Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 118
  • 2 590
# 1 605
beca, д-р Маргарита Димитрова!  Peace
Виж целия пост
# 1 606
beca, д-р Маргарита Димитрова!  Peace
И аз съм много доволна от нея.
Виж целия пост
# 1 607
Благодаря ви!
А някакви координати можете ли да ми дадете?
Виж целия пост
# 1 608
0888650145, ул."Поп Георги" 7
Виж целия пост
# 1 609
0888650145, ул."Поп Георги" 7


  bouquet
Виж целия пост
# 1 610
И аз съм безкрайно доволна от д-р Димитрова Peace
Да ми препоръчате добър детски уролог в Бургас Rolling Eyes Бях при Димитрова в четвъртък заради течащия вече месец нос на малкия, а тя му направи пълен и обстоен преглед и не напипа единия тестис. Прати ни да вземем направление от личната за уролог, но незнам при кой да го заведа. И такива очи облещи като разбра, че за 2 г. личната на детето нито веднъж не го е погледнала #Cussing out
Виж целия пост
# 1 611
Аз съм водила големия при д-р Сребрин Попов, който не е детски, но съм много доволна.  Peace
Виж целия пост
# 1 612
Много благодаря Hug
Виж целия пост
# 1 613
Много добър алерголог е д-р  Галина Иванова.Преглежда в първа поликлиника. Peace

А искам да попитам Иванова има ли и частен кабинет? И къде се намира?Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1 614
 
А искам да попитам Иванова има ли и частен кабинет? И къде се намира?Благодаря Ви!
До колкото знам в момента работи само в ДКЦ I. Преди време работеше и в Св. София, но вече не. Много е сложно защото часове дават само в понеделник за следващата седмица. ooooh!
Виж целия пост
# 1 615
Ох, голямо четене падна, но нищо не разбрах  newsm78 Живот и здраве искам да запиша детето си при личен лекар, който е и педиатър. Изчетох много мнения, но така и не мога да разбера кои лекари са хем педиатри, хем лични и кои са педиатри, но  преглеждат само с направления. Ако може някакъв сайт със списъци да ми предложите ще съм ви много благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 1 616
nelka_bg Педиатри и лични колкото си искаш дано избереш подходящия като му дойде времето.Аз ще ти помогна малко с педиатрите,а ако някой друг пожелае да допълни списъчето
Педиатри
Илиева
Димитрова
Ангелов
Василева
Каспарян
Виж целия пост
# 1 617
Радева
Ралева
Виж целия пост
# 1 618
А къде е кабинета на Радева - тази която работи и във второ детско отделение?
Виж целия пост
# 1 619
Да нея имах предвид, кабинета й е общ с на Каспарян. Отстрани на болницата, до пицарията. Там като бременни си правихме изследванията за кръвна група. На първият етаж, в дъното на коридора. По принцип обаче е с предварителено записан час. Срещу техният кабинет е Калчева. Ако искаш тел, ще се разровя. Водила съм малката, доволна съм като цяло, прави обстойни прегледи, не бърза с АБ, записва си всичко в тефтерчето и като отидеш другият път си го преглежда. Има и подход към децата, това е единствената лекарка, при която Криси не плаче.
Ралева е завеждаща 2ро ДО, незнам къде е кабинета й, но от престоите ни в болницата съм останала с много добри впечатления от нея. Не обичам да сменям лекарите на малката, но ако се наложи ще отидем при нея.
При Димитрова сме ходили веднъж, само защото беше доста прехвалена тук. Криси беше на 4ри месеца, не ни прегледа обстойно(ЛЛ е гледа повече) и на тежка алергична реакция, каза че й нямало нищо....добре че не се доверих на компетентното й мнение. ТОВА Е ЛИчНО МНЕНИЕ, НЕ ГО НАЛАГАМ, ИМА МНООООГО ДОВОЛНИ ОТ НЕЯ, няма да е случайно. Но аз не мога да водя детето си на лекар, на когото нямам доверие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия