Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 128
  • 715
# 225
Благодаря ви, момичета!  Hug То идеята си е точно да повлияя мотивиращо и по-леко да подминавате хранителните изкушения /въпреки че последните 2 седмици не мога да съм пример за същото-все чопвам по нещо "забранено"/.

Аз защо не виждам снимки????

Снимките са още на 1 страница след режимите Peace
В албума преди и след ли да търся.. Сега бях там.. Нещо се дезориентирах!!!!!!! newsm78 Embarassed
Да,Катяджин!Точно там. PeaceНо и на мен нещо не ми се отваря днес. Peace
Виж целия пост
# 226
Сбъдваща мечти, благодаря за разяснението    bouquet Да, питах на какво може да се оприличи това suisse 0%

Ето сладкиша, на който съм хвърлила око:http://blog.aufeminin.com/blog/seeone_1829_4551145/Tests-recette … rte-a-la-cannelle
Аз я превеждам така:
Дневна доза:
за блата: 2 с.л. овесени трици, 1 с.л. пшенични трици, 1 с.л. бяло сирене с 0% масленост/това мисля да го заменя с извара/, 1 белтък, подсладител
за глазурата: 1 жълтък + 1 цяло яйце, 1 petite suisse 0% /60г, мисля да го заменя с Ескуиза/, подсладител, 1 ч.л.канела, ванилия на прах или няколко капки ванилова есенция.
Пригответе блата и го опечете в малка тортена форма/ с хартия за печене ще трябва да стане newsm78/ на силна фурна за 5 минути.
Разбийте жълтъка и цялото яйце, прибавете към тях останалите съставки и бийте докато се получи хомогенна гладка смес.
Разстелете върху блата и печете още 15-20 минути.
Оставете да изстине добре, след което нарежете и консумирайте.
Освен канела, могат да се добавят и други ароматизатори.

Малко свободен превод направих, но дано няма значими отклонения Joy
Мисля, че ще е добре дозата да се удвои, но да не се хапва наведнъж Laughing
Виж целия пост
# 227
Елиблагодаря ти Hug
Аз може би неправилно зададох въпроса:По скоро ме интересува,кои са зеленчуците,които съдържат малко въглехидрати?

Това и за не знам Cryно със сигурност някъде в интернет трябва да има информация Winkи тези които са разрешени са с малко въглехидрати. newsm78
Виж целия пост
# 228
Ели сега като ме насочи ги намерих в книгата Hug
Чета я в спокойните моменти на детето, а те са рядко и затова може би съм ги пропуснала.
Извинявам се за въпроса  bouquet
Виж целия пост
# 229
Рокси, Талис, мерси милички!
Ванеса, Инка, добре дошли, на точното място сте   bouquet
Виж целия пост
# 230
Това е и моето меню:
Примерно меню:
            7-7.30 - за сутришна закуска едно сварено яйце с чаша кафе с малко мляко Фитнес. Или пък пропускам яйцето.
           10-10.30 - едно варено яйце
           12-12.30 - пилешка пържола на скара, около 150-200гр, от тези вакумираните; или консерва риба; за десерт 1/2 кофи4ка кис.мляко или Верея или Култура
           15 - остатъка от млякото с триците
           19-20.30 - ве4еря, приготвена в къщи - риба, или пил.месо. Снощи към рибата тон си прибавих ситно нарязана кисела крастави4ка/корнишон/
Ами , това ми е менюто. Май се навих и утре да съм на П. Тръгнах с идеята за 3 дни П, после реших и днес - 4етвърти, а днес реших , защо не и утре , така ще станат 5 дни. Така , 4е от събота минавам на ПЗ. Само дето не съм решила още на каква схема. newsm78
Виж целия пост
# 231
b]Сбъдваща мечти[/b], благодаря за разяснението  bouquet Да, питах на какво може да се оприличи това suisse 0%

Ето сладкиша, на който съм хвърлила око:http://blog.aufeminin.com/blog/seeone_1829_4551145/Tests-recette … rte-a-la-cannelle
Аз я превеждам така:
Дневна доза:
за блата: 2 с.л. овесени трици, 1 с.л. пшенични трици, 1 с.л. бяло сирене с 0% масленост/това мисля да го заменя с извара/, 1 белтък, подсладител
за глазурата: 1 жълтък + 1 цяло яйце, 1 petite suisse 0% /60г, мисля да го заменя с Ескуиза/, подсладител, 1 ч.л.канела, ванилия на прах или няколко капки ванилова есенция.
Пригответе блата и го опечете в малка тортена форма/ с хартия за печене ще трябва да стане newsm78/ на силна фурна за 5 минути.
Разбийте жълтъка и цялото яйце, прибавете към тях останалите съставки и бийте докато се получи хомогенна гладка смес.
Разстелете върху блата и печете още 15-20 минути.
Оставете да изстине добре, след което нарежете и консумирайте.
Освен канела, могат да се добавят и други ароматизатори.

Малко свободен превод направих, но дано няма значими отклонения Joy
Мисля, че ще е добре дозата да се удвои, но да не се хапва наведнъж Laughing

Хубава рецептичка.
Това "бяло сирене" е едно свежо сирене, можеш да го замениш 50 на 50 процента с извара и цедено кисело мляко. Или изварата да е 60%, трябва да стане гъстичко, но не сухо.
Виж целия пост
# 232
КатяДжин, не виждаш снимки, защото Джини ги качи за малко и после ги свали. Предупреди, че ще го направи, затова гледахме много бързо.  Grinning
Виж целия пост
# 233
Здравейте Дюканки ....................
newsm10
Привет, Ванеса! Радвам се, че така бързо се ориентираш. Дано имаш вече книгата. Трябва да си хапваш нормално. Не бива да чувстваш глад. Шунки, колбаси ии прочее не ги  ползвай(колбасите са абсолютно забранени). Наистина сме ги сложили в продукти, но за човек с повече килограми за сваляне е добре да разчита на провереното месо. Варено или печено телешко и пилешко. Най-опасно е да останеш гладна.
Виж целия пост
# 234
Ели, една от причините да спра да пуша са именно децата  Hug Не мога да казвам на баткото да не пропушва, като аз пуша  Rolling Eyes А и на малката вече й правеше впечатление и не исках да продължава така  Peace
И при мен това беше причината да спра цигарите! Ве4е 5 месеца!
Проблемът е , че и друг път съм ги спирала и после пак ги започвам. Embarassed
Виж целия пост
# 235
Елфа, според мен ти е добре менюто, само гледай триците да ги приемаш преди обед  Hug А и браво за цигарите!
Виж целия пост
# 236
Фанси, това за млечните е много лоша новина за мен  Cry  Cry  Cry
А тортата звучи супер  Peace
Виж целия пост
# 237
Здравейте, сладурки!  Hug
Не съм сигурна, че ще успея да напиша целия пост, който съм си приготвила до края на работното ми време след това писане, дето сте му дръпнали днес.  Joy Joy Joy Затова сега само ви прегръщам и изпращам целувки. По-късно - останалото. Hug   love001
Виж целия пост
# 238
Фанси, това за млечните е много лоша новина за мен  Cry  Cry  Cry
А тортата звучи супер  Peace
И на мен много не ми харесва тоя отговор  Confused
Виж целия пост
# 239
Вещи-защо пак не си ми писала новите мерки във табличката  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия