Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 45 379
  • 993
# 345
Maci За линийките, отиваш си на профил настройките и там в подписа си направо сменяш цифрата, примерно от 56 на 55 и след като потвърдиш,линийката се променя! Peace

Муцка Радвам се да те видя!  Hug Честит ти страхотен подарък айде щракай се да те видим............. Mr. Green Благодаря за комплиментите, трогната съм........ Blush
Виж целия пост
# 346
ros4enka прости ми за местенцето   bouquet
Elena82 много благодаря за помо6та   bouquet
Виж целия пост
# 347
Момичета и дружки, нямам време в момента да прочета какво се е случвало в подробности след 17ч днес тук. Хвърлям един бръз поглед, утре ще наваксвам Flutter
Искам само да ви помоля от все сърце- мислете си положително за мен утре сутринта, към 08ч00 Praynig Praynig Praynig
После ще се включа, обещавам! Peace
Лека и спокойна нощ, милички! Hug



Аз си направих сладкиш с извара и никак не е лошо даже  Laughing
Чудя се само ромова есенция дали може да се ползва,
защото я има в рецептурника  newsm78
Leo, може! Peace Аз я използвам, както и лимон или ванилия като аромат

Мишленцеfingerscrossed Two Hearts

П.П. Как се казват свещичките за 00?
Бизакодил   Peace
6 сюпозитоара, към 4-5 лева са
Виж целия пост
# 348
Мишле, стискам палци!  Hands Thumbsup Hug
Маци, ти нали си ударна фаза?
Виж целия пост
# 349
Мишле,стискам палци,макар да съм сигурна какво ще стане.Бъди спокойна. Hug
Виж целия пост
# 350
Кексчето се хапва обезателно сутрин ,а не вечер,заради триците. Peace Какаото го махни.
...newsm46 Хайде да лягаме, че сутринта ме чака палачинката  chef
Виж целия пост
# 351
Благодаря Мишле   bouquet
Утре ще стискаме  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 352
Мишле, бъди спокойна само, утре всичко ще е наред!  Hug
Славче, АвчеНяма значение каква опаковка - поне да пише че стават за хапване Simple Smile, щото има и трици за козметични цели....
ЗеленкоПрава си, за голяма част от нещата, които казваш   bouquet
МуцкаЩе чакаме снимчици  Wink
АмсиЧудесно си прекарала на тази екскурзия, е, сега давай с нови сили и рими в нашите редички Hug
Лека ви нощ на всички!
Виж целия пост
# 353
Аз съм ударната фаза да вече 2 дни
Виж целия пост
# 354
Хайде и аз да се запиша в юбилейната темичка.  Peace В тази чест си направих и кремкарамелчето на Лео, мммм страхотен вкус. Благодаря ти Лео!  bouquet

Страхотна е табличката, не разбрах Вещи ли ще продължава да попълва данните в нея? Иначе за протокола започнах Дюкан от 11.02.2008г.  Mr. Green, който има възможност нека да допълни информацията.   bouquet

Страхотни снимки сте пуснали, като нямам възможност да ви гледам в албума, това ми беше стимул, иначе пък аз си гледам моите стари снимки и се самонадъхвам.

Аз искам да попита, не че съм започнала 3-та фаза, могат ли да се ядът сушени плодове, и по-конкретно стафиди, нали е забранено гроздето?  Thinking

 #Cussing out Моя  мъж ми вдига кръвното и ставам от компютъра.  #2gunfire
Лека нощ и сладки сънища.
Виж целия пост
# 355
pilito и от другите имам,ама тях ги ползвам за лицето. Mr. Green
Виж целия пост
# 356
Маци, опитай се да бъдеш по-стриктна и внимателна, наблегни на чистите протеини - ще имаш по-добри резултати. От ударната фаза ти зависи ходът на режима нататък.

Лека нощ на всички от мен! Hug
Виж целия пост
# 357
Мишле, дано...! Praynig
Виж целия пост
# 358
Страхотна е табличката, не разбрах Вещи ли ще продължава да попълва данните в нея? Иначе за протокола започнах Дюкан от 11.02.2008г.  Mr. Green, който има възможност нека да допълни информацията.   bouquet

Момичета, въвела съм всички данни, които ми казахте, просто в момента имам проблеми с редакцията, а Куки не се появява, така че ще ме извините, ако останат за другата тема  Embarassed
Виж целия пост
# 359
Ха добра ви вечер и лека нощ.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия