Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 240
нищо не ми казахте за киселите краставички.Я кажете дали тази салатка е добре-риба тон във собствен сос,извара копър чесън и черен пипер.Добре ли е и може да сложа кисела краставичка newsm78
Виж целия пост
# 241
Здравейте момичета, малко офф нямам идея за какво говорите в момента още дочитам старата тема ooooh! за което извинете но да вметна.
 Оказа се че трябва да прескоча 1-2 етап и да правя само третия за кърмачки, по този повод искам да помоля Вещи да промени малко първия постинг като се уточни че бременни и кърмачки трябва да правят САМО улекотен трети етап , защото явно не само аз съм се подвела че са ни разрешени и другите Embarassed Предполагам че един протеинов ден не се е отразил кой знае как на здравето ми де то аз и без др съм си месарка и често ми се случва да карам почти само на месо затова и толкова ми харесва Дюкановата теория Mr. Green
А относно въпроса за кърменето и храната на майката аз да кажа какво аз съм чела- няма никакво значение какво яде майката за качеството на кърмата, а само за вкуса й (за отделянето на токсини обаче незнам не съм просветена), всички необходими съставки за организма на бебето просто се изтеглят от организма на майката и са изцяло за нейна сметка и липсите са в неина вреда  Naughty така че да пазим здравето си, пък фигурата може и да почака малко, няма да кърмим цял живот я Twisted Evil
Виж целия пост
# 242
Да, Sun, бях при вас, но тогава нямах книгата.
Сега вече съм прочела книгата, разпечатих си вашите рецепти, купих си всичко необходимо и ей ме на! От днес започнах. От утре ще се разписвам най-съвестно Laughing и ще споделям какво постигам и какво не успявам.
Много съм горда, че успях да убедя и съпружескато тяло да започне с мен.
Ще му липсва чашата вино вечер, нооо....трай бабо за хубост, дет се казва!
Стискайте палци да бъде всичко наред и проклетите хормони да не ми пречат на великото дело Grinning
Виж целия пост
# 243
нищо не ми казахте за киселите краставички.Я кажете дали тази салатка е добре-риба тон във собствен сос,извара копър чесън и черен пипер.Добре ли е и може да сложа кисела краставичка newsm78
Кеселата краставичка, ако е само със сол може да я сложиш, но като подправка - малко. А ако е стерлизираните - НЕ, те са със захар.  Аз ги обожавам, но сега само ги гледам и им се точа, когато мина в 4 фаза.
Виж целия пост
# 244
Да, Sun, бях при вас, но тогава нямах книгата.
Сега вече съм прочела книгата, разпечатих си вашите рецепти, купих си всичко необходимо и ей ме на! От днес започнах. От утре ще се разписвам най-съвестно Laughing и ще споделям какво постигам и какво не успявам.
Много съм горда, че успях да убедя и съпружескато тяло да започне с мен.
Ще му липсва чашата вино вечер, нооо....трай бабо за хубост, дет се казва!
Стискайте палци да бъде всичко наред и проклетите хормони да не ми пречат на великото дело Grinning
Виж целия пост
# 245
Зравейте момичета! Hug Hug Hug
Пточетох ви по диагонал но нямам много време а и вие пишете много.
кри честит ти 10 месец и -40кг  

Без теб ,Вещи и момичетата който ме приеха нямаше да успея да стигна до тук и да продължа.
Абракадабра честито и на теб един месец.Ние ще празнуваме когато стигнем Кри.
Моят мъж пък редовно си похапва от моите ястия и за сметка на това друга зима редовно качваше по някое кило но тази година засега не е .
Виж целия пост
# 246
Здравейте отново,
 КРИ Честито !Ти си просто невероятна,страшно ме мотивираш за,коети ти благодаря.Постигнала си ужасно ама ужасно много.40кг. #Crazy #Crazy #CrazyБраво!

Аз реших да пробвам първо с 5/5 пък ще видим как ще ми понесе.
Виж целия пост
# 247
Здравейте момичета, минавам само за малко защото малкото ми детенце е болно!Искам да ви кажа само че днес съм с още един килограм минус.Днес ми е четвърти ден от началото на режима и общо съм с -3 кг.Много съм доволна и се чувствам супер знам че няма да свалям толко бързо през цялото време но за сега е много добре!
КРИ честити 10месеца и толко свалени килограма ти можеш да бъдеш пример за всички нас!  bouquet
Виж целия пост
# 248
  Joy Joy на дупето му няма нищо Simple Smile)    ooooh!
rosi.mama! Да оздравявате бързо. А режима е верен Simple Smile)
Виж целия пост
# 249
Танич, добре дошла. Мъжа ти да си сипе водичката в чаша за вино , върши работа. bouquet
Ророана, това е от първа страница, мисля, че е достатъчно.
ТРЕТИ ОЛЕКОТЕН ЕТАП: - ЗА БРЕМЕННИ И КЪРМАЧКИ
Всичко разрешено в ПЗ дни + Трети етап + още 1 порция плодове + нормлни кисели млека, но БЕЗ ПРОТЕИНОВ ЧЕТВЪРТЪК

Роси мама, честито килце.  bouquet
Бачи, как е главичката. Hug
Виж целия пост
# 250
Аз съвсем забравих , че на 20.01.2008 направих 5 месеца Дюкан...
5 месеца - 14 кила..не е зле!! Party
Виж целия пост
# 251
Честити 10 месеца на krikri с фантастичен  резултат! newsm51 Кри, ти си пример за нас както за упоритост, така и за отзивчивост!
Sun, честита звездичка!    bouquet Песничките са страхотни! Heart Eyes Гледам, че през целия ден си поддържала доброто настроение  Grinning
Честити минусчета на всички!    bouquet
Сбъдваща мечти, преди малко попаднах на този сайт http://www.415.fr/index.htm, още не съм го разгледала добре. Може да ти е полезен. А може и ние да си харесаме някоя рецептичка Grinning
baci, как си? Нормално е да те боли малко главата, ако нямаш сънливост, гадене, повръщане, не се притеснявай! Peace
Пък ние със suzana63 пихме кафе днес и обменяхме опит/тя разказваше, пък аз слушах Laughing/

Аз доколкото схванах, е достатъчно да се отбележи източника, както казва и Лаис. А Ели е видоизменила рецептите...
И да, всички сме грешни, някои са по-арогантни.
Виж целия пост
# 252
Аз съвсем забравих , че на 20.01.2008 направих 5 месеца Дюкан...
5 месеца - 14 кила..не е зле!! Party


Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 253
Боли.
Абракадабра, мисля ,че можеш да минеш 4/3.
sneji_suni Като подправка..., мисля, че е  добре.
Виж целия пост
# 254
Здравейте, да ви кажа че писах на д-р П.Дюкан относно кетчупа за който попитах и сиренето произведено от мляко с масленост 1,5%. Може би скоро ще получа отговор и ще го пусна тук.
Лека вечер на всички  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия