Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 128
  • 715
# 180
Браво Джини, страхотна разлика. Много си хубава. Hug
Виж целия пост
# 181
Джини, поздравления и от мен Grinning   по снимките непрекъснато ви бъркам с Креми Joy
Виж целия пост
# 182
Привет пак!Мерси, че ме поздравихте за минусчето!ЗазуЧестита годишнина - нека сте сговорни и любовта да става все - по-силна с времето!!
Относно пушенето - пушех редовно преди децата, след това пак по някоя цигара, а сега  - само при силен стрес Embarassed, което си е рядко де.Но съвети не давам, всеки си решава за себе си.Джини чудесно изглеждаш!!
Боби, Ралче - споко, нищо не е толкова страшно, вие и семейството да сте добре, другото все му излиза края!
Виж целия пост
# 183
За протокола!Тази сутрин бях с 6.5кг по-лека от 2.01.2008 newsm44!!Гледам и не вярвам на ушите си rotfImbo smile3532 smile3532!!
Благодаря ви момичета за подкрепата! Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 184
Били, Фанси, разчувствате ме, момичета  Hug
Джини, разликата е огромна, браво постигнала си наистина много   bouquet
Нина, честито намаление  Hug
Виж целия пост
# 185
Боже, момичета, толкова много страници сте изписали, не мога да ви прочета  Crazy
Значи сиренето при мен отпада. Да питам за рулцата от раци-може при ударен, така ли?
Милички, какво ядете при ударен, че пилето взех да го намразвам, а и от яйцата лошо взе да ми става. Добре, че рибката я обожавам, но да видим докога и нея ще мога да понасям  Laughing
Слагате степче в млякото, а степчето може да се пие на сокче при ударен или това не става за мен?
Виж целия пост
# 186
Джини браво, браво , супер си. Момиченце и ти като Ели.
Виж целия пост
# 187
Благодаря ви, момичета!  Hug То идеята си е точно да повлияя мотивиращо и по-леко да подминавате хранителните изкушения /въпреки че последните 2 седмици не мога да съм пример за същото-все чопвам по нещо "забранено"/.
Виж целия пост
# 188
Дидочка, дреболийки, мила: дробчета, воденички, телешко, рулца може, извара, млекце  Hug
Виж целия пост
# 189
Ей, Джини, вЕрвай ми, целта ти е изпълнена! Мотивацията ми скочи с 200%! Да вземе всеки ден по една Дюканска красавица да си пуска снимките, че да вървим и ние по-бодро напред! Супер сладка си! Поредната Дюканска манекенка...  smile3521Искам още...
Виж целия пост
# 190
Вещи,радвам се ,че сте добре!И най-вече на куража ти да се качиш на кола.                                   Ралче,и на мен днешният ден преди 15 години беше фатален.Така,че каквото и да има не се отчайвай.Ще ти разкажа:Беше поледица и аз понеже не ходех никъде без кола ,се засилих да отида на гости на една приятелка.Завъртях се пред един мост и колата падна в реката .Не искам да си спомням за този момент.От тогава живея втори живот.За това казах на Вещи ,че и се възхищавам.От този момент аз никога не се качих да карам кола.                                                                                                                              Джини, страхотна си! Hug Peace                                                               Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 15 нови отговора.
Виж целия пост
# 191
Нина, браво, чудесен резултат   bouquet
Дидочка, рулцата от раци са разрешени, но лично аз бих изчакала 2 фаза за тях, имат нишесте вътре, а ударната фаза е добре да е само с белтъчини. Може да ядеш дробчета, воденички, сърца, степче може и Кола Лайт също.

Много ми е бавен сайта и докато излезе Мамс ти го е казала  Embarassed
Виж целия пост
# 192
Хайде на кафе...
Виж целия пост
# 193
Вещи, благодаря! Мисля, че ти е време за щатно място.  Wink Така че и като приключиш с Дюкан, да му останеш шериф.   bouquet

Джини! Уау! Изглеждаш с около 5 години по-млада. Не знам на колко си, но на втората снимка си като гимназистка.

Че ме мотивират резултатите на другите, спор няма. Но освен това ме карат да осъзнавам, че в главата ми живее лудо-младо, а от огледалото ме гледа лелка... Днес май сме в повече киселячетата в темата.  Grinning Очаквам позитивните и раздаващи разум да се захванат с  box
Виж целия пост
# 194
Благодаря,Марини!Отивам да си пусна. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия