Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с олиото, което не успяхте да загреете в тигана?
Какви са препоръките за добро качество на олио?
Какви са потребителските преживявания с различни млечни продукти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с олиото, което не успяхте да загреете в тигана?
-
Какви са препоръките за добро качество на олио?
-
Какви са потребителските преживявания с различни млечни продукти?
-
Какви са потребителските преживявания с други хранителни продукти?
-
Какви са мненията за качеството на храните в различни страни?
Вече незная какво да купувам. Спрях да купувам салами, а то месото и то гадно.
/. Живея в град, в който е основана фирмата и все още имат завод тук. Внасят прасета, и то цели, замразени от къде ли не, дори и Аржентина. Тук само ги разфасоват и преработват в различни продукти. Като гледате, че ги има във всеки магазин..., представяте ли си колко прасета и свинеферми трябва да имат, за да е всичко собствена продукция. Наслушала съм се на ужасни неща и за това в моя дом поне колбаси не купувам, но и вегетарианка не ми се става. За съжаление ни принуждават да купуваме месата им, нямаме избор