Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 480
Abrakadabra Simple Smile) Изпей ми я  Whistling

Ама да не избягаш като ти запея?!  Joy Joy Joy
Всъщност, песничката е мно-о-о-ого стара. Била е № 1 в Италия през 1965 г. Типична песен от 60-те.  Simple Smile Както и клипът, затова ти пускам едно по-съвременно изпълнение http://www.vbox7.com/play:31baa364 и няколко реда от текста: "... с 24 000 целувки денят е прекрасен и часовете щастливи препускат, защото всяка секунда целувам теб...".
Виж целия пост
# 481
 Grinning

Виж целия пост
# 482
момичета опропастих всичко,снощи си хапнах стабилно манджичка хлебеци сладко #2gunfire #2gunfire #2gunfireи сега пак всичко отначало.Търпя всякакви порицания защото съм си виновна ще се гръмна #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 483
 Naughty
Виж целия пост
# 484

Докосната от твоята пръчица,утре очаквам поне -2 кила.  Wink
Виж целия пост
# 485
а аз от една седмица не съм свалила нито грам

Виж целия пост
# 486
Волна, нищо режимно не видях вътре, може би само водата, с която е направено

 Хихихи.Вещи,пипна ме.Бий,бий....Сега ти се е паднало. Joy hahaha JoyАма нищо не може да ти убегне от погледа.Вярно си ни шериф-пазител...... Hug Hug Hug



момичета опропастих всичко,снощи си хапнах стабилно манджичка хлебеци сладко #2gunfire #2gunfire #2gunfireи сега пак всичко отначало.Търпя всякакви порицания защото съм си виновна ще се гръмна #2gunfire #Cussing out

  Слушай скъпа.Няма ползи от порицания.Ясно е,че ще те набием,но на теб от това няма да ти стане по-леко.Защо ти трябва това.Режимстваш,добре ти е,сваляш,и в един ден скапваш всичко.
Айде сега отивай в ъгъла да се срамуваш и  fight fight fight

Фоли, а за мен пръчица.Снощи те виках, и ти се молих да ме докоснеш(не с точилката де). Joy
Виж целия пост
# 487
а аз от една седмица не съм свалила нито грам


Виж целия пост
# 488
Славе, добре ти е хапването, стига само ако е до обяд, за вечеря трябва още нещичко  Peace
Сецилия, честито минусче   bouquet
Криси, търси парафиновото в аптеките
Абракадабра, честито намаление  Hug
Юзър, честито минусче и на теб  Heart Eyes
Солано, добре дошла     bouquet
Гуди, затова триците са ограничени до 3 с.л. и трябва да се приемат до обяд
Ичката, честито ново кантарче, дано те радва всеки ден с минусчета  Hug
Волна, Вещи, Бачи, Мишле, Блеки, Жедира, Дори, МБМ Мария, Фоли   Hug
Вани Ник, това е най-хубавото-да получаваш комплименти  
КатяДжин, честито минусче  Peace
Джоузи, даже е малко според мен-идеята е да хапваме повечко, за да събудим метаболизма
Лори, миличка успокой се, съжалявам много за инцидента, Важното е, че си добре. Но ето, че минусчетата започнаха да идват  Heart Eyes
Елфа, честито намаление   bouquet
Марини, сиренцето го остави за трета фаза, а и в ПЗ знаеш, че се задържа често
Мария Хрис, браво за минуса    bouquet
Ванити, браво за ботушките  smile3501
Цвети, честит юбилей на майка ти-да ти е жива и здрава  newsm59

Клеми, честито намаление   bouquet
Волна, видя ли душко, честита 6-чка   love001
Бъги, честито за дънките и бързо да оздравяваш  Peace

Стана мноооого дълъг пост, но два дни не съм Ви писала. Моята кукличка е малко по-добре, но все още болничка. Аз имам малки грамчета в минус, но ще се хваля вече само на килограми
На всички  Hug
Виж целия пост
# 489
Момичета, време е за обяд! Hug
Всяка да хапва, каквото си е приготвила.
Моето ядене беше пилешки пържолки на скара и извара Мероне, но все съм гладна. Поглъщам подобаващо количество храна, а пак една мисъл за ядене се е загнездила в главата ми..... сигурно е от предстоящото О-ву... newsm78                   Praynig

Купих си нова блузка в обедната почивка - тип "прегърни ме", в страхотен портокалов цвят. Много й се радвам и още утре ще си я облека Peace

Фоли, тези дни имам нужда от твоята вълшебна пръчица! Praynig
Виж целия пост
# 490
Фоли, тези дни имам нужда от твоята вълшебна пръчица! Praynig

Мишленце Hug Hug Hug,айде и аз стискам палци,но според мен по-важна е пръчицата на възлюбения ти Joy.Действайте и ще чакаме резултат вече Praynig Praynig Praynig.
Виж целия пост
# 491
дано помогне пръчицата и на мен, искам до рождения ми ден да съм поне -1, а той е след 2 дни Laughing
Виж целия пост
# 492

Фоли, тези дни имам нужда от твоята вълшебна пръчица! Praynig

Виж целия пост
# 493


5 лева
Виж целия пост
# 494
Фоли, тези дни имам нужда от твоята вълшебна пръчица! Praynig

Мишленце Hug Hug Hug,айде и аз стискам палци,но според мен по-важна е пръчицата на възлюбения ти Joy.Действайте и ще чакаме резултат вече Praynig Praynig Praynig.
Волна,  Hug
 Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия