Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 300
Добро утро момичета:))
Хубав ден и спорна седмица  Hug
ВЕЩИ!  Бъди на всеки 4-ти февруари толкова щаслива , че си срещнала Дюкан  Wink


Виж целия пост
# 301
Добро утро!Днес за отчета-92,800 от 96! Simple SmileПриятна и успешна седмица ви желая от сърце!  bouquet И обещавам стриктно да спазвам правилата на Дюкан,моито измишльотини и комбинации ще ги оставя,че от тях си ги докарах тези ужасни 96 кг Cry
Мами как става при вас толкова бързо свалянето ,при мен за 6 дни само-1 кг. и нищо не ми е ясно за олекотения режим за кърмачки-колко дни се спазва,после почвам ли някой от другите етапи или си карам все на този,иначе аз наблягам на кис.мляко,ям пил.месо,извара и пия вода много не разнообразявам,има ли тема за режима на кърмачките?
Виж целия пост
# 302
Добро утро!
Въпреки режимния уикенд, днес съм с + от 200 грама #Crazy
Що така...вече наистина не знам ooooh!

Хубава и слабееща седмичка на всички ви пожелавам! Hug
Виж целия пост
# 303
Добро утро....аз бързо се разсъних като се качих на кантара-вече съм 79 кг,дай боже вече да не виждам осмицата...равносметката-на 9 правя месец,а досега съм свалила 12 кг newsm44 newsm44 smile3525 newsm51 Бещи а на теб честита годишнина с Дюкан,това е върховно постижение-цяла година,и само да се похваля какви хубави пилешки кюфтаци направих-станаха върховни...............лека и успешна седмица на всички Дюканки
Виж целия пост
# 304
Креми7 не знам защо толкова бързо ги свалих може вече и да задържа,консумирам повечко месце за сметка на млечните!
Виж целия пост
# 305
Добро утро!Вещи,честита година дюканстване! HugСамо така.Аз да ви се оплача,шести ударен ми е.Вчера сутрин кантара показваше 114,а днес 115 newsm45 newsm45 smile3515Много ми е мъчно,защо ли се е получило така?Врчеха хапнах:Закуска-1 кис мляко с тричава палачинка
Обяд-3 яйца с извара
Следобяд-едно пил шишче+1 опаковка пуешка шунка леки
Вечеря-половин печено пиле на сол
Над 4 литра вода
Виж целия пост
# 306
Добруютро!!Лек режимен ден и успешна седмица, хейй!
Вещи, честита годишнина с Дюкан, желая ти да си щастлива най-вече с близките ти хора, да си здрава и все така да ни предвождаш с тиганЯ newsm51
Дали наистина не трябва тема за кърмачки-Дюканки Thinking
Виж целия пост
# 307
Искам да питам за снимки от бургаската срещичка  Flutter
Виж целия пост
# 308
Честита годишнина, Вещи! Постижението ти е наистина впечатляващо! smile3501
Откакто съм дошла почти никой не ме е закачал. Да не повярваш че е понеделник! Изядох си тричавата питка или палачинка с шунка, прочетох си форумчета, отметнах няколко задачки. Ясно е че спокойствието няма да се задържи задълго, но съм доволна от началото на работната седмица.
Виж целия пост
# 309
Добро утро, сладуранки!   bouquet

Вещи, честита годишнина newsm51 имаш прекрасен резултат!  newsm10

Аз днес нямам резултат, че даже и малко отгоре, ама пусти МЦ още не е дошъл и ме тормози и съм се подула като балон ooooh! Но мисля, че и аз прекалявам с млечните и май ще се наложи да ги намаля.

Сисита, не се тревожи, мила, това си е просто течност, може би си хапнала по-солено. Но пък виждам, че и доста водичка си изпила, така, че няма страшно, килцата ще спаднат   bouquet Peace

Целувки на всички Ви-няма да Ви изброявам поименно  smile3525

За Варненки-навита съм за среща!!!
Виж целия пост
# 310
Здравейте милички.
Вещи благодаря за новата тема. Честита годишнина - да си жива и здрава, слаба и красива. Страхотна си, как успяваш -   bouquet
Вещи моля те пиши ме вече в трета фаза 58 кг.Аз от вчера съм третофазничка. Направих си гала обяд и така ми беше сладко всичко. Малко мебеше страх, да си призная, да сложа в устата нещо нережимно, но днес кантарчето ме зарадва, хич и не беше помръднало надясно  Mr. Green.
Разгледах снимките от срещите - страхотни сте момичета.
Честито на свалилите. Търпение на задържалите. Добре дошли на новите, ако има такива.
Аз се връщам да чета пропуснатото през уикенда.
Виж целия пост
# 311
Честита годишнина, Вещи! Поздравления за резултатите!
 
При мен след 5-те ударни дни, равносметката е -2,7кг...но на сантиметри също има разлика, усещам го по панталоните  Grinning А Днес вече ще хапна и зеленко  Party
Виж целия пост
# 312
Здравейте всички! От днес се включвам във вашия отбор  Hug
Виж целия пост
# 313
Вещи,Честита една година Дюкан,и честито минусче(по този повод ли се премери  Heart Eyes)
Виж целия пост
# 314
Добро утро момичета, днес правя ЕДНА ГОДИНА С ДЮКАН!!!

Вещи, желая ти много весел и режимен празник с много подаръци и обич.


Джедирка, аз така усърдно се крих заради онази грозила на лицето си, а ти даже в близък план си я хванала!  Joy Joy

Фенси, нещо се обърках и моля за извинение, но ти в Стара Загора ли живееш или в Париж?

Амсимам, добре дошла! Без значение в коя част на режима си, тук няма да си сама. Кри е свалила 40 кг от тялото и 20 г. от лицето си. Кри  Hug

О, Дори!  Hug

Волна, Пиги и Тея, честит първи месец! Много е готино, нали?!

Арвеен, да, много е вероятно дъхът да е от режима. Дюкан е описал този (д)ефект.

Перле, на мен първият месец ми беше лесен, макар и пълен с поводи за празнуване. Сега вече ми е трудно.  Confused

Ухапан, нормално е да се чувстваш отпаднал. Максимум седмица. Главоболието и по-рано ще отшуми.

Сисита, сутрин на гладно. Тогава човек е най-лек. От спането се слабее. Има и психологически ефект.
Относно меренето - прави се сутрин на гладно след тоалета, с изрязани нокти, оскубани вежди, измити зъби и др. Joy
И със суха коса.  Simple Smile Не се шегувам. Моята, като е мокра, дава на теглото ми 400-500 г бонус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия