Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 25 128
  • 715
# 240
Вещи-защо пак не си ми писала новите мерки във табличката  bouquet
Защото:
1. Минавам няколко теми, за да ги впиша, човешко е да пропусна нещо.
2. Нямаш лентичка, по която да се ориентирам, при положение, че не съм видяла пост, в който си го споменала.
3. Защото може би е споменато не днес, а някой друг ден, а се темите се пишат доста бързо.
4. Защото не си ми писала ЛС, за да ги впиша, не че е задължително, но и аз съм човек
5. Защото преди два дена катастрофирах и все още съм в шок и някои работи съм ги пропуснала.
6. Защото имам и деца за гледане и "дундуркане" както се изрази една личност, и въпреки че не ги дундуркам все пак ги храня и отделям време и за тях.
Има и още, но ще ги спестя на всички.
Сега ако искаш ми кажи какво да напиша и ще редактирам.
Виж целия пост
# 241
Вещи-защо пак не си ми писала новите мерки във табличката  bouquet
Joy Joy Все пак е по-важно, че имаш нови мерки  Wink
Бре това Вещи що писане изписало  Crazy
Виж целия пост
# 242
извинявам се но аз го писах преди 2 теми  bouquetзапочнах на 11.01 от 64кг вече съм 57.Тоест -7кг  bouquet
Виж целия пост
# 243
Вещи, djufka, mbm-Maria,Ванче, Abrakadabra, Бубе, mihaella77, desi val, MAMS, catty m, Цвети, Ели, jedira, foli, perlata, ral4e:), Били хлапето, Боби, FancyN, pilito, благодаря ви за пожеланията  Hug
VVanessa, inka kar, добле дошли. Успешно слабеене     bouquet 10 дни ударен са много- Може само под лекарско наблюдение. Без такова- максимум 7 дни  Flutter
Виж целия пост
# 244
Ами и аз се извинявам, но за корекциите в предната тема публично се извиних, имах си уважителна причина, която дори беше приета. А честно казано не мога като пускам нова тема да преравям и още две стари. След минута ще си редактирана и вписана.
Виж целия пост
# 245
благодаря ти  bouquetгрешката е и моя-но със компа съм малко на вие и не мога да си редактирам лентичка  bouquet
Виж целия пост
# 246
извинявам се но аз го писах преди 2 теми  bouquetзапочнах на 11.01 от 64кг вече съм 57.Тоест -7кг  bouquet
Затова аз и пиша на личен То тези фермани изчитане нямат. Затова искам да се извиня, ако и аз не съм прочела някого   bouquet
Виж целия пост
# 247
Днес и аз имам повод да почерпя - правя 4 месеца с Дюкан и с вас.  Hug



Сецилия7, Тара, благодаря ви!  Hug
Луда гъба, Сънсет, Тея топ, Нели, Зайка, Талис, Спасиди (темпото ти на отслабване е чудесно), Мария, Били (браво за постигането на целта!), Мамче на Румче, Мериан, Марини, Елена82, Пилито, честити намаления, момичета! Браво!  Hug smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Елфа, добре дошла и честито намаление! Успех с режима!   bouquet
Сузи и, браво!  smile3501
Волна, няма място за отчаяние!  Naughty Нали съм ти виждала снимките. Все по-добре и по-добре изглеждаш!  Hug
Лори, благодаря ти!  Hug Истината е, че мъжът ми сега иска дори да кача няколко килограма.  Rolling Eyes
Рачонка, добре дошла и успех!   bouquet
Абракадабра, скаридките се сваряват за кратко във вряща подсолена вода. И после - според вкуса - чисти, с доматено-чеснов сос, на салата...  Grinning
Пепи, добре дошла и успех!   bouquet
Криси1975, браво!  smile3501
Дивана, всички рулца от раци са едни и същи само ароматите им се различават леко.  Peace
Галя, браво! Страхотен резултат!  smile3501
Цвети, честити 5 месеца с Дюкан! И честито намаление!  Hug
Софи, браво за постигнатото!  smile3501 Успешно задържане!  Hug
MAMS, честит рожден ден! Много здраве, любов и късмет! Безброй успехи и слънчеви усмивки!  Hug



Лаис, браво!  smile3501 Най-добре е да слижиш подплънки в чашките. Недей да го разбутваш, ще го развалиш (и шивачка не съм убедена, че ще се справи).  Peace
Росичка, добре дошла и успех!   bouquet Браво за резултата!  smile3501
Зазу, честита годишнина! Много любов, разбирателство, нежност и топлина ви желая!  Hug



Бубе, браво!  smile3501 Дано никога повече не пропушиш!  Hug
Жедира,  Hug По-добре недей да ядеш тиква - много е въглехидратна, а и май си е плод.  newsm78
Ралче, без такива настроения!  Naughty Я се усмихни, махни с ръка и не обръщай внимание на проблемите.  Hug Heart Eyes И вземи се огледай най-после за нова работа.  Whistling
ДжиниHug защо махна снимките? Нищо не можах да видя.  Crossing Arms
Нинна, браво!  smile3501
Ванеса, добре дошла и успех!   bouquet Мъничко ядеш, хапвай по-начесто.  Peace
Рокси,  Hug менюто ти е чудесно. Но ти наистина имаш съвсем мъничко за сваляне, а и дали е нужно да сваляш повече.  Thinking Може би си стигнала пределните килограми. Пусни ни снимчица.  Wink
Фенси, благодаря за полезната информация!   bouquet
Инка кар, добре дошла и успех!   bouquet Много внимавай с десетте ударни, най-добре е под лекарско наблюдение да се правят толкова много ударни дни.  Peace

Аз отивам на тренировка. Приятна вечер на всички!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 248
много много се извинявам,вече ще знам пиша на лични.Защото така може и дане се прочете
Виж целия пост
# 249
Вещи благодаря ти за бързите корекци-но като ги гледам стимулът ми е още по голям  bouquet
Виж целия пост
# 250
Съни, благодаря ти за милите пожелания  Hug Честити 4 месеца с Дюкан-резултатите ти са прекрасни!
Виж целия пост
# 251
Честити 5 месеца Съни [smilie=smile3501.gif] smile3525
Виж целия пост
# 252
Ще ви послушам за 7 дни. Все пак вие сте по компетентни  Simple Smile  аз тепърва ще се уча. Малко сложно ми изглежда сега, но предполагам с времето се свиква. Пак гледах снимките, страхотни сте. Моята цел преди беше 70,  вече е 59  Grinning Надявам се след някои друг месец и моите снимки да са до вашите  Hug
Виж целия пост
# 253
Съни, честити 4 месеца! И никога вече нагоре!

                                           
Виж целия пост
# 254
Хайде преди да си тръгна и аз да честитя на рожденичката, на всички свалили, непушещи и всички имащи някакви хубави поводи   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия