето.  bouquet
Ели , Честит Рождан Ден, бъди много щастлива и усмихната. newsm38
Ванче, честит празник и на теб, да ти е жив и здрав съпругът и много да те радва. Hug
Сън, изглеждаш идеално с тези дънки.  bouquet
Зайка, честито килце.  bouquet
Вещи, радвам се, че си добре. Hug
Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 387
Честит рожден ден Ели



КРИ Браво мацко -40 кг.
абракадабра -7.500 много добре за 1 м.Аз карам втори но съм -8 дотук.В интерес на истината първия свалих 6, а сега само 2.
Хубав ден момичета  bouquet
Виж целия пост
# 388
Добро утро, милички!
Аз имам повод да почерпя днес Hug
Любимото ми мишле помъдрява с една година Heart Eyes
Почерпката е типично по Дюкански, така че взимахте и хапвайте, не се стеснявайте, има за всички ви! Hug
                      
А това е за 3-то фазничките:

Да ви е сладко! Hug
Виж целия пост
# 389
Здравейте момичета! Толкова бързо изписвате страниците Crazy Не мога да смогна да чета Laughing
Аз съм четвърти ден и се чудя дали да ги направя 7/7 или да си ги карам 5/5 newsm78
Добре ми е не съм гладна, но още не мога да свикна и сутрин нещо да хапвам и си мисля, че доста малко ям на ден.
Весел и лек ден Ви желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия