Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 600
Ти, душо чревоугодна, къде беше зачезнала? Hug
Виж целия пост
# 601
Честитити 6 месеца на Дорчестър!

Отдавна се каня да напиша, че разгледах снимките ти и резултата е впечатляващ! smile3501

Фоли- Hugоще ли си тук newsm78 Радвам се да те "видя" Joy
Виж целия пост
# 602
Набързо влизам да се запиша,че отивам на танци.Днес няма с какво да се похваля,единствено се записвам,опитвам се да съм изрядна,но все повече наблягам на млякото и млечните,усещам се,ама много ми е сладко.Мога изобщо без мръвки.Това е от мене,успех на всички и много  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 603
Munichka вчера се похвалих, че прочетох книгата и ми е пресно още прочетеното
Не може свинско в протеиновия четвъртък в никоя от фазите - само чисти протеини
както при ударния
Виж целия пост
# 604
Дори, честита половин годинка с Дюкан  newsm51
Рачонка, дано бързо се оправи детенце и всичко да е наред   love001
Деата, от кога се оглеждам за теб да те гушна  Hug
Виж целия пост
# 605
и аз съм в етап на проучване и по точно на нагласа за започване на тази диета,но мили мами ако е възможно покажете ми опаковката на тези прословути овесени трици,търся ги в големите  магазини--Метро,Пикадили  става дума за Бургас ,немога да гинамеря
Виж целия пост
# 606
 Вещи, майка ми имаше камъни в жлъчката. Предстоеше и операция също като при теб, но и казаха за зехтина и зелевата чорба. Изкара камъните след ден... с болки разбира се, но без операция. Сега вече 10 години няма нищо (да чукам на дърво) Единия и камък беше с диаметър 2 см.
Виж целия пост
# 607
Ти, душо чревоугодна, къде беше зачезнала? Hug
Наслаждавах се на новия си облик  Laughing Laughing
Подарих си малко дрехалаци и се отдадох на блаженство  Joy Joy
Но сега съм тук в бойна готовност да раздавам правосъдие  Mr. Green
мамс - ей ме като по поръчка  Hug
Виж целия пост
# 608
и аз съм в етап на проучване и по точно на нагласа за започване на тази диета,но мили мами ако е възможно покажете ми опаковката на тези прословути овесени трици,търся ги в големите  магазини--Метро,Пикадили  става дума за Бургас ,немога да гинамеря

 Ето ти снимка.Не е много качествена,но се виждат
 
Виж целия пост
# 609
Здравейте, девойки Grinning!Честити Дюкан на Дори!Лорче - ти да си жива и здрава, другото знаеш, отминава! Hug,Честити минусчета на всички свалили  bouquet
Такаа, аз малко да поясня, имам да свалям още 6кг. до целта - 52кг. - това бяха кг преди раждането на Ники, и при тези кг. се чувствам добре, още повече аз съм и 1.59 висока Simple Smile А, че съм фина Crazy на снимките - малко се поприкрих зад Сашко Whistling
Виж целия пост
# 610
http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%d0%9f%d1%80%d0%be … %82%d0%b8/page/2/
тук има снимки на трици,  Диста
Виж целия пост
# 611
dista46 , днес си купих овесени трици в Бургас от зеленчуковия магазин в уличката зад Новия Свободен университет, зад Вардар. От тук разбрах за магазинчето. Лесно ще го намериш, а триците са изложени още на витрината и ще ги видиш отвън. Картонена кутия 200 г. - 2.00 лв. Тези които са показани по-горе на снимка си ги купувах от магазина зад Краставицата, но там вече няма.
Виж целия пост
# 612
MAMS, благодаря за пожеланието!!! Hug Надявам се наистина да е така. А за всички ,които се интересуват Бургаската среща  е в петък 01.02.
Виж целия пост
# 613
Здравейте, момичета!

Доренце, честити 6 месеца! Все такова сладко момиченце да останеш!
Честито на всички с минуси!

Аз реших да се пробвам в дните ПЗ да са повече З отколкото П и резултата никак не е хубав. Освен това и цикъла ми закъснява няколко дни Sad   Чувствам се като плондерче, за 2 дни с 1,5 кг отгоре  #Crazy Чак не можах да повярвам като видях кантара и се теглих 5 пъти  Joy
Досега само бях чела че може така бързо да се качи, явно просто много вода се задържа, не толкова от калориите, защото в моите салати едва ли имаше много такива - дали правилно разсъждавам?
Виж целия пост
# 614
Розичка, от МЦ е.  Peace 2-3 дни след началото ще си еърнеш старите кг!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия