Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 851
  • 333
# 210
Аха, ясно разбрах  Peace а доколко е точно изчислението?!Все ми се струва,че не е много надеждно?
Виж целия пост
# 211
Здравейте, СтрахотниHug

Лиде, на мен също ми се е случвало и се случва да ям различен зеленчук на вечеря. Може би това съвсем мъничко забавя намаляването на кг, но не мисля ,че е особено прегрешение. Peace Виж за сладоледа...ще си затворим очите този път. Laughing
Мерси за кафетоооо. Grinning

Кала, аз днес също съм на белтъчен ден. Мислех да е пак таратор, т.к. вчера си позволих няколко бадема..., но не ми се кара на таратор отново. Blush

Лошото е, че закусих с банан. Чакам с нетърпение да излязат дини и пъпеши. Имам алергия пролетно време и съм чувствителна към някои плодове. Портокалите и грейпфрутите вече не са вкусни....имам ограничение откъм плодовете. Sad

Ще пиша после пак.
Страхотен ден, момичета! Hug
Виж целия пост
# 212
Аха, ясно разбрах  Peace а доколко е точно изчислението?!Все ми се струва,че не е много надеждно?

И на мен ми се струва, че не е много надежно .
С калкулатор на индекс на телесна маса показанията са ми 28,2 , а на този кантар показва, че имам 32 кг мазнини. Мерила съм две мои познати, които са слаби и им показа по 10-12 кг мазнини и са точно но чертичката за минимум на мазнините. Това предполагам е нормално количество мазнини за организма, но никъде в нета не намерих нещо по въпроса - само за ИТМ, но не съм сигурна, че е едно и също. Но при положение, че имам да свалям още 20 кг до нормално за мен тегло може би не е толкова неточно , колкото мисля/ или ми се иска/.  newsm78

СатиHug той сладоледа беше една мъничка топчица - с няколко колежки бях на кафе и те си поръчаха сладоледи, а не ми се седеше само на кафе и да преглъщам до тях  Joy Joy Joy А го ядох  със затворени очи  Mr. Green
Щм не можеш да ядеш други плодове в момента - банана не е толкова голяма грешка  Peace
Виж целия пост
# 213
здравейте и от мен момичета.   bouquet
аз чесно да си призная не спазвам много това с еднаквия зеленчук - но нали все пак не е шоколад.много ми е трудно точното спазване - днес ъсм на въглехидрати и ще хапвам картофки с малко попарен фасул.много ми е трудно само един заланчук да ям на ден и още не съм се теглила - чак след 1 седмица ще го направя...дано има ефект.
миналия път като я спазвах 20 дни ( с моето не особено режимно спазване ) си достигнах целта.естествено всеки има малко прегрешения но важното е пълен напред към стопяването на гадните кг.
приятен и усмихнат ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 214
Здравейте  Hug
И на мен днес ми е белтъчен ден. Заложих на сиренце с доматки. За вечеря същото, само че в гювече.
Не мога да спазвам храненето под час и ям само обед и вечер. Чай също не пия, не обичам.
Има ли от вас повтарящи диетата или всички я правите за първи път?
Виж целия пост
# 215
а аз пия един Инхуа ( май вече го забравям преди хранене ама нищо) Някой от вас пил ли го е  че аз не мога да реша има ли резултат ?
Хот Ели - 2 път  Peace
Виж целия пост
# 216
Хот Ели,   Hug аз я правя от началото на годината незнам вече за кой път, но само веднъж я направих стриктно 14 дни , Blush а останалите пъти за не повече от 7-10 дни , а между тях - паузи на мой си режим - близко до този модел на хранене.  Peace

РоссиHug чай Инхуа съм пила, но за ефект не мога да твърдя - може би чаю+диета = по-бързо сваляне на килограми, но не съм съвсем сигурна . Замислям се пак да си взема и да проверя как ще е ефекта. newsm78
Виж целия пост
# 217
Роси, аз пих Инхуа преди известно време и бях много доволна. За 00-те ми действаше супер, даже и 1,5-2кг успях да сваля, но като го спрях, си ги върнах  Laughing Мисля, обаче, че с добър хранителен режим ще има резултат.
Виж целия пост
# 218
Ели, аз правя диета № 1 за втори път.
....и тъкмо щях да се оплача...

Ами не мога да я спазя, както миналото лято #Cussing out - 28 дни стриктно! Поне 14 да я направя, а аз...ето сега хапнах от вчерашните ядки, останали в една купичка в офиса... Sad

Иначе правих и другите 2 + онази Седемдневния режим за след празници.
Ох, как бих искала да имам волята да я спазя отново 1 месец. Сигурна съм ,че ще подейства.

Отчет дотук :
 Закуска банан + чай.
10,00 ч само чай.
12,00 пилешка пържола на скара + салата домати
16,00 банан + чай
СПОРТ час и половина  Sunglasses
И чак в 20,30 мисля само домати. Дано стопя ядките. ooooh!

В 16,00 часа сбор за чай .  Grinning Hug
Виж целия пост
# 219


В 16,00 часа сбор за чай .  Grinning Hug


Тук съм   bouquet
Виж целия пост
# 220


СатиHug той сладоледа беше една мъничка топчица - с няколко колежки бях на кафе и те си поръчаха сладоледи, а не ми се седеше само на кафе и да преглъщам до тях  Joy Joy Joy А го ядох  със затворени очи  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy не знаех,че така не се отчита за издънка  Joy Joy Joy ще го имам предвид  Peace

Аз диетата я правя за 3ти път и гледам да съм сериозна вече  Peace ,защото действа,но не трябва да се отпускаш много с боклучавите храни и количествата  Peace

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 221
newsm10  food010
Виж целия пост
# 222


Ето го чайчето!

РоссиHugмерси за кафето!   bouquet


Аз диетата я правя за 3ти път и гледам да съм сериозна вече  Peace ,защото действа,но не трябва да се отпускаш много с боклучавите храни и количествата  Peace

Наоколо съм  Crazy


 smile3521
Виж целия пост
# 223
Мммм ,хубаво чайче. Хапвам си и плодчето. Чакам с нетърпение да стане време за спорта , да се пораздвижа малко.
Утре ще докладвам какви съм ги свършила за вечерята... Blush

Приятна вечер от мен!
Виж целия пост
# 224
И на мен проблемът ми е вечерта,защото освен,че трябва да приготвя вечеря,а и ми се хапва доста  Rolling Eyes


Лека вечер Simple Smile

НямамеWink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия