Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 135
Елена82, аз бих препоръчала 5/5. Психически не бих издържала само три дни със зеленчуци и после пак да ги спра  Embarassed Така за пет дни си "отяждаш" на зарзавати, та да не ти липсват после за известно време. Това е лично мнение.

И аз карам като Дорето...някой път само ако има повод предварително ги разчитам на 4/3
Виж целия пост
# 136
СТЕВИА има на бул.М.Луиза 95, Разноизнос, ф-ма Радиамир 3 ет. цената е 5,40 за всички видове, листа, таблетки, сироп. № 95 е на лъвов мост до районното, с/у ОББ
Виж целия пост
# 137
Ей тукhttp://dukanons.forumactif.com/login.forum?connexion например, но аз нещо не мога да се оправя с регистрацията, та може ти да бъдеш нашият агент при първоизточника. Simple Smile

Верита, пробвах се с фр. сайт, но не става с моите бедни познания по френски само разбрах, че не са позволени повече регистрации. Може и да не съм права. Щеше да ми е интересно...
Виж целия пост
# 138
Ей тукhttp://dukanons.forumactif.com/login.forum?connexion например, но аз нещо не мога да се оправя с регистрацията, та може ти да бъдеш нашият агент при първоизточника. Simple Smile

Верита, пробвах се с фр. сайт, но не става с моите бедни познания по френски само разбрах, че не са позволени повече регистрации. Може и да не съм права. Щеше да ми е интересно...


И аз стигнах до там, че ми казва, че не позволява регистрация. Има някои откачени форуми, в които не се допуска регистрация от друга страна и помислих, че може да е от тях, затова предложих на момичето, което е там на място, да опита. Защото и мен ме гризе любопитството. Laughing
Виж целия пост
# 139
zax,благодаря ти за инфото  Hug
Виж целия пост
# 140
Аз купих Стевия от магазина на ул."Милин камък", но там е значително по-скъпа - 7,40.
Виж целия пост
# 141
Да на Мария Луиза е вносителя. Продават и на дребно. Смед обяд до около 18,00 винаги имало човек в офиса.
Виж целия пост
# 142
Пепери, честито намаление и успешно достигане на новата цел!  Hug
Елена82, честито минусче!  Hug 5/5 е най-ефикасната схема.
Криси1975, търпение, душа!  Hug Има периоди на задържане. Нормално е!  Peace
Мише, Верита, при опит за регистрация пише: "Администраторите са забранили регистрацията на нови членнове."
Виж целия пост
# 143
Мише, Верита, при опит за регистрация пише: "Администраторите са забранили регистрацията на нови членнове."
Сигурно заради българската вълна от последователки  Mr. Green
Виж целия пост
# 144
Ето ме и мене!
Сузи,Деси вал, Даренка, Klemi,Венка Линка,Мишленце,mamche_na_Rumche и да ме извинят тези,които няма да спомена---честито намаление! Все така да я карате.
Кри  Hug
Вещи  Hug Hug Hugблагодаря за темата от сърце!
Бачи Hugи се надявам да си по-добре вече.
Днеска от сутринта не можах да седна и не можах да закуся,сега хапвам едни трички с мляко,ама само половинка мляко и маааалко степче за разкош. Успях да се удържа днеска да не се претегля,дано издържа и утре,по съвет на Айс. А представяте ли си какво ще стане като се претегля в неделя и съм ного надолуууууууууууууу Heart Eyes
Боби и за тебе  Hug
Благодаря на Сън за откъса от книгата,все не намирам време да я прочета,но благодарение на вас се справям някак си.
Чао за сега от мене и  Hug Hug Hug за всички тук!
Виж целия пост
# 145
Здравейте на всички добрички в дюкански редички!
Мерси за кафето, ама е късно - за което виновно ми е спането!  Laughing

Лора, честити 2 месеца! МалИ колко много ми се виждат-искам и ааааааааз!  yes
Зеленко, взе ми думите от устата-и аз преди по-рядко с печката. От една седмица мъжът ми не може да повярва какво се случва из кухнята: ми то това на диета не прилича, а на някаква кулинария-вкусотия! Днес щеше да падне като задими оная ми ти палачинка! Тиганът беше скрит за дълбок резерв-неупотребяван, купен преди 5-6 год. Ауууууу признах си! Никога не бях правила палачинки! Единица съм-сигурно е!  Embarassed  Embarassed  Embarassed
jedira, подкрепям напълно поста ти на 3та стр. Казала си го страхотно!  Hug
Бачи, Кри, Сън, Бубето, Боби, Цвети   Hug
Бачи, пази калкулатора, че ни трябваш! Wink
Вещи, къде си? Не можем без теб!   bouquet
Сбъдваща, как тиква бе  Joy Сбъдваща по ми се харесва! Добре дошла на теб и на всички! Аз съм също от новите, но момичетата така те посрещат и споменават напред-назад, че много бързо започваш да се чувстваш една от тях! А това е заразително-ФОРУМСКА ЗАВИСИМОСТ! Тя помага повече от книгата! Нищо, че една девойка казваше вчера, че не била много научила от тук! То не е за научаването, а за подкрепата, помоща и положителната енергия, която ти дават момичетата тук! Това книгата не ти го дава и цял ден да си я четеш!

Фоли, друго си е като завъртя оная пръчка!  Grinning

За протокола аз днес съм 4ти ден ПЗ и от както съм "влязла" в нея си стоя на 85,000кг. и не мардам! Сигурно от тая кола-лайт Ша да е! От четири дни се наливам и напивам с нея! Е по 2-3 чаши де! Дали е от това  newsm78
Виж целия пост
# 146
Много момичета тези дни с разкошни резултати, браво на тях и честито! Специални поздрави на двуцифрената Данида, изпитала съм го и знам колко е приятно да видиш 2 цифри на кантара! newsm51
Добре дошли на новите попълнения, пожелавам им успех и пиятно диетуване с нас!
Специално  Hug на Монда (Монде, нека това да е последния ти режим!!!) и на ДесиВал, липсваше ни напоследък!  bouquet  bouquet  bouquet
Още не можах да изчета всичко, но искам да се поФаля на всички, щото се поФалих в тесен кръг и ме гризе съвестта. Crazy
Фоли не се стърпя и ми честити, за което благодарско!
Днес правя 10 месеца и ги отпразнувам с хубав резултат - 40 кг. Честитките най-добре във вид на филета или кюфтета!
И както си му е реда, черпя  тричава гофретка. Прокарайте я с вода, колкото повече, толкова по-добре!



Виж целия пост
# 147
Зелено човече, може би да се пробваш пак с пилето на сол? Ама с морска сол. На мен ми става безотказно и абсолютно замества готовото пиле на грил, което не си позволявам заради маринатата, в която ги киснат, и заради солта.
Ето ти една моя снимка на пилето ми на сол, кожата се маха след изпичане.
http://img09.imgshare.eu/i/krikri/picture_012_41405.jpg
Виж целия пост
# 148
Кри,мила,честити ти 10 месеца с Дюкан.Да си жива и здрава!
Ама ги докара до 40 ,а?Завиждам ти благородно за упорството.
Аз 13 кг боря 1 година...

цветя за теб. Heart Eyes




Лорче,честити ти 2 месеца с Дюкан. Hug

Виж целия пост
# 149
Кри, честито!Радвам се за теб!
Елена, точно така-следват Пз-3 и после пак 4 П.Но, виж и помисли и по другите мнения за 5/5 и си нагоди режима както ти е най-удобно!Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия