Муня избра филма само по заглавие и постер, без да изгледа трейлъра. Та чак в киното муня осъзна, че филма е от жанра "Ужаси" и че не е много романтичен за първа среща. Филма беше "The Hostel 2". Тръгнахме си преди края, понеже не можах да издържа.
Муня избра филма само по заглавие и постер, без да изгледа трейлъра. Та чак в киното муня осъзна, че филма е от жанра "Ужаси" и че не е много романтичен за първа среща. Филма беше "The Hostel 2". Тръгнахме си преди края, понеже не можах да издържа.
Преди години мой приятел реши, че трябва да ме "образова" културно и ме изненада с билети за Васко Ешкенази, май? Купил билети от рано, от време на време ми припомня. В деня на събитието, обаче, изникна нещо спешно на работа и откарахме на някаква тежка среща. Изтощена и изморена, все пак пристигнах на концерта само с 30 мин. закъснение. Приятелят - сърдит, естествено. И понеже беше зима, а вътре е топло, една нежна музика - как да не заспи човек. Та, концерта го проспах - събудих се накрая от някаква по-ритмична музика. И до днес младежът ме бъзика, а аз продължавам да мисля, че съм недорасла за класика. 
Преди години мой приятел реши, че трябва да ме "образова" културно и ме изненада с билети за Васко Ешкенази, май?
Направо умрях от срам, все пак беше само пиано и цигулка, в залата пълна тишина и аз нежно похърквам. Ами заминах си на почивката
Е толкова ми беше конфузно няколко дни че просто не беше реално, той пък от своя страна искрено си се забавляваше човека
Е толкова ми беше конфузно няколко дни че просто не беше реално, той пък от своя страна искрено си се забавляваше човека 
Голям стрес, първи ден на работа и се събуждаш до шефа. Не го казвам с лошо, много се смях с историята ти
Е толкова ми беше конфузно няколко дни че просто не беше реално, той пък от своя страна искрено си се забавляваше човека 
Голям стрес, първи ден на работа и се събуждаш до шефа. Не го казвам с лошо, много се смях с историята ти 
но пък си поспах много добре да си призная.Той поне кара едно такова леко, приятно и вътре топличко а на вън студ, и умората си каза думата, сега ми е смешно тогава се чудех как и къде да се скрия на следващия ден. За щастие се оказа че не само аз съм си заспивала така при него което ме поуспокои де


колкото да излиза дима 


. Пусти навици...а и се усещам, че не го правя за първи път. Голям мерак ми е тая каишка. Препоръчани теми