Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
# 210
Пореден призив : НЕ КРИЙТЕ ТЕЗ ХУБАВИ ДЕЦА С ПАРОЛИ!!!!
Светкавица ми дай една парола да го видя и аз юнака, ама предварително да кажа " пу- пу ,да не му е уроки"
Виж целия пост
# 211
Светкавица, синът ти е красавец  Laughing
Светкавица, детето е невероятен сладур. Hug
Да ви е жив и здрав и много да ви радва.
Въпреки хрисимият на пръв поглед вид...

"Я видим го!?" както казва Тя!
Аз се чувствам особено в тази тема - хем се радвам на прекрасни деца, хем искам да се изфукам и с ...м---- (бе някои има ли като мен запънка да казва "моето";дъщеря, сина МИ?... Хем я чувствам като част от себе си (все повече); хем се и чувствам.... крадла.

Та аз имам и странни и силни съпротиви за качване на снимки на деца по форума (те), /затова представям детето директно при лични срещи/  Grinningи не бих насърчила призива:

НЕ КРИЙТЕ ТЕЗ ХУБАВИ ДЕЦА С ПАРОЛИ!!!!
Бих го преформулирала...
Така и така покрай паролите снимките на децата се гледат от наши хора, пък и смятам поискана парола не се отказва!? Та ХАЙ ДА СИ ДОПЪЛВАМЕ НАШИЯ СИ ЗАСЕКРЕТЕН АЛБУМ!-ДарЗаМен го измисли с такова хубаво име! Веднъж като прати циркулярно и паролата!....  tvHug
Виж целия пост
# 212
ХАйде и от нас няколко нови снимки
 и моля за парола от Светкавица

Това детенце има нещо като двойник ....виждам едно момиченце да посещава ОДЗ4 Чайка ....много , много си приличат ...... Peace
Виж целия пост
# 213
Имам нови снимки в албума, паролата е същата
Виж целия пост
# 214
Светкавица, това русо сладурче ми влезна под кожата (а уж не съм много фен и аз като Галя на бледоликите). Ама той е страхотен. Жив и здрав да е. И понеже другите девойки вече ги сватосаха, пу си Боян за нас. Laughing Почвам да стягам чеиза.
Виж целия пост
# 215
Светкавица, и за мен паролка, моля!
Виж целия пост
# 216
ХАйде и от нас няколко нови снимки
 и моля за парола от Светкавица

Това детенце има нещо като двойник ....виждам едно момиченце да посещава ОДЗ4 Чайка ....много , много си приличат ...... Peace
интересно... и Еми  ходи в Чайка на градуна, но не е в 4то ОДЗ
Виж целия пост
# 217
Е, кой като нас,, дошли-недошли във форума и вече с две годеници!Ние сме сгодени за щерката на Иланг-Иланг, че  си харесах момата още преди да си видя сина, пък и сватята много скопосна, какви чудни торти прави!Но, Маня и ти стягай чеиз, знае ли се, може пък момата на Иланя  да ни откаже, че май сме доста дребнички и нисички за нея.

Да са живи и здрави всички сладурчета, прекрасни са!
Виж целия пост
# 218
От близо час разглеждам снимки.Толкова лъчезарни личица и толкова прекрасни деца.Заредих се с много положителни емоции.
И всички са пораснали.diva1978,Veda,Gankata вашите деца виждам за първи път, да са ви живи и здрави,прекрасни са.
Фоксче аз още правя списъка с кандидат зетьовете, та ще видим накрая с Таня може да се борим,тя с поморийска,аз със кайсиева  Mr. Green Joy.
Да са ни живи и здрави дечицата,аз сега ще кача снимките от морето и като са готови най-вероятно утре ще ги видите.
Светкавица  Praynig може ли и на мен парола да видя и твоето дребосъче?
Виж целия пост
# 219
Гръмотевичка, паролка, плийз!
Виж целия пост
# 220
Тенкю, Светкавица, страхотен е. Монда -  Hug
Виж целия пост
# 221
diva1978, малката е бонбон, много щастие оттук нататък!
Veda,сега успях да видя малкия юнак Hug
Виж целия пост
# 222
Може ли и на мен паролка Светкавица?
Виж целия пост
# 223
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=276371&view=1
Ето ни и нас на морето.
Виж целия пост
# 224
Ех морето,много са сладки.Всички са като едни жабчета в тази вода  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия