Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 270
Момичета,лека нощ!
Виж целия пост
# 271
благодаря ти и аз се храня еднообразно като теб, но..........не върви, но ще се слравя smile3512 smile3514 newsm17 smile3524 лека нощ!
Виж целия пост
# 272
лека нощ и от мен!!

Виж целия пост
# 273
Мили дами от софийската среща -  Hug Hug Hug
Много се радвам, че се запознах с вас. Не се радвам, че дойдох 1 час по-късно и си тръгнах 1 час по-рано, но на другата среща ще бъда първа. Признавам, че ми беше притеснено, но вие сте невероятни и така предразполагате... изкарах си разкошно!  Hug   bouquet

Ели, аз правих тирамисуто. Стана добре, но сиренето ми беше тежко. И честити три месеца!   bouquet

Ухапан и Жосефин, добре дошли! Пожелавам ви да имате волята да стигнете до края!  Wink

Майка Зайка, колкото и да се опитвах да се покрия, не се получи.  Simple Smile Но точно за подредената снимка вече си бях тръгнала.

Мишле, иска ли питане? Аз минах като бързия влак и е цяло чудо че все пак сте ме запомнили.   Hug Heart Eyes

Юзър, ела в София на среща.

Фенси, аз си мислех за национална среща в планината, по средата на БГ - на всички да ни е що годе еднакъв пътя. Мъжката част обаче, даде идея да е на морето - нали ще е през лятото.

Перлата, изглеждаш супер!

Предавам се и си лягам. Успях да прочета само до 11:15 ч. с вчерашна (вече) дата. Утре ще донаваксвам.  Лека нощ на будните и сладки сънища на останалите!  smile3524

Виж целия пост
# 274
70кг,172см,39 години,ноември 2006 бях 60 кг и за 4-5 месеца ги качих. сутрин - 0,5 к.мляко +3 ч.л трици,1 кафе, обяд - ролца от раци или 1 бутче пиле на скара или варено или 2 белтъка+2 телешки кюфтета,следобяд - 0,5 мляко,вечерта - като обяда,вода+чай - цял ден , а когато съм ПЗ- свежа краставица, гъбки или домат

Според мен не сваляш, защото прекаляваш с киселото мляко. То все пак има към 4/100г въглехидрати, което при 1л кисело мляко на ден си е 40г въглехидрати  Confused А смятала ли си си калориите за деня? Имаш 4 стабилни похапвания дневно, сигурно се събират калориите, които са ти нужни по принцип и затова не слабееш.  newsm78
Виж целия пост
# 275
Ох, този крем без карамел ще го сънувам сигурно Crazy само за него говорите.Утре ще си го направя, че ми се яде нещо сладичко, нали става с подсладител.
Хайде, лека и от мен!  newsm46
Виж целия пост
# 276
Мис Лутър, мосю Дюкан не ни казва да броим калории. Така че ние не ги броим. И позволява 1 кг млечни продукти на ден.
Виж целия пост
# 277
Здравейте и от мен! С бодра стъпка влизам във вашите редици.
Вече 10 дни бях на друга диета, от която свалих само 2 кила. Сега съм решена да продължа с тази и дано резултатите ми да са зашеметяващи като вашите.
Стартирам от 75 кг с намерение да стана 63кг - колкото преди бременността.
Успех на всички начинаещи и бъдещи отслабващи. Ще пиша при първа промяна. 
Виж целия пост
# 278
Тука съм!Ооооооооле,успях да устискам на психическият тормоз от страна на родата и съм много горда от това.Дюканки-софиянки много сте сладки всичките. smile3521Още ме е яд ,че не бях в Софето за срещата ooooh!Goody слънце,наистина си смених аватара,че за тия 92кг. много сухичка се бях турила,а и набирам инерция та този по ще ми тича.Не съм стигнала до кантара още,но утре ще дам отчет.Досега четох предишните теми брейййййй спирка нямате,човек неможе да смогне.Стига толкова,че очите ми изтекоха утре съм на линия.Ох щях да забравя благодаря за милите думи към мен и децата на всички Hug Hug Hugмного сте мили и ми стана едно такова хууубаво и топло и уютно.Лека нощ,че две не виждам вече ,утре съм на линия! newsm47
Ев4е добре дошла при дюканки-сладуранки тука ти е мястото!
Виж целия пост
# 279
Кафе бите!!!! Hug
Добро утро!
Спорна седмица!!! Heart Eyes
Днес съм първа, надявам се и в резултатите да съм така!! Mr. Green

Виж целия пост
# 280
Добро утро,

Кате, благодаря за кафетата, както ми се спи сага ще ги изпия.

ето и от мен с много любов


и



Пожелавам ви седмица изпълнена с много слънчево настроение.
Виж целия пост
# 281
Добро утро на всички. Хайде почна се пак новата работна седмица - със свежи сили - напред   bouquet

krikri, zazu1Hug

Volna peperudka, Мис Лутър, от какъв зор смятате калории в тоз режим  newsm78

Snow-Anna, не забравяй, че не всеки виси във форума по цял ден. Ето, че ти отговориха, нали?

Успешен ден на всички: с любезни и усмихнати клиенти, колеги, семейства и каквото още е нужно   bouquet
Виж целия пост
# 282


Volna peperudka, Мис Лутър, от какъв зор смятате калории в тоз режим  newsm78

Snow-Anna, не забравяй, че не всеки виси във форума по цял ден. Ето, че ти отговориха, нали?


Зелено човече, май си се събудила гладна!
Виж целия пост
# 283
Добро утро!Днес за отчета-92,800 от 96! Simple SmileПриятна и успешна седмица ви желая от сърце!  bouquet И обещавам стриктно да спазвам правилата на Дюкан,моито измишльотини и комбинации ще ги оставя,че от тях си ги докарах тези ужасни 96 кг Cry
Виж целия пост
# 284
Добро утро момичета, днес правя ЕДНА ГОДИНА С ДЮКАН!!!

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия