Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 390
Ето това ядох за обяд - пълнени калмари, рецептата е на жена ми.
Пълнежът е от обезмаслена извара, яйце, малко риба тон, малко чесън и магданоз за вкус.
Напълнените калмари се поръсват с червен пипер, къри и подправка за риба.
Запичат се за във фурна. След това поливам със сок и от лимон, лично аз не ползвам въобще сол,
лимоновият сок убива апетитът ми за солено.
Виж целия пост
# 391
Здравейте момичета и момче  Hug
Добре дошли на новите, браво на свалилите   bouquet Така като ви гледам след среща с пръчицата на Фоли и пържолките от Дивака - всички сте свалили.
Специални поздрави на Вещи - за упоритоста и волята да се справи с задълженията в къщи, на работа и тук  Heart Eyes  bouquet
Гледах снимките от Софийската среща - ама много сте хубави-и-и-и-и-и. (особенно Кри, направо не мога да й се нарадвам, като гледам преди-сега  Mr. Green и Мишето да спре вече да отслабва - много кокали са се показали  Mr. Green)
Питат Варненки за среща (сега си направих списък  - 22 сме) - имаше средата на януари - само Волна се включи от новите. Средата на този месец пак ще си направим, но момичетата с малки дечица да кажат кога ще могат, ние с големите сме до 18 на работа през седмицата. Чакаме предложения за дата и час.
Кри, за пицата 3-то фазна: Дорито я прави на МВ на работа- с блат трици, яйце, бакпулвер и отгоре намаза с дом. пюре, гъбки и кашкавал. Поради липса на друго сложихме пил. кренвирш. Аз за себе си съм решила, че пил. кренвирш = ролца от раци. Понеже не обичам ролца, пък и то само името им е такова (пълни с нишесте и захар) ги заменям с кренверши (пълни с перушина и .... соя, която всъщност се оказа разрешена в малко количество). Всеки решава за себе си.
prysila, това да не са тоалетни трици, те не се ядат. Имаше момичета от незнание си бяха хапнали - внимавай
Виж целия пост
# 392
Ухапан- аз когато направя такъв обяд, купон ще направя- Whistling
Перличка, Съни- Hug Hug Hug
Ужасно е това с детските градини- Tired
Една колежка от офиса сутринта остана без нерви- #Cussing out
Виж целия пост
# 393

prysila, това да не са тоалетни трици, те не се ядат. Имаше момичета от незнание си бяха хапнали - внимавай


 Laughing не са. Овесени трици са , от магазинчето до Юнашкия салон. Понеже си купувам за първи път и изчетох етикетчето подробно. Най- последното редче е това, че могат да се слагат и на лицето.
И аз искам Варненска срещичка, но ще трябва половинката да гледа малката , така че след 18.00 ч. ще ми е по-удобно. Няма значение къде.
Виж целия пост
# 394
Ухапан- аз когато направя такъв обяд, купон ще направя- Whistling
Перличка, Съни- Hug Hug Hug
Ужасно е това с детските градини- Tired
Една колежка от офиса сутринта остана без нерви- #Cussing out
Ралче,и ние ще дойдем на  bigdance2  Tada   love001
Виж целия пост
# 395
Момичета забравих да ви се похваля.В петък бяхме на гости /за пръв път откакто съм на режима/ и преди да тръгнем си хапнах в къщи както съм чела ,че правите вие и успях да не наруша режима.Пих си кафе с минерална вода и нищо от яденето не успя да ме изкуши.Много съм горда от себе си  Whistling Тази седмица имам два рождени дни и се надявам и с тях да се справя.
Вещи - честита ти година с Дюкан!Пожелавам ти скоро да влезеш във  фазата на гала вечерите!
Момичета как ви се вижда днешното ми меню /ПЗ ден/:
8,30-тричава палачинка намазана с екскузия 0,2%
10,30-крем без карамел
12,00-пилешко бутче без кожа + 1 краставица
15,30-Култура 0,1%
вечеря-мисля да е скумрия на скара със салата от краставица
Вода 1,5 л. + 3 кафета.
Виж целия пост
# 396
Момичета как ви се вижда днешното ми меню /ПЗ ден/:
8,30-тричава палачинка намазана с екскузия 0,2%
10,30-крем без карамел
12,00-пилешко бутче без кожа + 1 краставица
15,30-Култура 0,1%
вечеря-мисля да е скумрия на скара със салата от краставица
Вода 1,5 л. + 3 кафета.
[/quote]Юсер,от това,което виждам си на ПЗ.Според мен е добре. Peace
Виж целия пост
# 397
Перличке- Hug
Днес мие скапан ден, не ми върви особено в начинанията- Tired Tired, въобще май днес само вие ми повдигахте настроението, за което ви благодаря на всички- Hug
Виж целия пост
# 398
Колко много новички попълнения, добре сте дошли   bouquet

 И ние се записахме за ясла с №137, но сигурно ще анулират резултатите  ooooh!

Пастърма може ли да се яде, не е много солена  newsm78
Виж целия пост
# 399
Юзър, браво за проявената воля!  smile3501 Менюто ти е чудесно, само може още мъъъъъъничко да увеличиш водата - направи я 2 л. примерно.  Hug
Еликс, ако не е много солена, може.  Peace
Виж целия пост
# 400
Здравейте на всички и от мен!Днес наблюдавам някакво чудо с моите килограми!Сутринта се измерих и бях на заветните 70 кг!Зарадвах се - все пак за 2 дена и вече бях смъкнала 1 кг и то без никакви усилия!Понеже работата ми е доста динамична и до преди малко бях на 2 кафенца БЕЗ захар и доста вода!Прибрах се до нас преди малко и на майтап викам да се премеря и какво мислите той отчете 69 кг  ShockedНе можах да повярвам,помислих си че нещо се е разместила стрелката ,коригирах я и се измерих пак и пак 69 като залепва таже и влявата част на чертичката #CrazyНадявам се да продължа да смъквам така!А и забелязвам че не ми се яде,не ми и прилошава както ставаше с другите диети преди това.Хапвам сварени яйчица,риба,мляко,скариди и се чувствам добре!Сигурно вече ви дотегнах с хвалбите си,но реди да свърша искам да БЛАГОДАРЯ ,ЧЕ  ВИ ИМА И  СЛЕД 3,5 ГОДИНИ  се надявам да променя тялото си.Чао за сега от мен ,че трябва и да поработя малко. Mr. GreenЦЕЛУВАМ ВИ ВСИЧКИ!  bouquet  love001 smile3525
Виж целия пост
# 401
Жозефина, честито намаление!  Hug Така с гладуване, обаче няма да стане. После ще си върнеш килограмите и ще обвиняващ режима, а причината ще е просто в погрешното му спазване. Трябва да се яде. Не може до 16 часа да стоиш само на кафета и вода.  Naughty Опитай да вместиш в графика си няколко бързи хапвания на работа.  Peace
Виж целия пост
# 402
Перличке- Hug
Днес мие скапан ден, не ми върви особено в начинанията- Tired Tired, въобще май днес само вие ми повдигахте настроението, за което ви благодаря на всички- Hug
Ралче,дано утре да е по-добър! HugИ моят започна кофти.Сутринта се успах и закъснях за работа 10
минути:oops:Ми добре,че живея до училище и децата ми са 4-ти клас,та си седяха на чиновете.Че то училището ни както е на 4етажа с 900 ученика,ако се бяха разтичали щях да умраот срам от колежките.Това за 22години стаж ми се случва за пръв път. Embarassed Embarassed EmbarassedСънче, Hug Hug Hug   love001
Виж целия пост
# 403
Далеч съм от мисълта да гладувам , защото съм пробвала и така!И знам какъв е ефекта после!Просто не ми се хапваше нищо днес до обяд и по-точно до следобяд!Предните два дни хапвах по 3-4 пъти на ден. Така се получи днес!Благодаря за съвета ,ще си взема бележка Thinking
Виж целия пост
# 404
Леле,имам си още еднаи съм я пропуснала ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия