Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 883
  • 18 481
# 9 765
AnMary, при вас май никога не е скучно  Grinning.
В повечето случаи Simple Smile Успяхме и едни слънчеви очила да загубим. Или сме ги оставили в кварталната оптика или отвън на бордюра и някой си ги е харесал.
Утре с щерката ще ходим до тази оптика да си хареса рамки. Ако сме забравили очилата там - дребния ще е щастлив.
Виж целия пост
# 9 766
Едно време майка ми казваше за баща ми, че ако има как и до тоалетна ще отиде с колата. Явно е генетично...
Аз пак в колата. ... Оставям щерката в градината и ще тръгвам да се прибирам. Влизам, сядам и как го извъртях тоя ключ, дори не разбрах къде отлетя.  А аз като търся нещо, не го намирам, докато не ме намери то. Хубаво, колата се пали с копче, ще се прибера. Прибрах се и взех резервния ключ да заключа и на третия опит ми светва, че това все пак е мунска кола и докато има ключ вътре, тя няма как да се заключи. След половин час показване на прелести пред нас, го намерих заветния ключ под седалката + едни слънчеви очила, които бях загубила ..преди... цели 2 години... Зарадвах се на очилата, но ще сменям автомивката. Как е възможно за 2 години да не ми ги намерят те, а пак на мен да се падне честта..
Виж целия пост
# 9 767
Прясно от днес, буквало още пари Simple Smile
В офиса си имаме хладилник и нова кафемашина.
Шефа ме моли да му направя кафе и аз ентусиазирано се захващам със задачата. Натъпквам кафето, пускам машината, а тя само бръмчи, пищи и нищо не пуска... Добре, има нещо гнило - проверявам за вода в машината, оказа се че няма - отварям хладилника, където държим водата, грабвам едно шишенце от врата (изобщо не се замислих защо е отделено от другите и е друга марка, просто го видях отворено и реших да го използвам и да хвърля бутилката). Изсипвам всичката вода и пускам кафето, доволна го давам на шефа. Пие той, ама нещо ми се мръщи, я го опитай вика... Опитвам аз... Ами разбрах защо тая вода е била различна - просто е била ракия Simple Smile
Виж целия пост
# 9 768
Прясно от днес, буквало още пари Simple Smile
В офиса си имаме хладилник и нова кафемашина.
Шефа ме моли да му направя кафе и аз ентусиазирано се захващам със задачата. Натъпквам кафето, пускам машината, а тя само бръмчи, пищи и нищо не пуска... Добре, има нещо гнило - проверявам за вода в машината, оказа се че няма - отварям хладилника, където държим водата, грабвам едно шишенце от врата (изобщо не се замислих защо е отделено от другите и е друга марка, просто го видях отворено и реших да го използвам и да хвърля бутилката). Изсипвам всичката вода и пускам кафето, доволна го давам на шефа. Пие той, ама нещо ми се мръщи, я го опитай вика... Опитвам аз... Ами разбрах защо тая вода е била различна - просто е била ракия Simple Smile

Докато четях и прочетох, че е било отделено от другите, веднага се сетих, че е ракия  Joy
Е какво пък толкова, направо 2в1  Simple Smile
Виж целия пост
# 9 769
И аз имам пясна муньовщина от днес. Решавам, че в обедната почивка ще ходя до Столична библиотека, защото получих имейл, че имам изпълнена заявка. Та сутринта взимам една торба и набутвам всички книги от рафта, където по принцип ги слагам тези от библиотеката. Отивам, давам книгите, на едната не могат да и намерят баркода. Прелистваха няколко страници и заявиха - тази книга не е наша! А, как така, чудя се аз, на кой е тогава. Трябваха ми няколко минути да се сетя, че и взех от брат ми преди около месец.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 770
Прясно от днес, буквало още пари Simple Smile
В офиса си имаме хладилник и нова кафемашина.
Шефа ме моли да му направя кафе и аз ентусиазирано се захващам със задачата. Натъпквам кафето, пускам машината, а тя само бръмчи, пищи и нищо не пуска... Добре, има нещо гнило - проверявам за вода в машината, оказа се че няма - отварям хладилника, където държим водата, грабвам едно шишенце от врата (изобщо не се замислих защо е отделено от другите и е друга марка, просто го видях отворено и реших да го използвам и да хвърля бутилката). Изсипвам всичката вода и пускам кафето, доволна го давам на шефа. Пие той, ама нещо ми се мръщи, я го опитай вика... Опитвам аз... Ами разбрах защо тая вода е била различна - просто е била ракия Simple Smile
Направила си му първа преварка Simple Smile
Виж целия пост
# 9 771
Прясно от днес, буквало още пари Simple Smile
В офиса си имаме хладилник и нова кафемашина.
Шефа ме моли да му направя кафе и аз ентусиазирано се захващам със задачата. Натъпквам кафето, пускам машината, а тя само бръмчи, пищи и нищо не пуска... Добре, има нещо гнило - проверявам за вода в машината, оказа се че няма - отварям хладилника, където държим водата, грабвам едно шишенце от врата (изобщо не се замислих защо е отделено от другите и е друга марка, просто го видях отворено и реших да го използвам и да хвърля бутилката). Изсипвам всичката вода и пускам кафето, доволна го давам на шефа. Пие той, ама нещо ми се мръщи, я го опитай вика... Опитвам аз... Ами разбрах защо тая вода е била различна - просто е била ракия Simple Smile


Направила си му първа преварка Simple Smile


Сложи му малко захар или мед - ето ти ликьор!

Сега ми даде идея да си направя кафе-ликьор с кафе машината. лол
Виж целия пост
# 9 772
Забавлявах се и аз, само на началството не му беше много весело, че там където ходи да надзирава работния процес има дрегер постоянно. Но все пак само го опита, нищо фатално Wink
Отделно от тая случка често ми се случва да си объркам колата, заставам до някое комби и си цъкам с ключа, докато не се намери някой да ме светне, че примерно моята кола е сиво комби, еди каква си марка, а аз се мъча да отворя бяло, друга марка
Виж целия пост
# 9 773
- "Не бе тати, човека не ги иска картофите".


Аз съм правила обратното - Метро, предпразнично,  бързаме и, естествено, прилежно приготвеният списък кротко си лежи на масата в кухнята. Докато чакаме на опашката, усилено се опитвам да вържа списъка в къщи с наличното в количката. В този момент блуждаещият ми поглед фокусира количка, оставена до промоционалните стоки (реших, че е от тези за зареждане на щандовете), в която най-отгоре се мъдрят плик със сушени подправки и буркан грах. С боен вик "Това го забравих!" ги награбих и метнах в нашата количка. И чувам мъжа ми: "Миличко, върни на човека нещата, сигурно му трябват, щом си ги е взел."  Embarassed
Виж целия пост
# 9 774
В този момент блуждаещият ми поглед фокусира количка, оставена до промоционалните стоки (реших, че е от тези за зареждане на щандовете), в която най-отгоре се мъдрят плик със сушени подправки и буркан грах. С боен вик "Това го забравих!" ги награбих и метнах в нашата количка. И чувам мъжа ми: "Миличко, върни на човека нещата, сигурно му трябват, щом си ги е взел."  Embarassed
Майка ми веднъж взе покупка на един човек на пазара  Embarassed Взима си картофи примерно, а върху тях връзка магданоз (пак примерно, продуктите не са от такова значение, забравила съм ги). Човека пред нея иска да вземе връзката, а тя му казва да си вземе друга, че тя тази вече я е приготвила да я плаща. Докато й обясня, че човека просто си е оставил там връзката магданоз, докато си прибере картофите и там магданоз изобщо не се продава, зор видях. Човека само за малко я беше оставил, само картофи имаше на сергията, майка ми си беше сложила картофи и прибра и магданоза, докато чака да й ги премерят.  ooooh!
Виж целия пост
# 9 775
Голям срам брах преди няколко години с подобна "кражба". До детската площадка в квартала ни има плод-зеленчук. Дребната още я разкарвах с количката. Минахме, взехме си плодове и салати, и си тръгнахме. Спряхме на площадката, да поиграят малко децата и след минута пристига една жена с торби и най- учтиво ме пита дали не съм й прибрала доматите.. платени при това. А нали знаете с бебе как се пазарува, бързаш, плащаш и изчезваш. Касите в магазинчето са две, с обща свободна площ за покупките. В бързината съм забърсала и чуждата торбичка, камо че аз домати тогава не съм купувала  Embarassed
Извиних се на жената, обаче ме досрамя и направо си се почувствах като крадец  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 776
Моята свекърва преди години дори я арестуваха за подобно нещо.
 Свекъра, тя и двамата им сина-моя мъж и девера, бяха в Токуда за консултация с Чирков . Понеже свекъра беше вече немощен са останали да чакат на  някаква пейка пред входа на болницата, а ММ и брат му влезли да проучат къде точно да намерят доктора. После звънят на свекито и казват да идват на еди кой си етаж. Тя става бързо, грабва торбите/имали са няколко-с дрехи, с документи, с вода/, побутва свекъра и бързо се изнасят към болницата. Докато чакат пред кабинета пристига полиция и я арестува. Отвеждат я в районното, защото някакво семейство подава жалба, че им е свила двете торби и е избягала към болницата. Дали са точното описание на свекърва ми. В бързината свекърва ми наистина взела и двете торби на хората. В момента на ареста ММ и брат му били за кафе. Връщат се и втрещени разбират, че е арестувана.
 Трябвало да я търсят къде е, защото пък при ареста тя си оставила торбите/и телефона/ при свекъра. Взели за доказателство само чуждите торби.
 Ама все пак успяха първо да минат консултацията и чак привечер я прибрали от районното.
 И до сега разправя колко е лошо да си крадец
Виж целия пост
# 9 777
Много скопосни булки сте, прибирате и чужди торби. На мен обикновено ми се случва да платя и да забравя да си прибера платеното. Че и два пъти ми се случва да забравя да извадя картата, дето съм плащала с нея, в апарата  ooooh! Добре, че и двата пъти беше в различни магазини, та ми я върнаха хората. Сега гледам, че в някои магазини на касите за самообслужване наред с гласовото напомняне да си вземеш продуктите има напомняне - "не забравяйте да си вземете картата" - явно не съм само аз такава муня.
Виж целия пост
# 9 778
Тук просто касовата бележка не излиза докато не си извадиш картата на повечето места.
Виж целия пост
# 9 779
Случка от 2003-4 година. Около 20 годишна съм и моя приятелка ще ме сватосва с нейн познат. Звънят ми и ми казват, че са на паркинга пред блока в черно ауди. Слизам аз (вечерно време, тъмно), на паркинга спряла някаква кола, която няма нищо общо с черно ауди, но вътре си личи, че има хора. Намърдах се в чуждата кола с възможно най-широката си усмивка и поздрав "Добър вечер" към същисаните хора вътре - оказаха се някаква двойка, която се награбват на нашия паркинг. В това време моята дружка и младежа наблюдавали от колата, в която ме чакат и се смлели да се смеят за моя сметка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия