Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 128
  • 715
# 195
Абракадабра, Дюкан не приключва никога де факто.
Вещи да е здрава само, никъде не я пускаме да ходи.

Джини, днешната ти снимка е фантастична. Изглеждаш много фина и готова третофазничка.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 196
Благодаря, момичета-  bouquet
От сърце ви благодаря-  bouquet
Напоследък не спя добре и съчетано и с напрежението в работата, на моменти имам чувството, че ще се срина- Tired
Но сега пих кафе, пих едно хапче за глава и дано да се пооправя- Praynig
[b]Вещи- не знаех за случката- добре, че всичкое  наред- Hug
Джини[/b]- страхотна си-   bouquet
Виж целия пост
# 197
Здравейте Дюканки малко плахо пристъпвам във Вашите редици, защото съм отчаяна от килограмите си, но тук прочетох доста мнения и мисля, че ще пробвам да постигна и аз резултатите към които се стремя, преди 5 месеца родих сина си и по време на бременността качих много килограми или по точно 40 кг. Винаги съм била пълничка, но сега сега съм направо ... нямам думи  Embarassed приятелка съм на Бачи и тя ми показа това което постигате Вие, ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА ВСИЧКИ прекрасни сте. Днес вече втори ден съм на дюканския режим и бих искала да споделя с вас какво точно хапвам за да ми кажете дали съм на прав път за закуска 3 суп.лъж. овесени трици с 3 суп.лъж. кисело мляко Герма 0.1 % и 1 суп. лъж. извара , на обяд хапнах няколко парченца печено пилешко бон филе (без мазнина с подправки черен пипер кимион и сол Диетична и поляти с малко прясно мляко Герма 0.1%) току що хапнах още 3 лъж.суп. кисело мляко с малко извара и 2 парченца от телешката шунка на Тандем с 3% мазнини , за вечеря мисля да си приготвя скъмрия със сол и вода печена на фурна муждувременно пия по 2 л. вода и чай на биосет Зелен. Но дали е правилно това надявам се Вие да ми кажете. Благодаря на всички, които ще ми отговорят!
Виж целия пост
# 198
Ванеса, добре дошла!   bouquet

Според мен менюто ти е добре, обаче ако чувстваш глад можеш да хапваш и още! Бачи е добра приятелка, научила те е какво да хапваш  Wink

РалчеHug недей да мислиш постоянно негативно! Дай малко по-кротко и нещата ще стават с по-голяма лекота!
Виж целия пост
# 199
VVanessa, добре дошла. Харесват ми хора с такива цели. За менюто, добре ми се вижда като съставки, но малко като количество.

Аз много се посмях току-що в Дира. Направо пускам цялата тема. Дали е прав човекът, не знам. Ама правопис и чудо!

Здравословната храна може да ви разболее!   
Автор lps (непознат )
Публикувано 24.01.08 10:20


Мнозина от вас се питат ,как е възможно това, сега ще ви разесня.Немски учени са открили ,че всеки човек има непоносимости към храна, тези непоносимости се водят алергий от трети тип разликата от алергичната реакция от храна е тази, че при алергийте от трети тип тя протича вътре в нашия организъм и протича чак след 4 дена от консумирането на храната към ,която имаме непоносимост.Ето за това е трудна за диагностициране.Но немските учени са изобретили начин за откриване им.Така отговарям на въпроса ви ,защо здравословната храна може да ме разболее ,ами защото може да имате непоносимост към зелева салата или към овесени ядки и така вие вместо да отслабвате пълнеете.Теста е кръвен и се изследват 300 вида храни подправки есенций, резултати те са строго индивидуални за всеки не може вашите резултати да са същите да кажем на ваш роднина.Метода е доста скъп, но познавам хора който са си го направили и са доволни от него и се чустват отлично.Затова реших да споделя с вас този революционен метод.
 
Виж целия пост
# 200
Ох момичета,пак се записвам чак на 10 страничка ooooh!
Вещи, благодаря за темата  bouquetРадвам се,че с детето се чуствате добре Hug
Били Честито намаление!  bouquetМного се радвам за теб,знам колко искаше да разкараш и последния килограм! Hug
Цвети честити 5 месеца и дано още утре видиш петичката! Hug
честит рожден ден!Всичко най-най!newsm59
Перла,Жедира как сте?Свикнахте ли вече с трета фаза? Hug
Аз малко да се пооплача,съжелявам ако досаждам някому Sad EmbarassedДнес пак нямах резултати на кантара,много съм доволна от режима защото никога не ми се е случвало да ям докъто се наям и да слабея,но се надявах за 3 месеца да преборя четирите кила-уви май няма да стане Rolling Eyes SadНе искам да се обезкуражавам и съм сигурна в себе си-няма да прегреша,но много се надявах и мен Дюки да ме зарадва за третия ми месец Praynig
Тази седмица мянюто ми е малко еднообразно ThinkingНа мен ми е вкусно де,но се чудя дали има нещо,в което бъркам? Thinking
Закуска:1/2 кофичка кисело мляко + 1 1/2 с.л. трици
Предиобедна закуска:тричаво кексче
Обяд:омлет от 2 яйца,2 лъжици извара и 4 ролца от раци
Следобедна закуска:2-3 парченца пуешко филе + малко ескуиза
Вечеря:1 риба или 1 пилешка пържола или към 200гр бяло пилешко месо
евентуално по 1 кремче без карамел през деня....чудя се възможно ли е да е нещо от подсладителя,макар че мисля,че не прекалявам с него.Или пък това,че част от триците приемам под формата на кексче newsm78Вода пия много-знам,че проблема не е там,солено не ям. Rolling Eyes
Е изплаках си мъката Embarassed
На всички много гушки Hug Hug
Виж целия пост
# 201
Ванеса, добре дошла   bouquet Най-напред да питам кърмиш ли, после ще изясним и останалото.
Абракадабра, Дори, едва ли скоро ще се оттървете от мен. Живот и здраве поне още година и половина ще съм тук   Mr. Green Накрая ще ме гоните, но аз няма да се махам  Joy Joy Joy
Рокси, погледни от оптимистичната страна на нещата - не си надолу, но не си и нагоре в килограмите, а това е супер, нали  Hug
Виж целия пост
# 202
Ванеса, добре дошла   bouquet Най-напред да питам кърмиш ли, после ще изясним и останалото.


Вещи добре заварила не не кърмя
Виж целия пост
# 203
Попаднах на един форум с /предполагам/ френски Дюканки - http://www.forums.supertoinette.com/viewforum.php?f=79. В   тази тема мацката пише, че тези въпроси са задавани на Dr.Dukan и той им е отговорил.. Някои от въпросите и отговорите, които бяха по-интересни за мен,  надявам се, за вас също:
В: Може ли да се яде тофу?
О: Да, както в протеиновите, така и в ПЗ-дните.
Интересно, че иначе соята не я разрешава. Позволява соево мляко/това не съм го чувала/ в ограничени количества.
В: Може ли да се ядат по 2-3 бонбона с аспартам/подсладители/ дневно?
О: Може
В: Може ли да се пие Кола лайт в неограничени количества?
О: Може
В: Пиенето на Кола лайт в големи количества не възпрепятства ли свалянето на килограми?
О: Не
В: За количеството на консумираните млечни продукти дневно?
О: Мисля, че практически може да се сложи лимит от 1 кг дневно за всички млечни продукти /общо/, това ми се струва достатъчно.

Джини, изглеждаш страхотно!    bouquet
Виж целия пост
# 204
Момичета,имате ли проблеми с форума?На мен днес много бавно ми зарежда страниците. WhistlingРокси,не знам дали е проблем,но не смея да се отпусна. ooooh!Ям така , както съм си направила менюто ,но храната ми е в малки количества. Blush
Виж целия пост
# 205
[, но аз пак не разбрах с какво е най-добре да се замени това suisse 0%. Иначе гледах, че малките опаковки са към 60 г. Айде бе, момичета, дайте идея   Praynig Monde? Сбъдваща мечти? Ще ви кажа рецепта за хубав сладкиш Wink Laughing

Ъ? Нещо не ми е ясен въпроса? Нали нямам как да следя подробно темата и изпускам разни неща...

Ако не е ясно какво е това suisse - едно мазно нещо, на вкус приблизително като смес от заквасена сметана и сирене/извара. Аз не го обичам, не си купуваме. Ако е 0% нямам идея какво ще да е.
Виж целия пост
# 206
Джини,изглеждаш просто невероятно,браво,резултатите са очевидни  Hug
Рокси,много е приятно в трета фаза,разнообразието на храни е по-голямо,но има опасност точно това да те подхлъзне,аз в началото като влязох в трета свалих 2кг,сега си ги въстанових итака,но това май е нормално за мен,аз и във втора тези две килца си ги качвах и свалях  Rolling Eyes Днес ,понеже съм на протеини ям като за световно и чак се изкушавам пак да направя няколко протеинови дни,много ми харесва  Laughing
Ванеса,добре дошла,с нас ще успееш  smile3525
Fancy N,това за тофуто много ме зарадва,защото след два месеца като почнат постите ще си го ям без притеснение(то всъщност аз тогава ще съм в четвърта...съвсем се обърках) ooooh! Какво е suisse 0%  newsm78 Сега видях,че Сбъдващата е написала какво е(благодаря ти),значи може  да се замени с Ескуиза фитлайн0.2% според мен  Wink
Виж целия пост
# 207
Вещи-и аз така се успокоявам,че може да не свалям,но поне задържам Rolling EyesИ винаги се сещам за теб и твоето задържане,явно имаш голямо търпение  bouquetОт старите темички ми се струва,че ти не обичаш да се теглиш много и може би добре правиш.Аз се тегля всяка сутрин,като ритуал ми е направо,но така предпочитам-да знам какво става Simple Smile
Виж целия пост
# 208
Благодаря ви, момичета!  Hug То идеята си е точно да повлияя мотивиращо и по-леко да подминавате хранителните изкушения /въпреки че последните 2 седмици не мога да съм пример за същото-все чопвам по нещо "забранено"/.

Аз защо не виждам снимки????
Виж целия пост
# 209
Благодаря ти, Рокси.Нищо няма да кажа за твоя кг. и половина, защото моя го влачих повече от два месеца, май...ти си обърнала внимание.Просто търпение. Whistling
Ванеса, здравсти!И на мен ми харесва менюто ти.Желая ти много търпение и упоритост и успешен краен резултат! Hug
Никога не съм използвала тофу.Какво е? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия