
И е актуално от 01.08.2009.
Явно са развалили договора с касата. Но пък така по никое време на годината...






Цолова има във Фемина, ако е така прочети темата за МЦ Фемина има доста коментари за нея
Има лекарки,които отскоро преглеждат сами, но никоя не е тази
Направиха ми болкоуспокояващи,но общо взето -нищо.От този момент нататък имам доста бели петна и не помня много,много.
. 2007 забременях и си следих бременността при нея, но раждах в ТК. Втората бременност отново си следя там. Още не съм решила къде ще раждам.
. И да те попитам-пишеш, че бебчетата ги взимат през нощта, а знаеш ли дали може ли да остане и през нощта при майката (интересува ме заради кърменето). Някой друг ако знае ще се радвам да сподели
. На следващата консултация ще си разпитам и лекарката разбира се, но ще съм благодарна и вие да споделите
Успех на всички

Препоръчани теми