Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 13 963
  • 285
# 105
Здравейте, Страхотни момичета!   bouquet



По едно малко закъсняло чайче.

Пипи , Hug  браво, smile3501 smile3501 хайде до края на седмицата още 2--3 ! newsm10

Страхотна съботна вечер на всички!  newsm51
Виж целия пост
# 106
Здравейте момичета  Hug да ви се похваля най-после 1 свалено килце  Party но няма да си променям линийката,че току виж и отново съм се издънила  Whistling
smile3501 smile3501


БРАВО не се дъни НЯМА смисъл newsm10 smile3525 newsm44
Виж целия пост
# 107
Добро утро, Страхотни момичета! Hug Hug Hug



Снощи си изкарах много хубаво - много интересно ми беше да видя съучениците си - и почти не са се променили особено / с малки изключения/. С повечето не се бяхме виждали от 10 год, а с някои даже от 20 г. - въобще купонът беше много готин.   bigdance2

И учудващо как днес станах толкова рано, но факт. newsm78


От днес започвам обаче режима сериозно.  Peace
Днес съм на кисело мляко, а от утре мисля да направя единия от допълнителните режими - мисля, че високобелтъчен се води, след малко ще погледна в блога да си го припомня.

Страхотен неделен ден! И чакам минусови похвали!   newsm51
Виж целия пост
# 108
Добро утро, Страхотни момичета!  Hug Hug Hug



Темата ни чак на втора страничка отишла.  newsm78 Надявам се от днес да сме всичките режимни и на линия.  Peace

Да се похваля - не издържах да не се меря и сега съм доволна  Grinning - защото въпреки МЦ и няколкото нережимни дни днес съм с минус 500 гр  newsm44

Вчерашният ден го направих по-скоро като първи ден от високо белтъчния режим от блога, така че днес продължавам по тази схема. Сутрешните ми закуски са кисело мляко, а обяда съм предвидила пушено пилешко месо /май не е най-подходящото, но нямаше нищо по-подходящо в магазина/ и домат. Следобяд пак кисело мляко.  А за вечеря мисля пилешкото ме да е или печено или варено с домати.

Чакам ви да спохвалите с по повече минуси, за да ни върви тази седмица по минуси!  newsm10

Страхотна режимна и минусово възнаградена седмица!  newsm10
Виж целия пост
# 109
Добро утро и от мен  Peace

Странно да доста ни уредя темичката,макар че събота и неделя е нормално  Crazy

Лиде, браво за срещата и минуса   bouquet  bouquet  bouquet хм,а че не сте се променили  нещо ни моткаш май, а?  Joy Joy Joy

Аз от днес започвам пак с диета1  Peace ще се опитвам да се качвам и на степера  Peace

Успешма седмица    Party

Виж целия пост
# 110
Не ви моткам, но общото мнение беше, че сме си същите с изключение на 3-4 от момичетата / в т.ч. и аз / които са напълняли доста от ученическите години, но за мой срам само аз от тези напълняли като ученичка бях слаба Embarassed  - другите си бяха и тогава закръгленки. И съучениците ни взели да пооплешивяват та си направили прически ала Слави Трифонов  Laughing И някои не ги познах, но те не са завършили докрай с нас и две дори не си ги спомних изобщо кои са  newsm78
То със сигурност не сме същите, но поне се познахме в по-голямат част. Но като сравниме снимките от тогава и сега - със сигурност ще се види разликата  Joy Joy Joy


КалаHug успех с диета № 1 - на мен тя ми е любима, но този път малко реших да променя, но и мойта е доста подобна  Grinning
Виж целия пост
# 111
Здравейте,Страхотни момичета!
Чета ви от известно време и от днес започнах с диета №1.Приготвила съм си кисело мляко 2% и 1 кг ябълки.Хапнах от тях в 8,00 и в 10,00 часа и мисля да продължа с тях в 12,00,16,00 и 19,30 часа.Надявам се не греша нещо  newsm78?
Виж целия пост
# 112
Кремка27 , добре дошла  welcome и успешно отслабване!  newsm10 Не грешиш - точно така е . Още по-добре ще е ако млякото е  с 0,1%, но аз в повечето случаи също си купувам от 2%. Плода също добре си го избрала един и същ за целия ден. Не се притеснявай - каквото и да те интересува - питай и който може ще ти отговори.  Peace
Виж целия пост
# 113
Кремка27   bouquet Hug  Успех   bouquet Първите 2-3-4 дни е критично,докато се организираш  Crazy ,а да ти кажа часът на истината идва вечер,когато трябва да сготвим нещо и да не прегрешим  Peace
Но не е трудно повярвай ми  Mr. Green стига да си убедена в това,което правиш  Grinning

Колко от вас пушат?!

На нашата среща на класа от 15 човека само аз запалих цигара  Whistling макар че аз съм една пушачка - в Бг пуша,тук не  Crazy

Някоя и друго стимулче не е лошо да пуснем,а?

Наоколо съм  Crazy

ПП От италианската тема кропнах стимулче  Crazy

Сега съм си опнала едни дънки М пред хладилника за да не го отварям .

И аз ще си измисля нещо да си закача някъде  Peace
Виж целия пост
# 114
Страхотни момичета,благодаря за пожеланията.До момента се справям,за утре мисля в 8.00,10.00 и в 16.00 часа да хапна череши с билков чай,а за обяд и вечеря - пилешка пържола от бут+шопска салата.Само да попитам мога ли да сложа олио в салатата. Днес изпих и 3 кафета  ooooh!
Кала - аз от 6 години съм в групата на непушачите.Чудесна идея за стимул.
Лидето70 - за следващия млечен ден ще се постарая да намеря такова мляко от 0.1%.
Лека вечер на всички!
Виж целия пост
# 115
Az pak da si kaja sam otslabvala kato ne qm sled 17 4asa, s cigari i kafe. Mnogo drugi na4ini sam probvala no tozi e nai-efektiven i barz.Pak i zora e da svikne6 parvite 2-3 dni
Виж целия пост
# 116
Първият ми ден мина успешно  Heart EyesСутринта се премерих и щом отбележа минус ведната ще се похваля .Сега пиинах еди билков чай с черешки  Flutter.
Az pak da si kaja sam otslabvala kato ne qm sled 17 4asa, s cigari i kafe. Mnogo drugi na4ini sam probvala no tozi e nai-efektiven i barz.Pak i zora e da svikne6 parvite 2-3 dni
Това означава ли ,че не спазваш страхотната диета?
Пожелавам ви страхотен ден страхотни момичета!
Виж целия пост
# 117
Здравейте, страхотни!
Аз малко се позагубих, но.....
Не съм на режим, но спазвам стриктно часовете на страхотната и внимавам с храната, е вчера хапнах картофки на вечеря Embarassed Embarassed Embarassed, и в 5 преди танците сладолед, но после.... изгорих всички калории.
Днес пак няма да съм най-режимна, ще ходя до софия на лекар и вече съм се замислила какво ще хапвам, хапва ми се и сладолед - обичам марс, а той е само 40 гр.
Но да не ви изкушавам.....
Лиде, радвам се, че си изкарала хубаво!
И аз бях на 01.06 на сватба - и танцувах повече от 8 часа.
Та това е!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 118
Добро утро, Страхотни момичета! Hug Hug Hug

Хайде на по кафе:



Кремка27Hug браво за успешния ден!  smile3501 Успех и днес, най-трудно е първите дни, но се свиква.  Peace
Аз днес  също ще съм на череши и чай в 8,10,16 а на обяд и вечеря - пилешко бутче и домати.

Днес имам още един малък минус - 300гр, капка по капка вир става - т.е 300*300=килограм Laughing

КалаHug аз не пуша от повече от 16 год / то май вече стана повече да не пуша време отколкото съм пушила/, но понякога ми се допушва - като ми замирише на хубава цигара  Wink всъщност мъжа ми пуши и не знам дали може да се каже, че не пуша - пасивен пушач съм си  Mr. Green
 А стимучлето си го бива  smile3521 - а може и обратния вариант - да си сложа някъде старите дънки дето вече са ми големи - потресаващо огромни са  Joy Joy Joy

Сати, Hug  къде се губиш, миличка?   bouquet

b_ivanova Hug с тези танци, каквото и да си хапнала си го изгорила  newsm10

Страхотен ден на всички!  newsm51
Виж целия пост
# 119
Ей ме на и мен  Crazy

Отбелязвам минус почти килограм тази сутрин  newsm44 newsm68,макар и вчерашния тараторен ден да беше приключил със сладолед  smile3521,а и ми е първи ден на МЦ  newsm78 ....няма да размишлявам много отчитам минуса и това е  newsm47

И на мен днес ми е белтъчен ден и не знам още какво ще ям  newsm78 дори още не съм хапнала ябълката,но ставам преди 30мин  newsm08 , че снощи укъсняхме,а дечко още спи  newsm53

Ох,как ми се е приходило на българска сватба  smile3508

Б_иванова, надявам се прегледа да минал ок?

Наоколо съм  smile3502
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия