Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 105
Здравейтеее!Да не ме забравихте.все още съм с вас и съм режимна.даже днес правя 1 месец с Дюкан и 7 килца ги няма.ПОЗДРАВЕТЕ МЕ,а аз ще ви почерпя Joy и и накрая
момичета имам проблем Rolling Eyes понеже вече не съм на работа,а там се теглех,сега си купих нов кантар който ме показва 80кг.и незнам сега колко съм всъщност newsm78 врътнах го с 6 кг назад и ме показа 72  #Crazy как става тоз номер незнам Joy
на всички  Hug от мен.аз от утре ще имам вече нет в новата ми квартира и ще се включвам по често Heart Eyes
Виж целия пост
# 106
Пиги  Hug Мерси за обяда...........
Те хората били гладни пък аз кафе им предлагам ама,че съм................... Mr. Green

Ами аз да ти кажа,всеки кантар ме изкарва различни кг., затова се тегля само в къщи на моя,поне ми отчита с какво и колко отслабвам.................... Wink
Честит ти един месец и още много успехи!   bouquet

Някой нещо за кръвното да може да ми каже,дали е ниско или не?Сега няма къде да го измеря,че съм сама с малкият звяр......... Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Елена, сигурно е ниско- пий Кола лайт, кафенце /а не само на нас да предлагаш Wink/ Peace Hug
Пиги, аз вече те поздравих, ама като черпиш такива вкуснотии, пак ще те поздравя Laughing Успех и занапред!  bouquet
Зазу, има голяма разлика между преди и сега  bouquet  Hug
СънчеHeart Eyes
Виж целия пост
# 108
Здравейте всички  Hug... /няма да казвам "момичета", защото си имаме и мъжко присъствие тук  Grinning/
Ухапаният съпруг на Хапе добре дошъл и успех! newsm10
Не бях в София през почивните дни /върнах се преди малко/ и затова не можах да дойда на срещата, но искам да ви кажа, че сте невероятни сладурки. Фоли направо си прилича на фея  Laughing
Имах прегрешения тези дни  Embarassed, отивам да се срамувам в ъгъла, а утре сутрин ще докладвам какви са резултатите.
Сега отивам да си приготвя нещо, че днес съм само на половин мляко с трици. Cry
Доскоро  Hug

А, Фенси, много готино линкче - рече ми, че съм приличала на Ракел Уелч  Grinning
Виж целия пост
# 109
Fancy N  Hug Благодаря за съвета,пия кола лайт но ми се струва,че от нея ме боли глава,незнам все още проучвам въпроса........ Tired Надявам се,че не съм досадила на някой с кафенцето,аз пия винаги когато предлагам и на вас!  Wink
Виж целия пост
# 110
На мен с кафе и кола никой не може да ми досади Hug Laughing  Супер ми идва кафенцето  Peace

Пий айрянче тогава, с малко сол Peace

Кукумявката, пък аз на млади години приличам на София Лорен на дърти години hahaha Crazy Хайде отивай в ъгъла сега, че и днес нищо не си яла Mr. Green
Виж целия пост
# 111
Мамс,и вие ли сте болнички,много гаден вирус,дано оздравеят дечицата скоро Sad
Пиги,аз вярвам на този кантар,който ме изкарва по-малко  Crazy
Зазу, Hug наистина се вижда разлика,браво,страхотен успех  Party
@teya,аз го правя със същите продукти,но с три лъжици трици,пак става,умишлено си правя дозата само за деня Blush
Ним,радвам се за теб,ето че набра и ти скорост,пожелавам ти да ти е все леко оттук нататък  Peace
Деатка,нещо ни липсваше напоследък Hug
Goody,то мъжете уж да помогнат,пък се престарават понякога,мъжка му работа Joy
Волна,честит месец
Ябълчице,браво,после да се похваллиш как е била разходката  Sunglasses
Аз днес няма да кажа какво ям,ама не е добре  CryДетенце с висока температура,не сме спали...изобщо наваксвам,после ще му мисля  ooooh!
Виж целия пост
# 112
Здравейте,върнах се от изпита и веднага да чета.
Зелено човече,благодаря че ми пожела успех.
Пиги-честит ти дюкански месец ние сме почти заедно,дано да издържим като останалите.Виж хората устискват по година,ние няма да се излагаме,нали?
Честито на всички свалили,видях че са доста и няма да изброявам,че ще се объркам.
А на срещата сте страхотни,направо върха!!!
Кога ще се видим пак в Пловдив?
Хайде чао за сега!
Виж целия пост
# 113
 Embarassed Благодаря ви  Crazy
Виж целия пост
# 114
Пиги-честит ти дюкански месец ние сме почти заедно,дано да издържим като останалите.Виж хората устискват по година,ние няма да се излагаме,нали?
А,какво ти отказване.сега пратих снимка от днес на една приятелка с която не сме се виждали от 4-5 дни и тя ми каза,че имам разлика newsm44
Виж целия пост
# 115
Ели, благодаря ти  Hug . Защо не опиташ да пиеш повечко течности и солен айран-помага знам за ниско кръвно.
Тея, честит месец с Дюкан и не се отчайвай резултатът ти е добър, а и имаш още съвсем малко  Hug
Пиги, честит месец и на теб   bouquet
Зазу, разликата е огромна  Peace
Кукумявке, не така  #2gunfire
Жедира   Hug
Волна, бре ти що не се похвалиш? Честито месец и на теб  Hug
Сисча, не каза нищо за изпита ??? Аз цял стисках палци тука   bouquet
Виж целия пост
# 116
След един обилен обяд от вкусни пилешки дробчета и зелева салатка, ето ме пак bowuu
Дидочка, Мамс-  Честити минусчета! Peace
Мока, Далия - браво на вас! Резултатите са ви чудесни! Peace
Амсимам[]- добре дошла! Hug
Пиги- Честит ти дюкански месец!  bouquet
Кукумявке, ша те порицаеме тебе! Що така, бре, мацка! Naughty
Елена 82, и аз мисля, че кръвното ти е ниско! На мен ми се случва същото понякога, правя си кафенце, пийвам си количка и готово! Wink
Зазу, има голяма разлика! Продължавай все така! Peace
Бързо оздравяване на дечковците на Жедира, Мамс, Ванчето и Злати! Praynig
Джувка, а ти как си, виждам те горе?
Много хора ми се губят днес, почиват ли си, хапват ли си? newsm78

Виж целия пост
# 117
Цвети    Hug
Виж целия пост
# 118
Здравейте момичета.Аз също спазвам този невероятен режим и килата се топят.Започнах на 6 януари ,стартирайки от 85кг. сега съм 77кг. и съм много горда със себе си.Искам да ви попитам някоя от вас имала ли е странен дъх в устата си по време на режима.Мия си зъбите по 3 пъти на ден и пак имам много странен вкус и си мисля че е от режима.И още нещо на пазара има една лютеничка за диабетици на deroni какво ще кажете за нея??Позволена ли е ??
Виж целия пост
# 119
Здравеите!
Досега разглеждах снимките от старата и четох в новата тема....уморих се...
 HugКРАСАВИЦИ Hug
От далеч си личи колко прекрасно сте прекарали Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия