Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 75
FEN http://spreadsheets.google.com/pub?key=p2ClB-Hv6UY7Fz-T20F9aBw

ето я табличката..... на първата страница... Това сме НИЕ Simple Smile
Браво Вещи!
Виж целия пост
# 76
Честит имен ден на всички именници и честит рожден ден на Рокипагане   bouquet
Мишлее ???? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 77
Добро утро, сладуранки!  Hug
Вещи, благодаря ти за прекрасната нова тема!  newsm51
Куки, табличката е супер! Благодаря и на теб за труда!  newsm51
Рокипагане, честит рожден ден! Много здраве, любов, късмет и успехи и прекрасно настроение всеки ден ти желая!  Hug newsm59
Бубе, честит имен ден! Да си жива и здрава и много, много щастлива!  Hug    bouquet   love001
Виви07, благодаря ти!  Hug
Мелиса бс, добре дошла и успех!  bouquet
Свидничка, благодаря ти!  Hug
Мишле, Бубе, Цвети, изумителни сте! Всеки път се възхищавам на постигнатото от вас!  love001 (А също и на Вещи и Кри   smile3525, както и на всички останали "ветеранки" и всички момичета, които полагат усилия и постигат целите си!  lovekiss).
Специално за Славито, Дори (е, хубава работа, ще се сърдим сега  Wink) и Ла Бомба, ето снимките отново, но ги оставям само до следобед:
..............................
Лео, разлика има и то голяма!  smile3501 Успешно достигане до целта!  Hug
Марини, благодаря ти!  Hug
Деси78, успех този път!   bouquet
ЗеленкоHug
Тея топ, успешна 4-та фаза!  Hug Дано не се връщаш повече назад, освен за олекотена 3-та!  Wink
Тани83, браво!  smile3501
Камелия, добре дошла и успех!  bouquet Докато кърмиш си остани на олекотена 3-та фаза, независимо колко би ти се искало друго.  Peace Олекотена 3-та фаза представлява ПЗ + 2 филийки пълнозърнест хляб на ден + 2 плода на ден + млечните да са с 2 % масленост + обикновена шунка + 40 г кашкавал или сирене на ден + свинско филе печено без мазнина + 2 пъти в седмицата по 1 порция (200г) нишестени + 2 гала вечери на седмица (ядеш всичко, което ти се яде, но само по 1 порция от по 150-200 г и само на едно хранене, а не през целия ден).  Peace
Скорпи, точно така се прави - ядеш винаги, когато си гладна и пиеш вода поне по 1,5 - 2 л. на ден.  Peace
Мазниславова, добре дошла и успех!   bouquet
Милена Михайлова, добре дошла и успех!    bouquet Прочети внимателно 1-ва стр.  Peace
Калака, честито намаление!  Hug
Кениа, честито намаление и на теб!  Hug
ХалееваHug
Щампа, благодаря ти!  Hug Честито намаление!   bouquet
МММими, добре дош;ла и успех този път!  bouquet
Спасдиди, малкият е страхотно бомбонче! Пу-пу!  Heart Eyes А ти изглеждаш страшно свежа и нови намаления в обиколките забелязвам!  smile3521 Hug
Кате, благодаря ти!  Hug
Кременка, честито минусче!  Hug Честит рожден ден на любимата ти братовчедка! Да е жива и здрава! И дано скоро се реши да започне Дюкан и да промени живота си завинаги!    bouquet
То_ни, честит 1 месец с Дюкан!  Hug Резултатите ти са съвсем добри!  thumbsup
Поли, честито намаление!  Hug Триците са само по 3 с.л. на ден, защото гелът, който образуват в червата, увлича, освен калории, и полезни витамини и минерали. Затова не бива да се прекалява с тях.  Peace
Бети Балу, честит 1 месец дюканстване!  Hug Браво за резултата!  smile3501
Бомбе, браво!  smile3501
Насти, благодаря ти!  Hug
Агуто, вече без отклонения, нали?!  Peace Успех!  Hug
МишеHug Камелия е кърмачка.  Peace
Диаметър, браво!  smile3501 Честито намаление!  Hug
Еми еми, браво!  smile3501 Аномалиите в МЦ (ако не са породени от друго  Wink) се нормализират след 2-3 месеца.  Peace
Мишле, казвай, какъв е резултатът?  Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  EFP  Hug Heart Eyes
Пиленце, честито намаление!  Hug
Духи пухи, честито намаление и на теб!  Hug

Хубав ден на всички и много усмивки!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 78
Здравейте Момичета,
Честит празник на всички празнуващи!!!
Вече повече от месец всеки ден ви чета и най- искрено се възхищавам от резултатите и упоритостта ви.
Купих си и прочетох и книгата.
И овесени трици си купих.
За съжаление обаче аз все не се навивам да почна. Това което най-много ме спира е, че хич не обичам месото (в.т. число риба и рибни продукти и морски дарове) Та се чудя как да си направя режима така, че хем да има протеини, хем да има максимално малко месо.
Може ли някой като мен с подобно отношение към месото, да ми даде съвет (някакъв примерен дневен режим) За което предварително много благодаря!
В момента съм 74 кг. и имам за сваляне поне 15 кг.
А мога ли да помоля Вещи      за парола за албума ви. Много стимулиращо ми действат снимките ви. Пък дано най-сетне се навия!
Виж целия пост
# 79
Сънииии - изглеждаш невероятно  !!! Каква разлика самооооо !!!  #Crazy Браво мила !!!  smile3501
Виж целия пост
# 80
Духи, срещата е от 1 на обяд.

Аууууууууууууу  #Shocked Започвам навивки и уговорки да се разходим до софийско  smile3508
Виж целия пост
# 81
Боби1973, Abrakadabra, Сънче благодаря ви за отговора.
Abrakadabra какво е крампа Blush?
Виж целия пост
# 82
Привет,
Днес правя месец, а за таблицата старт 25.02.2008 , от 98 кг. цел. 68, в момента 91, резултат -7

Супер тема, в която надявам се да мога да се похваля със снимки скоро.
Към момента резултатът е един номер дрехи надолу.

На ветеранките благородно завидях на резултатите   bouquet  Благодаря ви, 4е и с тях привнасяте за мотивацията ни Simple Smile


аз съм на ПЗ задържам, 4е съм и с +, но съм в ПМЦ. офффф мразя го този период.

4естит празник на днес празнуващите- веселете се режимно Simple Smile
Виж целия пост
# 83
Мишле, мисля, че днес е денят да направиш теста.  fingerscrossed
Диа, правих, правих! Hug Heart Eyes bowuu
Ръчичките ми трепереха сутринта.... Hug Heart Eyes
И?
Виж целия пост
# 84
Привет, милички!
Съвсем спрях да пиша, защото в къщи още нямам нет. Тук в офиса, понякога успявам да си открадна някоя минутка за форума. Чувствам се страхотно, удовлетворена, щастлива, бодра, спокойна, винаги в настроение. Благодаря на Дюкан! И на вас  Hug. За мен това е диетата за добро настроение. Е, и друго ме държи в тонус и това е новата ми работа, която вече се похвалих, че харесвам.
Вече повече от месец съм около 51, не съм минала в трета фаза още. Имам нарушение само на сватбата, затова го броя за гала вечеря. Похапнах си от всичко по малко и алкохол пих (то тия наздравици и все ни питат шампанското дали било горчиво  Wink. Но нямам угризения и даже и да е имало поражение от тази вечер, после протеиновите дни оправиха нещата. Сега мисля да обърна схемата на 3П/4ПЗ, че пролетта е тук и въпреки че започнах да пия витамини, ще ми се да приемам и някакви зеленчуци. А килограмите ми са добре, ако падне и последното килце добре дошло  Hug, ако ли пък не - не е фатално. Важното е че намерих хранителен (ама наистина хранителен) режим и си поддържам засега теглото без проблем. Получава се така, че се храня най-често 3 пъти на ден, понякога и 4. Вечер много често си спретвам нощна закуска, което едва ли е толкова хубаво предвид късния час около 10, но това обикновено е мляко+извара и степче или крем-карамелче. Не съм забелязала да ми се отразява пагубно, а си остава и дребно удоволствие-даже ритуал докато гледам някой сериал. До няколко дни, като прекарат нета в къщи ще ви покажа и обещаните снимки. Надявам се, че тогава ще се включвам по активно. Поне в почивните дни ще разполагам с време да изчета всичко. А сега ви пожелавам лек и усмихнат ден, и ако не слънце навън поне слънце в душите  Heart Eyes!
Виж целия пост
# 85
Михаела 77-аз кърмя за това така,прочетох,че можело малко кашкавал и плод.

Сън-страхотна си!Благодаря за обяснението.Аз го бях почнала по-гладуващо,но ще включа филииките.
Виж целия пост
# 86
Abrakadabra какво е крампа Blush?
Болезнено схващане на мускул. Една от причините за него е намалено количество магнезий в организма. Ето по-компетентно определение: http://www.bb-team.org/articles/1620/
Виж целия пост
# 87
Вещи,  newsm51
Куки,  newsm51
Спасиди, да ти е живо и здраво детенце! newsm59 nbirthday
Бубе, да си жива и здрава и да си задържиш перфектния резултат! smile3525
РокиПагане newsm59, жива, здрава, обичана и слаба!
Диаметър, специални поздрави за твоите -25 кг, усещането е страхотно smile3501 newsm51
На всички с минусчета поздрави! smile3508
На новичките  welcome
Пожелавам лек и отслабващ ден на всички! newsm51
Виж целия пост
# 88
SUN  изглеждаш чудесно и си толкова сладка, а разликата ти е направо огромна  smile3525 - все едно не е един и същи човек на снимките от преди и сега  smile3501  Браво ти наистина си стимул за всички нас, които се опитваме да постигнем желаните килограми   bouquet
Виж целия пост
# 89
Леле Сънкоооо Shocked Crazy
Супер изглеждаш Crazy
Ама като гледам и циците са ти изчезнали.
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия