Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 346
  • 855
# 555
Пепи, ако си търсиш оправдание винаги ще го намериш, сега работата, утре нещо друго - винаги се намира. Така че си сядай сериозно на д-то, да не го сполети нещо друго  
                                    
Слушам Шерифе ! Ще се опитам и да изпълнявам Simple Smile
Виж целия пост
# 556
Кукумявка - според мен за да се мине към режим 2/0 (2П/ 5 нормално хранене) е нужно да се направи нещо като 3 фаза с 2П и постепено въвеждане на хляб, плодове и т.н. А при преминаване в 3 фаза да остане 1 П. Абе много объркано стана. Но като цяло това 2/0 е странно и по-добре да се правят стандартните схеми5/5, 4/3, 2/2..
редактирам, че забравих да пиша колко са сладки двете спящи бонбончета на кукумявката.
Я, имала съм си звездичка. Ама аз нали съм заплес даже не съм видяла кога са ме повишили в звание ентусиаст.
Виж целия пост
# 557
Ето,нали ви обещах.Традиция,какво да се прави.Пак съм сама вкъщи ,та каквото съм изтипосала,такова.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223998&photo=6
Хи,хи не са ми широки Hug Hug Hug PeaceОтивам да  newsm28 wash hang newsm79
Парола 660403
Виж целия пост
# 558
Здравейте момичета  Hug

На всички ,които празнуват по някакъв повод - Честит празник !       Party Time   Tada
На момичетата ,които се гласят за сереща - Весело изкарване  lalalala  и да направите
снимки smile3509.
По повод на писаното от Вещи,като отговор на някои публикации :"...отслабнала съм само 20 килограма за една година, това означава по-малко от 2 кила на месец. Но никога не съм се отчайвала, нито съм се оплаквала, че не отслабвам ( за последното можете да погледнете всички 75 теми, в които съм писала до сега). Просто изчаквам и бавно , но сигурно намалението идва." - искам да споделя следното със вас :
Досега можех да бъда на кг ,които желая.Преди две години бях на диетолог.Той ми назначи програма ,която трябваше да я спазвам 1,5 - 2 год. - т.е. ,ако исках да отслабвам без увисване
и без възвръщане на кг.Каза ми ,че в началото ще свалям бързо , а после по 1 - 2 кг на месец.
Изкарах 3 месеца.Отслабнах почти 12 кг.,но след това около месец задържах.Исках да отслабна по-бързо и без негово знание замених режима с други диети.Почнах да взима
туй-онуй за отслабване,обаче ......нещата се влошиха - възвърнах свалените,че качих и отгоре.
От срам  Embarassed повече не се веснах при диетолога. Сега вече се моля не да отслабвам
бързо ,а да имам сили и воля да издържа  Praynig .По книгата си пресметнах ,че почти
толкова време ще ми е нужно да се отърва от излишните кг.
Калкулаторът на Дюкан ми показва/ако е вярно - всичко си написах както е /оптимално тегло
78 кг /диетологът също ми бе казал около 75 кг./,но аз желая около 70 кг ,заради
ръста - 164 .
До момента на режима съм свалила 6 кг .Ударен период - 4кг. ,5 дена ПЗ - задържах ,
а за 3 дена  П / до днес / - още 2 кг ги няма.Аз редувам 5 /5 ,че имам доста за сваляне.

На новодошлите  welcome  и   newsm10 . Не се отчайвате заради главоболие - аз също първите два дена имах страшно главоболие и пих нурофен ,но  newsm78 не знам дали бе
правилно.

           На всички ви желая хубав и прекрасен ден , и ...в борбата с кг  -  newsm10
Виж целия пост
# 559
Благодая за топлите думи на всички.Савова извинявай че те обърках но четях и после отговарях и си казах няма да се връщам да видя и ето ... грешката стана.
Вещи и аз се надявам да започна по скоро - трябва да изчакам да си мина при доктора на 11-ти и тогава ще ми кажат всичко ок ли е или не.
А ща не ща трибава  да смъкна за лятото - купихме вече билетите, така че... един месец море е в кърпа вързано.
Чакайте да пусна една обява - може пък да имам късмет - Търся да наема апатамент на Приморско за периода от 20 юли до 14 август. Ако има някои някакво предложение - изпратете ми на лични едно събщение.
А сега ще се оправям че ще се събираме българската общност по случаи трети март.

Лек ден на всички
Виж целия пост
# 560
Кукумявка, този път те разбрах. Но Дюкан не е казал нищо по този въпрос, или аз не съм го видяла. Тук сме все такива, които имаме да сваляме повечко и се придържаме към стандартните схеми, които са по-ограничени и си разсъждаваме за тях. Не знам какво да ти отговоря по тази тема  Embarassed
Виж целия пост
# 561
Здравейте  Hug
Днес сутрента си изядох първите пшенични трици /не намерих овесени/ , направих ги с кисело мляко и хич не ми харесаха на вкус, ще почна да си ги правя на палачинка. Стартирам с 56 кг, имам за сваляне 5-6 кг и се чудя втория етап как да го правя, 5/5 или някаква друха схемичка?
Момичета, вие ме разбивате, едвам смогвам да ви изчета  Embarassed
Хайде много минусчета от мен, ще се отчета след няколко дни, че сега заминаваме на къщата, а там нямам нет.
Виж целия пост
# 562
Деничка, благодаря ти!  Hug
СлавчеАвче, 5/5 или 4/3.  Peace
Рокси, бързо оздравяване!  Praynig Hug
Пепи, браво! Честито намаление!  smile3501
Фиона, честито намаление и на теб!  Hug
MAMS, благодаря! Весело изкарване и на вас във Варна!  Hug
ВещиHug Heart Eyes
Евче, честита звездичка!
Перличка, снимката ти иска парола.  33uu
Еми еми, ти имаш малко за сваляне, но аз бих те посъветвала да опиташ 5/5 или 4/3 - това са най-резултатните схеми.  Peace
Виж целия пост
# 563
Зла вещица,
сравнително нова съм и съм без книга, не успях да си я набавя тук, но като си ходя до България ще си я купя. Затова всичко, което знам е от форума. Уж изчетох всичко, но очевидно сам пропуснала тук таме, че може да има задървания повече от месец, камо ли 3, за което се извинявам.
Исках да го изпратя на лични, но кутията ти е пълна.
Обещавам че спирам за днес Simple Smile

Имам 2 молби.
Да ме запишеш на първа страничка ако може
начало 31.01.08 стартови кг 70, сега 65, цел 57.2ра фаза
И моля за паролата за албума със снимки.
Благодаря!
Виж целия пост
# 564
татянка - не разбрах за какво задържане става дума - за един месец имаш свалени 5 кг  Hug това е повод за празник, а не за мъркане  Peace

не е критика  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 565
Peppi Bravo! Party
Veshti Az gledam da sam primerna s razmerite  Rolling Eyes Koito pil - pil  hahaha
Виж целия пост
# 566
Sun  Hug
Виж целия пост
# 567
Здравейте пак!
Преди малко изядох почти 150гр,рачешки ролца и още съм гладна,но не като вчера.
Благодаря на момичетата,които ми отговориха Hug Hug Hug,явно изпадам в кетоза и затова ми е кофти,а да не госоврим каква хрема имам и как ме боли главата Sad
Днес ми е трети ден от Ударния,мисля от утре да мина на втори етап,акво мислите newsm78,при положение,че имам да свалям около5-6кг?
Виж целия пост
# 568
Здравейте! Не съм писала в тази тема Simple Smile След 3 дни правя 1 месец Дюкан, за момента съм -6кг. Доволна съм, а и смятам,че е добро постижение  Wink
И аз ще помоля за парола на албума, действа ми много поощрително, като гледам снимките веднъж седмично  Grinning
Виж целия пост
# 569
И аз искам паролата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия