Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 345
От днес и аз съм в отбора на дюканките. Днес ми е първи ударен ден. В момента сам 96 кг  Embarassed, а целта е 68кг до към средата на юли  Sunglasses. от сутринта до сега сам на две кафета, едно яйце и малко кисело мляко.
Виж целия пост
# 346
зверчето се опитва да ми изяде китките, а аз все в монитора - за бой съм  Crazy
 Flutter вместо извинение http://www.youtube.com/watch?v=y_5jYrZ0dMc&feature=related
и ще ви нагледам пак довечера
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 ooooh! ooooh! това исках да ви пусна  Blush
http://www.youtube.com/watch?v=z1TWNZILKLQ
Виж целия пост
# 347
Хайде, момичета! Flutter
Време е за обяд! Hug
           

Всичко е режимно, така че хапвайте спокойно! Hug
Виж целия пост
# 348
Сънче благодаря за отговора, дано успея да уцеля колко да сваря, за да стане около 200 гр. готова продукция Mr. Green. Аз днес си купих пълнозърнести макарони, дано станат вкусни.
Пакета е от 400 гр. може да го разделя за 4 пъти, т.е. по 100 гр. сурови макарони. Дано стане. Praynig
Виж целия пост
# 349
Въпреки режимния уикенд, днес съм с + от 200 грама #Crazy
Що така...вече наистина не знам ooooh!
Мишле, аз съм +400 г. Ще ги преборим, не им се вглеждай.
Абракадабра, може би кантарите ни са се наговорили, опитвайки се да ни развалят новата седмица, ама нЕма да стане! Crossing Arms
Ще ги смачкам тези 200 г още утре! #2gunfire
Виж целия пост
# 350
След 5 ударни дни, съм свалила 3 кг. bowuu Обиколките ми не са мръднали за сега. Нормално ли е? newsm78

Но не мога да се зарадвам покрай истерията със записването в детските градини. Успех на всички, аз имам нужда от успокоително в момента. Рупам зеле, поради липсата на нещо по-успокояващо.



Виж целия пост
# 351
 Simple Smile fifi, и аз сьм 95кг  целта 65кг до август на диета ош 26.01.2008 и свалих 6 кг newsm44 успех newsm03
Виж целия пост
# 352
Мария- пълнозърнестите макарони поне за мен са много вкусни, сега няма да ги ям, защото пак се върнах в редуването на ПП и ПЗ дни, но наистина на вкус много ми харесаха, дано и на теб така- Hug
Мишле- това покачване може и от задържане на течности да е, според мен съвсем скоро ще изчезне- Hug
Сънче- радвам се да те видя- Hug
Виж целия пост
# 353
Вещи честита 1 година!Резултата ти е прекрасен,промяната ти е очеизвадна,изглеждаш страхотно!Искрено ти се възхищавам  bouquetТова е много дълъг период,но ти си доказателство,че с постоянство и желание всичко се постига,наистина 1 голямо БРАВО! HugИ честито минусче,остава още малко Wink
Честито и на Ухапан-страхотен резултат!
Мари и аз вече почвам да мисля за разни неща в трета фаза и това с грамажите е едно от тях ooooh!Нямам представа колко боб трябва да сваря и колко ще стане newsm78
Сънче Hug
Кри Hug
Жедира
Бачи Hug
При мен няма нищо ново-застопорила съм се,но поне се радвам,че не съм +.Ще си чакам търпеливо-когато дойде тогава bowuu
Виж целия пост
# 354
Мис Лутър, добре дошла и успех!   bouquet Малко имаш за сваляне и ще стане бавно, въоръжи се с търпение.  Peace Чудесен резултат си постигнала до момента, браво!  smile3501 Въглехидрати можеш да си набавяш от млечните, но не прекалявай с тях - не повече от 1 кг млечни общо на ден.  Peace Зеленчуците през ПЗ са неограничени, с изключение на морковите и цвеклото, които трябва да се консумират умерено и разбира се да се изключват напълно нишестените - картофи, ориз, бобови. И е добре зеленчуците да не превишават количеството на протеините.  Peace
Фифи, добре дошла и успех!   bouquet Така с глад, обаче, няма да се получи!  Naughty Яж, колкото ти се яде от позволените храни и не допускай никога да оставаш гладна.  Peace
Ним, Мими-Деси, браво!  smile3501 smile3501
Ралче,  Hug
Рокси,   Hug
Мишле, страхотен обяд! Благодаря!  Hug
Да споделя и аз моя:

Виж целия пост
# 355
Ралче Рокси Hug довечера ще опитам и утре ще докладвам за макароните. Само още не съм измислила с какво да ги гарнирам. Ще  импровизирам довечера.
Виж целия пост
# 356
Добър ден сладурки и сладури! newsm51  love001
Добре дошли на всички нови, успех с режима!  bouquet
На всички свалили, честито! Hug
На Вещи, специални поздравления за годишнината.  smile3501
Браво за упоритостта, волята, упорството и надеждата, която даваш на всички.
На всички, с които вече се познавам лично голяма целувка.  love001 lovekiss
На всички, с които не се познавам лично, голяма прегръдка. Надявам се скоро да се запознаем на "живо", както се казва, на голямата Дюканска среща.Hug
Мише, Жадира, благодаря за хубавите гозби.  chef
Ухапан, бая парче си отхапал от себе си, браво.
Вече няма да пускам снимки на мъже, няма да е етично, спрямо Ухапан. Joy
Хубав, слънчев и прекрасен дена на всички. newsm51
Виж целия пост
# 357
След обедното похапване е време за едно хубаво кафенце, за добро храносмилане

или чай
Кой каквото предпочита! Hug
Виж целия пост
# 358
Момичета знам,че има време,но понеже 3 фаза наистина наближава за мен,а нямам книгата искам да питам някои неща,а която от момичетата има време да отговори ако може  Embarassed
Когато имате гала или нишестени как се храните през останалата част от деня-нормално или по-малко като количество/повече или по-малко П?
Ако има нишестени примерно и реша да ям варен картоф...мога ли да ям и някакво месо към него?
Мога ли вместо филийките хляб да учвелича приема на триците?
Всеки ден ли ядете плод,защото аз умирам за кисела ябълка и сигурно ще се възползвам всеки ден от правото си на плод...
Малко множко стана извинявам се Embarassed,но наистина ще бъда много благодарна ако някой отговори Hug
Виж целия пост
# 359
Вече няма да пускам снимки на мъже, няма да е етично, спрямо Ухапан. Joy
Еееее, Фолиииии! Не е честно! #Cussing out
Това си е чиста дискриминация!
Ти ще ни пускаш мъже, а за Ухапан- може и жени! Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия