Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 246
  • 722
# 330
"Новата" Калиакра класика. Маргарина имам предвид- отвориш ли го, трябва да го изхвърлиш, защото отвориш ли кутията за 2-ри път и вече е наполовина пълна с вода (появила се незнайно откъде), а "маргаринът" е станал на трици.

Да и на мен ми се случе .При втора кутия също.Не си купувайте и мляко-кисело Елит и пак тяхното Утро.За Данон не коментирам въобще  ooooh!
Виж целия пост
# 331
Замразени пилешки бутчета "Болярско пиле" на "Мегалодон" ООД - инжектирани са яко с вода преди замразяването!  #Cussing out
Виж целия пост
# 332
Вчера отворих пакет ориз на "Мелор"-български, прозрачна опаковка със син фон. Представяте ли си, че вътре е пълно с червеи!!!!!!!! #Cussing out
Утре ще отида в Комисията защита на потребителите.
Виж целия пост
# 333
Кашкавал "Елена". Като се опитах да го нарежа се размаза по ножа, и има отвратително кисел вкус.
Виж целия пост
# 334
Да се включа и аз. Охладени пилета на "Пилко ЕООД", пакетирани от BILLA. Пилето е натъпкано с някакви желета, които се намират навсякъде под кожата, крилата и бутчетата на пилето. Самото месо е някаква неопределена маса от месо + още нещо, предполагам нещо като желеподобната смес. Когато се опитах да махна кожите на пилето, месото почна да се размазва между пръстите ми...  ooooh! От замразените пилета и риба вече се отказах, сега като се откажа и от охладените ще мина на ябълки и моркови!!!  #Cussing out

И още нещо, тарелката, която предвидливо е надупчена да събира кръвта, беше тежка поне 100 грама. Не съм я мерила, но доста тежеше. Sad Съжалявам, че не се сетих навреме да направя снимка, да видите за какво става въпрос. По-голямата част от пилето съм заделила за кучето на свекърва ми, другата част я готвя в момента, но тя някъде поизчезна в тигана. Голяма част от месото е било вода!  ooooh!
Виж целия пост
# 335
По-голямата част от пилето съм заделила за кучето на свекърва ми, другата част я готвя в момента...
За самата свекърва, надявам се. Изглежда ми доста подходящо Mr. Green
Виж целия пост
# 336
Дикси, какво ти е виновно кучето?
На моето веднъж му дадох кренвирши Клевер/марката на Била/ и после не можах да изчистя коридора от повръщано. От тогава яде само нахапани пици.
Виж целия пост
# 337
Да бе, тия пилешки филета напоследък много желирани ги правят, аз последно купих от това на "Нанюк", ем' и то беше като желе. Изядохме го,де, нищо ни няма, но чусвството докато го режа е много особено  Mr. Green
Виж целия пост
# 338
Мексиканска наденица на Кен - с чушки и предполагам затова е кръстена мексиканска. Стопи се на половина докато я пържех в тиган. Въпреки че не бях сложила никаква мазнина накрая плуваше в тигана. А вкуса й беше ужасен  - миришеше на нещо като лекарство. Директно я изхвърлих.
Виж целия пост
# 339
Аз за т'ва наденица изобщо не попържам, само я пеквам, щото иначе горко се разочаровам.
Виж целия пост
# 340
Каймата...т.е. нещото което продават като такава САМИ-М и НАРОДНА (на Бела) пълен отврат - някакъв пастет с жили, в който има РАСТИТЕЛНИ ФИБРИ, СОЕВ ПРОТЕИН и... търдят че и свинско и телешко... вкуса приличаше да са били рисувани и прасето и телето на велпапе. Тая на САМИ-М, специално, понеже трябваше да я размразя - от водата, в която я сложих беше буквално шупнала и приличаше на дунапрен. Shocked гнус пълна, за 1.60 пакетчето  #Cussing out

0700 11 000 - телефон на потребителя на САМИ-М, толкова май само МТЕЛ и Вивател съм псувал #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Виж целия пост
# 341
От Бор Чвор повече нищо няма да купя. Преди купувах продуктите им, но на няколко поредни пъти купих  кисело мляко, в което вътре стоеше желатин на бучки и се тресеше, имаше странен мирис, направо отврат. А написаното на капачката си беше в срок на годност. Последното масло, което купих от тях направо вонеше на кисело и беше всичко друго, но не и масло. Замина директно в кофата. Същото мога да кажа и за кашкавала, също толкова лош като и другото. Хайде, ако е само веднъж, да си помисли човек, че в магазина се е развалило. Ама да се повтаря постоянно ... Всичко, което съм купувала от тях беше много гадно и сега фирмата ми е в черния списък. За мен това е една от фирмите с най-гадна млечна продукция. Лично мое си мнение.

Юли месец, две кофички кисело мляко - едната Червена Елена, другата отврат - Бор Чвор, и двете 3.6 % - престояха в ИЗКЛЮЧЕН ХЛАДИЛНИК (вътре става доста задушно и горещо, поне така ме лъхна като отворих) две седмици - като ги отворих - кукли - само леко бяха поизсъхнали и 2 те и спаднали с по 1 пръст. А БорЧвор абсолютно са пълни с желатин, абсолютно желе
Виж целия пост
# 342
Пилешките бульони на Маги миришат на антибиотик.
Виж целия пост
# 343
Замразени пилешки бутчета "Болярско пиле" на "Мегалодон" ООД - инжектирани са яко с вода преди замразяването!  #Cussing out

ама аз до сега не съм попадала на пиле или пилешки бутчета,замаразени или охладени и да не са били яко инжектирани с желеподобна гнусотия, Лудогорските поне не бяха фрапиращи до сега, но има ли нейде ,някой да похвали
Виж целия пост
# 344
Ами аз преди малко купих едно Лудогорско пиле. Да ви кажа, бях изумена. Нямаше желета! И тарелката си беше лека, а не "100 кила". За първи път купувам от тази марка. Сега загледах етикета - пак е производител "Пилко" - същите, за които писах на предната страница (с желетата). Не разбирам защо една и съща фирма пуска два вида пилета: по-евтини, тъпкани с желе и други - по-нормални. Всъщност, не зная дали е случайно това, че съм попаднала на ЛУДОГОРСКО пиле без желе. Казвате, че и те били зле...  newsm78 Аз не съм сигурна дали желетата не си проличават като престои малко пилето, защото онова предишното, за което писах, беше престояло 1 ден в хладилника ми...  newsm78 По принцип ги готвя веднага.

А кучето (понеже питате), не е виновно, но свекър ми и свекърва ми му дават да яде и храна, която е стояла повече, та затова... Пък и те не са малки, могат да преценят да му го дадат ли или не. Ако не  искат - в кофата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия