Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 100
  • 2 590
# 1 545
  Аз съвсем плахо и без да хваля ще спомена д-р Нохчева  Laughing За щастие рядко ми се налага да ползвам услугите ѝ, но до сега никога нищо не ми е отказала и е много мила. Кабинетът ѝ е в "Николай Чудотворец", но по-подробни данни ще мога утре да дам.
Виж целия пост
# 1 546
Здравейте момичета!
Спешно търся добър психотерапевт за тийн възраст.Моля за съдействие и благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1 547
д-р Желязкова -работи в Психото ...уникална жена
Виж целия пост
# 1 548
Благодаря,мадам тиква smile3525
Виж целия пост
# 1 549
Здравейте! Извинявам се, ако вече сте дискутирали по темата с ваксините, но нямам време да чета, защото дъщеря ми е на 2 месеца и сега трябва да се имунизира с 5-валентната. Ако някой има информация може ли да ми каже, ЛЛ, педиатър от Бургас, който дава право на избор на родителя за имунизациите, защото бих искала да сменя този на дъщеря ми.  Предварително благодаря!!
Виж целия пост
# 1 550
adelinas едва ли ще намериш такъв.Просто няма да ги слагаш като не искаш
Виж целия пост
# 1 551
Здравейте! Извинявам се, ако вече сте дискутирали по темата с ваксините, но нямам време да чета, защото дъщеря ми е на 2 месеца и сега трябва да се имунизира с 5-валентната. Ако някой има информация може ли да ми каже, ЛЛ, педиатър от Бургас, който дава право на избор на родителя за имунизациите, защото бих искала да сменя този на дъщеря ми.  Предварително благодаря!!
Никой лекар няма да приеме с усмивка решението ти да не ваксинираш, но изборът е твои  Peace При, който и лекар да си най вероятно ще иска да се разпишеш в журнала му, че отказвате ваксини. На на ни написаха и в картона, че родителите отказват да имунизират детето си и ние се разписахме. Но по тези въпроси най-точна информация ще получиш от тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=532972.0
Виж целия пост
# 1 552
Много благодаря за отговорите!!
Виж целия пост
# 1 553
Здравейте, на мен ми трябва добър ендокринолог и съвет къде да си направя изследвания на хормони.
Мерси в аванс!   bouquet
Виж целия пост
# 1 554
Здравейте, на мен ми трябва добър ендокринолог и съвет къде да си направя изследвания на хормони.
Мерси в аванс!   bouquet
За достоверност на резултатите аз лично препоръчвам лабораторията на д-р Тошкина.
В началото на втората ми бременност, гинеколога ми имаше някои притеснения и ми каза, че в Бургас вярва единствено на мнението на д-р Великова или д-р Димитрова.
Първата преглежда в Транспортна болница, или в частния си кабинет на ул."Лермонтов" 32, втората в поликлиниката срещу "Космос"

Аз пък искам да помоля за мнения за д-р Мария Василева УНГ във Военна болница.
Виж целия пост
# 1 555
Здравейте! Извинявам се, ако вече сте дискутирали по темата с ваксините, но нямам време да чета, защото дъщеря ми е на 2 месеца и сега трябва да се имунизира с 5-валентната. Ако някой има информация може ли да ми каже, ЛЛ, педиатър от Бургас, който дава право на избор на родителя за имунизациите, защото бих искала да сменя този на дъщеря ми.  Предварително благодаря!!
Никой лекар няма да приеме с усмивка решението ти да не ваксинираш, но изборът е твои  Peace При, който и лекар да си най вероятно ще иска да се разпишеш в журнала му, че отказвате ваксини. На на ни написаха и в картона, че родителите отказват да имунизират детето си и ние се разписахме. Но по тези въпроси най-точна информация ще получиш от тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=532972.0
Да допълня, че това те лишава от възможността да получаваш семейни помощи или т. нар. детски надбавки
Виж целия пост
# 1 556
Лилита това е под въпрос  Peace А и това не е основателна причина да набодеш детето си  Peace
Виж целия пост
# 1 557
Здравейте, на мен ми трябва добър ендокринолог и съвет къде да си направя изследвания на хормони.
Мерси в аванс!   bouquet
За достоверност на резултатите аз лично препоръчвам лабораторията на д-р Тошкина.
В началото на втората ми бременност, гинеколога ми имаше някои притеснения и ми каза, че в Бургас вярва единствено на мнението на д-р Великова или д-р Димитрова.
Първата преглежда в Транспортна болница, или в частния си кабинет на ул."Лермонтов" 32, втората в поликлиниката срещу "Космос"

Аз пък искам да помоля за мнения за д-р Мария Василева УНГ във Военна болница.

Благодаря за отговора. Аз лично при проблем с ушите, тъй като са ми слабо място ходя с-у Космос при Аврамов или другия, който е в обратната смяна, мисля Ламбов се казва.
Виж целия пост
# 1 558
Лилита това е под въпрос  Peace А и това не е основателна причина да набодеш детето си  Peace
Ако нямаш бележка за поставени всички задължителни имунизации, няма да одобрят молбата ти за детски надбавки.
Това е сигурно.
По-нататък не мога и не искам да коментирам. Големи хора сме, който иска, ще намери желаното от него решение Peace
Виж целия пост
# 1 559
Лилита това е под въпрос  Peace А и това не е основателна причина да набодеш детето си  Peace
Ако нямаш бележка за поставени всички задължителни имунизации, няма да одобрят молбата ти за детски надбавки.

В момента тече дело по този въпрос  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия