
И аз така мисля.И понеже смятам да започна след 5-ти месец ще видя как ще е при вас.

Ама аз ще я захранвам след 6- ти месец. Просто мисля да започна с това


Ама аз ще я захранвам след 6- ти месец. Просто мисля да започна с това
,за сега и аз като Лалка ще започна пък как ще продължа ще видим.
!
!
и
.
!
. Ние как ще се информираме и научаваме как вървят нещата





Предполагам детето само ще си покаже кога иска да бъде захранено
,все и моето ще прояде нещо като му доиде времето
.Защото имам шишета за 80 лв и нито веднъж не са ползвани
Тя нищо друго освен кърма не иска.А на второ дете почти всички подаряват шишета ,козметика и памперси
.Защото имам шишета за 80 лв и нито веднъж не са ползвани
Тя нищо друго освен кърма не иска.А на второ дете почти всички подаряват шишета ,козметика и памперси 


Препоръчани теми