При, който и лекар да си най вероятно ще иска да се разпишеш в журнала му, че отказвате ваксини. На на ни написаха и в картона, че родителите отказват да имунизират детето си и ние се разписахме. Но по тези въпроси най-точна информация ще получиш от тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=532972.0

При, който и лекар да си най вероятно ще иска да се разпишеш в журнала му, че отказвате ваксини. На на ни написаха и в картона, че родителите отказват да имунизират детето си и ние се разписахме. Но по тези въпроси най-точна информация ще получиш от тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=532972.0
А и това не е основателна причина да набодеш детето си

А и това не е основателна причина да набодеш детето си 
А и това не е основателна причина да набодеш детето си 
Препоръчани теми