Празника на виното и любовта, с усмивка среща МАЙската тайфа!

  • 14 141
  • 290
# 180
Daniele, предполагам колко ти е тежко.
Искам само да ти кажа, че аз 3 пъти съм си чупила една и съща ключица като дете. Първия път при раждането, втория път май съм била на година и няколко месеца /не си спомнят много добре наше/  и третия път още не могат да се разберат кога е било.  Laughing Аз не помня нищо, и на рамото ми нищо му няма.  Grinning
Та искам да ти кажа, че макар и сега да ти е супер тежко, тези неща се забравят и Калоян няма да си спомня. Мисли в положителна насока и си мисли как след време ще му разказваш и ще се смеете.  Hug

И за да разведря малко темичката.

Къде и как ще празнувате празника на Флюбените ?
Виж целия пост
# 181
Къде и как ще празнувате празника на Флюбените ?

Ние с мъжо отдаааааавна не сме Флюбени  Mr. Green. За това ще празнуваме у дома с много вино, вкусна храна и със сигурност ще има кикотене и простотии в следствие на напиването!
Ама, айде, нали съм си добра душа съм му купила подарък, който получи предварително по стечение на обстоятелствата. На самия ден ще мине само с една картичка, няколко смс-а и пияна жена  Joy hahaha

Даниеле, дано този период мине леко и безпроблемно. Калоян е малък герой и този проблем ще пребори!  Hug
Виж целия пост
# 182
Ние с мъжо отдаааааавна не сме Флюбени  Mr. Green.
А как ми се иска пак да съм на 16 и да се гледаме с онзи наивен влюбен поглед и всичките ни проблеми да са далече ,далече...
 Пак ме изби на спомени и сълзи,ама какво да правя като съм в ревлив период.Уна извинявай мила,че пак внесох тъжни нотки в твоето намерение да повдигнеш на настроението.
Шефа взе да ме гледа по-зорко ,гледа ме че пиша нещо и подсмърчам дано не ме привика в кабинета си,защото не мога да му обесня за какво подсмърчам и ми е тъжно.
 
Виж целия пост
# 183
Момичета, за всички вас, дето се чувствате подтиснати и уморени:


Пролетта ще дойде и тия чувства ще ви се струват толкова далечни и нереални!

Аз прочетох на един дъх една много хубава книга тия дни - "Ангелски езици" на Д. Динев, поплаках си на някои моменти, защото има толкова емоция в нея и е така прекрасно написана... силно ви я препоръчвам!

На Калоянчо много му се насъбра, милият! Бързо да се оправя!

Косьо вече си има горен ляв кучешки зъб и намира наименованието му за особено забавно - само обяснява на родата "кучи-кучи" и си бърка в устата, ама те хич не схващат за какво иде реч  Mr. Green

Температура няма, Слава Богу, само кашлицата почна да се кърти, дано му минава вече!

И последно - вече ме хвана срам как тая лентичка с 1 деление не съм я мръднала и от днес съм на диета /пак  Rolling Eyes / сега съм много ентусиазирана и ... гладна  Crazy да видим до къде ще я докарам отзи път! до под кривата круша сигурно пак, ама... айде да не си развалявм надъхването сега  Crazy
Виж целия пост
# 184
 newsm44 изчетох около 15 страници - вече давам назаето но да се индекирам че съм жива и си мисля за вас. Загубих се за 2 седмици но бях болнични с диагноза синузит и така наложи се да се ходи по доктори всеки ден и така за съжаление в къщи нямам нет и днес нямах търпение да ви изчета и да пиша да не ме забравите.
Дени брой ме и мене - покрай боледуването ми Мариса се гледаше от баща й и се научи човека как се сменя памп, как се преоблича и приспава детето така че ще се възползвам от новите му умения за да се разсея една вечер и аз, защото не ми се иска но и аз съм в това мрачно и гадно настроение вече доста време. Ако искаш може да се уговориме нещо и да ходиме заедно.
Иначе детето си е добре ходи на ясла всяка седмица имат театър и се опитва да ми разказва много е смешна, но нищо не й се разбира. По въпроса с бибите ние го нямаме никога не е лапала такова нещо, а с гърнето благодарение на яслата си казва и си го носи и върши работата вътре но се случва само веднъж на вечер като се сети за него не всеки път. Но и аз си мисля като се затопли да го сваля от раз и така.
Всички снимки са страхотни да не изброявам да не изпусна някой - честито и на рожденниците които съм изпуснала всичко най-хубаво от мене!  bouquet
Хайде целувки и лека вечер от мене!!!
Виж целия пост
# 185
Момичета извинявам се,че внесох тъга в темата и с риск да ме помислите за тотално ку ку,ще ви споделя и един миг на проблясък в снощната ми вечер.И днес като се сетя и ме избива на смях,което на фона на мрачното ми настроение и сълзи изглеждам като шизофреничка,но може и да разведря някой.Та снощи седнах да гледам "Маргарит и Маргарита",гледала съм го много пъти,но една реплика все ми е убягвала:"-Любовта е основна нравствена и етична характеристика на социалистическото семейство.Абе другарко защо ни карате да учим глупости.За социализма е нравствена и етична характеристика,а при капитализма просто се обичат така ли?"
 Не претендирам за точност на цитата,но основния смисъл беше такъв.
Виж целия пост
# 186
Имар, радвам се че на мрачния фон на настроението ти се прокрадва искрица добро настроение и дано тя се възпламени и изгори меланхолията ти. Дано и купона да подейства благоприятно.
Даниеле, наистина ти съчуствам и се възхищавам на силата ти Hug
За 14 не сме правили планове но дано да излезе нещо. Дори и не сме говорили, че е още рано. Но бих искала да празнуваме някъде.
Танче, ние заспиваме трудно също. Като го слагам да си ляга той заявява "мама нани, бебе не" и си върши щуротиите. Но с ритуалите по заспиването съм се заела аз, че мъжа ми няма нервите да го успива.
Пролетта идва, горе главите и никакви меланхолични настроения. Депресиите вън! Heart Eyes
Виж целия пост
# 187
Ей, момичета, недейте така!  Hug Сега сте млади, живейте си живота и се радвайте на малките радости в него... Не може такива да липсват. Rolling Eyes
Съществуват толкова поводи да се усмихвате и да сте благодарни, за това, което имате. Щастието е в здравето, и в малките неща, които са невидими за очите... Не трябва да определяте липсата на настроение и умората с модерната напоследък дума депресия...
Да се предадеш е най - лесно, какво да кажат майките на болни дечица, те как се чувстват, като виждат бъдещето си в права линия, толкова несправедливо преопределено... А повечето от тях са такива Личности, толкова широко скроени души. И нямат право да спират да се борят, нито дори да се оплакват...
Радвайте се, че имате такива сладки и умни дечица, че имате любовта и подкрепата на мъжете до вас. Няма по - ценно нещо от това.
И за да не съм голословна, ще ви споделя колко уморена и обезверена се чувствам сигурно от 2 месеца насам и колко много ми тежи раздялата с Вели, колко ми е гузно да ме търси като обезумял и да се приспиваме по 100 часа вечери... Но все си казвам, това да са ми проблемите, нали ми е здрав и весел, не ми трябва друго...
Даниеле, много прегръдки за вас и цялата положителна енергия, която ми е останала, бързо да оздравява малкият чаровник... Praynig
Лека и усмихната вечер. Wink
Виж целия пост
# 188
То ще ви писне от мен, ама пак ще си броя тука

Уна, Галя, Верчето, Шуши, Пилето, Недка, Руми, Страйпър, Имар, Олчето, Сиса , Таня Арк и аз.

16 Февруари, "Кривото" на "Будапеща", 20ч., резервацияна името Таня Кръстанова.

Женски сбор. Точка.


Даниеле, настина ного му се събра на твоя син, на теб също. От тук насетне се надявам само с добри новини да се включваш.

Галя, става да тръгнем заедно. Ще се чуем в деня.

За 14-ти февруари нямам никакви, ама НИКАКВИ  идеи.
Виж целия пост
# 189
Дени, по-често да ни преброяваш и все повече да ставаме...

Даниеле, знам че сигурно не ти е лесно, но трябва да си силна...  Hug  Hug  Hug

Имарче, недей да гледаш такива тъжни филми, от там ти идва настроението. Гледай някоя комедия... Ние вчера ходихме на кино и гледахме Рамбо, но много кръв и убийства, като включим и сцени на изнасилване  Sick Има хубав край, но общо взето имах гадно настроение после... Накрая в една сцена Рамбо така разпори един "лош", че му изкочи апандисита  hahaha
Ние го обърнахме на шега, че не се траеше...

За Св.Валентин не съм мислила и не ми се ходи никаде, като се има предвид, че ще е пълно навсякъде... Даже и за подарък не ми се мисли... Дано мъжа ми да има идеи...
Виж целия пост
# 190
Добър вечер!

Нещо темата много тъжна станала темата  Sad
Имар, дано твоето депресивно настроение да е само моментно бързо да отминава. И при мен има някой път черни дупки, но гледам да направя нещо само за мене си и ми минава.
Даниеле, много прегръдки на Калоян от нас с Килиан  Hug Hug! Стискам палци бързо да се възстанови и да забравите бързо неприятните моменти!

Галя, радвам се, че се разписа  Hug!


За 14.02. ние нямаме нищо планувано, защото точно тогава имаме събрание на клуба, в който членувам  Sad

За разведряване пускам малко снимки как свалях температурата на Георги и Килиан http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1070984.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1070989.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1070990.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1070991.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1070994.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1070998.jpg

А тук посетихме един палат от лед http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1080008.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1080009.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1080010.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1080015.jpg
http://i12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/P1080018.jpg

И накрая три клипчета от плуването на Килиан
http://s12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/?action=view& … rent=P1070977.flv
http://s12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/?action=view& … rent=P1070979.flv
http://s12.photobucket.com/albums/a215/gogigo36/?action=view& … rent=P1070980.flv

Приятно гледане!

Виж целия пост
# 191
Кате, страхотно изживяване сте имали. Какви интересни неща се намират при вас само!  Wink  Party

Даниеле,много мъчно ми стана за Калоян.  Sad Наистина милото напоследък хич не му върви. Но после като му тръгне и няма да има спиране. Пожелавам му го.

За деня на Влюбените ще се почерпим с кумовете ни в любимия ми ресторант. Поне засега такива са плановете. Дано да успеят да резервират места.

За софийската среща , аз отпадам със сигурност. То не че беше кой знае колко сигурно, че ще пристигнем. Но днес ни поканиха на рожден ден на 16.02., на който просто няма начин да откажем да присъстваме. Но хубавото е че Дидо не ми отказа да ме закара до София категорично, така че мога да се възползвам при някоя от следващите срещи.  Sunglasses
А за подарък за празника сега се сетих..... освен един пръстен на Дюрекс да взема , за друго не се сещам.  newsm78 Че то и ние не сме от Флюбените отдавна вече!
Виж целия пост
# 192
Даниеле, много неприятна случка, с лоши последствия... Но всичко ще мине, зора ви е сега, докато се налага да сте неподвижни, за да зарасне. Пращаме ви много положителна енергия  Hug Heart Eyes
Моята племенничка на 3 си счупи крак, а половин година след това ръчичката. Много й се притеснявахме тогава, ама сега е една мома 15 годишна, мале, мале....

Ех, колко бързо ще пораснат, и как няма да оценяват нашите тревоги и притеснения с отглеждането им....  Whistling деца, деца...
Виж целия пост
# 193
Добро утро!

Хайде събуждайте се вече!
Заповядайте на кафе:
Виж целия пост
# 194
Танче, мерси за капучиното!
Кате, внасяш много оптимизъм и добро настроение в темичката!
Направо ми иде да се изнеса от България... А Марти ме кара поне 10 пъти да гледаме чип-чип клипчетата... Страхотно семейство сте!

Днес сме още по-сополиви, дано да е някакъв признак, че минава гадния грип...
Слагаме капки в нослето все още...
Днес ще поизлезем малко за 30 минути, че не се стои вече вкъщи... Подивява още повече човека...  Sunglasses А и пекнало едно слънце...
Хубав ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия