Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 180
За триците и в по големите магазини-вериги ги има, аз от пикадили си ги купувам.Като стана въпрос за трици не знаех че може да се оставят да набъбнат и тогава да се ядат в смисъл не трябва  ли в стомаха да си набъбват.Иначе спор няма ,че стават по вкусни като поседат в млякото.
Виж целия пост
# 181
а, мерси Hug

уф, ще ходя май да си купя кантар ooooh!
Виж целия пост
# 182
Аз си спретнах мини модно ревю, ей така, да задоволя мераците си и да видя кое как ми седи. Ми отслабнала съм  Mr. Green Ама толкова ми е кеф  Party Жалко,че нямаше кой да ме види и да констатира този факт от страни  Crazy
Виж целия пост
# 183
Мацки от къде си купувате триците .От аптеки става ли newsm78
в аптеките не съм чувала да се продавт трици по-скоро в магазини за диетични храни ,някой казват че и в пикадили ги има но аз до сега там не съм намирала ,а на първа страница ще видиш адресите на магазините .
Виж целия пост
# 184
Теси waveyЧестито намаление.Сега като тръгнеш надолууууууу-няма спиране smile3534
Dulce Pontes-Аз не виждам какво имаш да сваляш smile3506При твоята височина-перфектна си.Ама ти си знаеш.Успех newsm10
La bomba-Видях ,че си на линия та да ти кажа за водката.Миналата година на два пъти стигах до системи след "порядъчно" количество алкохол EmbarassedНО откакто съм на режима/05.01/-нито капчица.Мотивация му е майката.Защо Дюкан не беше писал ,че и цигари не може,та и тях щях да откажа. Mr. Green
Дидиживко-Аз пия Калмацин в П дните.В началото на режима имах доста често сърцебиене ,но после отшумя.
Виж целия пост
# 185
Днес ми е втория ден. Чувствам се много добре. Стартирам от 66,5кг. -цел 60 - 58 кг. Висока съм 176см.
Ето и две снимки от тази сутрин
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=231019&photo=2
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=231019&photo=1

Първо помислих, че това снимки след  Crazy Ти пък какво имаш да сваляш  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 186
Момичета чета за дреболий , но не открих водинички .Стават ли за ядене през режима или само дробчетата.
Виж целия пост
# 187
Да напиша за поне десети път- в аптеките ИМА трици, аз си купувам само от аптека. Peace
Виж целия пост
# 188



Здравейте хубавелки! Stop
Честит празник Благовещение на всички настоящи и бъдещи майчици!  stork-boy
Да сте все така мили,чаровни и здравички!
И аз имах голям празник вчера, синчето ми е вече на 25-т! Черпя Ви с режимна newsm38
Дай Боже на всички момичета такава радост!
От петък не съм влизала при Вас, а Вие вече сте изписали 100 страници , хей страхотни сте, а и с тия мъжове дето ги размятате по нощите, наистина ще ни изтипосат някъде "Дюканки-нимфоманки" newsm68! Но нали си е мръвка, режимни сме !
Аз си режимствам въпреки пътешествията през уйкенда, не се тегля и без това съм МЦ. Вече 2-ри от както съм на режим, то и преди не съм имала проблеми, но сега си е направо супер точен.
Карам си все така 5/5. Последно, на 40-ия ден от режима бях -7 кг., пък към края на седмицата ще видим как вървят "мерки и теглилки"! Ама и за никъде не бързам, знам, че от 57 кг надоло ще е по бавничко, но славничко, много добра инвестиция, така да се каже на наш език!
Желая Ви все така да сте упорити в режими и във всичко!
 Лек и спорен ден!
Усмихвайте се!!!
Отивам да поработя и да чета пропуснатото newsm78

 
Виж целия пост
# 189
Момичета чета за дреболий , но не открих водинички .Стават ли за ядене през режима или само дробчетата.
Виж целия пост
# 190
Да напиша за поне десети път- в аптеките ИМА трици, аз си купувам само от аптека. Peace
Виж целия пост
# 191
Днес ми е втория ден. Чувствам се много добре. Стартирам от 66,5кг. -цел 60 - 58 кг. Висока съм 176см.
Ето и две снимки от тази сутрин
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=231019&photo=2
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=231019&photo=1

Първо помислих, че това снимки след  Crazy Ти пък какво имаш да сваляш  Shocked Shocked Shocked


 Shocked ShockedИ аз това се чудя  newsm78
Аз съм 1.75 и 65 кила съм перфектно,т.е. синята рокля  Mr. Green  
Виж целия пост
# 192
didizhivko да не би да си вдигнала холестерина ,понякога дава такива симптоми , ако не отшуми направи си консулт с лекар ,най-добре!
Виж целия пост
# 193
Момичета чета за дреболий , но не открих водинички .Стават ли за ядене през режима или само дробчетата.

Цвете12
, воденичките и пилешките сърца са идеални за режима. Няма проблем!  Wink
Виж целия пост
# 194
Здравейте, "сектантки"  Hug
Вещи  newsm10
 newsm59 Роки, нека се сбъдне всяка твоя мечта  newsm51
*Бубе*, да ти е живо и здраво името
 welcome на новите попълнения  Hug
Мишле, и аз стискам здраво  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Честито на всички с минусчета   love001
Снощи за пръв път сънувах, че ям нережимни неща Много гадно  Mr. Green Днес имам даже малък +, но знам, че ще се справя, понеже нямам прегрешения  Innocent Аз съм в ПМС, и го отдавам на това. Пък и как съм се опъпчила  newsm45
Атракция, мерси за кафенцето ( чакам малката да се събуди, да си пусна и аз кафемашината).
Мацки, дайте един съвет, дали не бъркам като хапвам всяка сутрин кексче. Или да си слагам тричките в кис.мляко ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия