Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 675
МАМС , изпревари ме за секунди JoyВидях пеперудата ,4е е на балкончето и тръгнах да я викам:)
Ти викаи:ВОЛНАААААААА а аз;ПЕПЕРУДООООО
Виж целия пост
# 676
                          Добър вечер и от мен.Радвам се да ви чета. Hug Hug Hug

 Честито на всички празнуващи днес.  bouquet Hug  bouquet
 Честито на всички с минуси.  bouquet
 Кураж на тези,които задържат.  Praynig Praynig Praynig

 Да ви разкажа.Днес първи ден на бач.Има гърч,но това не плаши,сърцата наши. Joy
 Обаче,отидох закусила аз на работа,но не си взех нищо от къщи за обяд.Ама нали уж в хранителен магазин ще работя,та си викам,все ще намеря нещо за хапване.Ядец ooooh!.Единственото,което успя да ми се хареса,беше една говежда пастърма Thinking.Еми купих си една опаковка от почти 400 грама,и я опатках. EmbarassedКофти.Излочих след това огромни количества вода и кола-лайт,които усетих как се задържат в мен.Майната му.Утре ще ги изпишкам.За вечеря си направих омлет от белтъци и извара.По късна доба мисля да ям мляко с извара и канела. Embarassed

 Отчетох ви се за днес.Ще спя спокойно,че си признах всичко,без бой с тигана на Вещи. Joy hahaha Joy

 Снощи вдигнах скендъл на мъжо,заради това ,че не ме подкрепя.И, о, небеса.......Каза,че наистина съм имала нужда от малко поотслабване,и да си диетувам.Нямал да мрънка повече. Twisted EvilЙес. PeaceОще една победа за мен.Обаче имал условие,да не свалям откъм цици.Ееее пиле шарено,казвам,пълно щастие нема. Joy

                    Туй от мен.Ваша ви любима-БАБА ЦОЦОЛАНА. Joy Joy Joy


 
МАМС , изпревари ме за секунди JoyВидях пеперудата ,4е е на балкончето и тръгнах да я викам:)
Ти викаи:ВОЛНАААААААА а аз;ПЕПЕРУДООООО


ДЖУФКА мила Hug Hug Hug тук съм ,ама докът си напиша писалото,вие викате вече. hahaha

 
Волнаааа, къде си мила, казвай как мина първия работен ден  Hug

 МАМС душичке  Hug Hug Hug чанч,обаче много ми е яко,че поне съм далеч от моите търтеи.Милата им майчица.... JoyИ те ме чанчат,ама не ми плащат гадините недни.... hahaha

 За инфо-работя в хранителен магазин в Цветния квартал.

Виж целия пост
# 677
МАМС , изпревари ме за секунди JoyВидях пеперудата ,4е е на балкончето и тръгнах да я викам:)
Ти викаи:ВОЛНАААААААА а аз;ПЕПЕРУДООООО

Joy  Joy  Joy
Волна, утре да се запасиш с режимности и повече ник'ви пастърми, мастърми  #2gunfire
Виж целия пост
# 678
HugРадвам се да те видя драги ми Смехурко!
Виж целия пост
# 679
HugРадвам се да те видя драги ми Смехурко!

 И аз бе мили.Много ми липсвате,обаче нали ще работя първа и втора смяна,та все ще има време и за тук. Hug Hug Hug

Волна, утре да се запасиш с режимности и повече ник'ви пастърми, мастърми  #2gunfire

 Ще се запася и още как...Нема им ям кирливите салами я.... Joy Joy
Виж целия пост
# 680
Volna peperudka Казвай къде е магазина и утре ще ти спретна едно кексче за обяд ..........  food002

Абе ,защо никой нищо не казва за новият ми аватар?Не ви ли харесва?
Виж целия пост
# 681
Volna peperudka Казвай къде е магазина и утре ще ти спретна едно кексче за обяд ..........  food002

             Хихихи.Ул."Карамфил" №5.В най-горния край на улицата е.


Абе ,защо никой нищо не казва за новият ми аватар?Не ви ли харесва?

 Чудесен е,обаче много бързо се мърдате,и не мога да ви скив хубаво.
Виж целия пост
# 682
Volna peperudka Казвай къде е магазина и утре ще ти спретна едно кексче за обяд ..........  food002

             Хихихи.Ул."Карамфил" №5.В най-горния край на улицата е.

ама да знаеш,че не ме бива много като готвачка........ ooooh!
Виж целия пост
# 683
Волна ,ако трябва колет да пращам Joy
Виж целия пост
# 684
Волна,липсваше днес определено!
Стопли ми сърцето с тази баба Цоцолана! Joy
Виж целия пост
# 685
Пеперудке, добре звучиш, явно първият работен ден не е бил зле  bouquet  bouquetПожелавам ти много приятни емоции на работа и утре кат нас с дисагите манджи през рамо.. Joy Joy
Виж целия пост
# 686
Волна,липсваше днес определено!
Стопли ми сърцето с тази баба Цоцолана! Joy

 Благодаря ви момичета...  Hug Hug HugАз днес и утре некви междинни смени карам,но от събота като вляза в джаза и пак съм тук.

 
Пеперудке, добре звучиш, явно първият работен ден не е бил зле  bouquet  bouquetПожелавам ти много приятни емоции на работа и утре кат нас с дисагите манджи през рамо.. Joy Joy

Лорчееее Hug Hug наистина се чувствам добре ,като съм на работа.Това седене в къщи ме смазваше.

 
Волна ,ако трябва колет да пращам Joy

 Подаръци приемам всякакви... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 687
Да ви покажа парче от тортата, която правих - много добре се получи!
...и да дам отчет за днес:
10 часа - 1 Култура с 2 с.л. трици и 1 ябълка
13 часа - китайско зеле с пил. филе, сирене и 1 филия Бонус; парче торта;
20 часа - спагети с Екскуиза и подправки; парче торта
30 минути вело, 2 литра вода, 1 кафе и 1 чай
Виж целия пост
# 688
Да ви кажа, големи телепати сме. В Пловдив си говорехме, че Фрактал изчезна, и тя се включи. Чудехме се и с Елена Варненска какво става, ето я и нея.  bouquet Елена  Hug, чакаме правдоподобно обяснение къде се покри ? Добре, поне, че се срамуваш и си се скрила под стола...
Джини, шампионка си ни ти  Hug Hug Hug Ама друго си е с Бонусче, а? И тортата изглежда фантастично.   bouquet
Муцка, Спринг, Злати, Дивана - поздравления за минусите, утре пак !   bouquet
Виж целия пост
# 689
Радвам се за теб, Пеперудке! Аз пък съм на фаза, когато работата ме убива, ама няма как-като трябват парички, че и тази наша диета не е от най-евтиничките..
Откакто съм на режима започнах да се замислям за храните които ям-може би после дълго време няма да си купувам готови кюфтета, кремвриши и салами...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия