Арабско,лятно,музикално,развлекателно,шушукане по женски ~::~ 78

  • 29 869
  • 296
# 165
Деси, значи има и др. алтернатива за нета  Peace

как е "житената питка" , остана ли нещо? трохички поне?


Виж целия пост
# 166
как е "житената питка" , остана ли нещо? трохички поне?



e Катенце,не сме толкова Лакоми  Mr. Green,остана малко-да ти изпратя ли newsm78
Виж целия пост
# 167
как така изпратиш !? ааа, да ми донесеш ли?  да, да, донеси    bowuu   bowuu   bowuu 

на 3ти ще кръщават бебето на брат ми, та май и аз ще хапна питка  Joy  само дето се чудят, прави ли се питка за кръщенка или не  Joy
Виж целия пост
# 168
ейййй, че мързеливи невести се навъдили  #2gunfire   
от сън спомен няма,  ставайте,   кукуригуууууууууууууууу
Виж целия пост
# 169
Water Lily искам да уча за учител там дано инша'Аллах да стане,преди малко се върнах от София не получих много задоволителна информация но ще се оправя.А колкото до майка ми и баща ми мен аз смятам че това е мой избор което е част от живота ми и дали са съгласни или не аз пак ще отида там да уча Simple Smile
Виж целия пост
# 170
Вили    Честит         рожден        ден

извинявай за  закъснението


Желая  ти  всичко  от  което  имаш  нужда      Ти си  знаеш





Иман        Hug


Виж целия пост
# 171
Добро утро !
Абра, много кофти че са отказали виза на мъжа ти  Thinking Все се чудя , ако вземат да откажат на мъжа ми, като дойде бебето, какви ще ги мъдрим с паспорта и ОАЕ визата.... Че иракчаните нали са потенциални престъпници, може да застраши мирната държава   Joy
Пък бебе с иракски паспорт, и то е опасно - ще направят проблем за визата.
Ще опитаме с покана от родителите ми, дано мине без проблеми, иншаАллах.
Уотър Лили, тази секретарка в бг консулството съм я виждала и от  добрата, и от лошата и страна.  Wink Хайде да ходим пак на музея, кво ще кажеш?
Мегли , здрасти мила!
Шилан плюс Шиар, и аз съм като тебе. Като ми е самотно, хич не мога да спя  Wink
Хеееееееееееей, момичета вече нямам търпение да го видя нашия хубавец bouquet сладки тръпки ...
Лек ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 172
Добро утро  Hug
Нещо не ми се пише много напоследък, само ви чета.
Веси- къде бяхте на почивка? А аз със сигурност ще дойда към Търново, но не съм сигурна кога. Прати ми, ако искаш, телефона си на ЛС, за да мога да се обадя. И на Вили да дръннем, ако и тя е навита...
Вени- направих една камара снимки, ама етърва ми си взе фотоапарата преди да съм ги прехвърлила в компютъра. Сега се чувствам гузна пред теб  Embarassed Как сте вие, Елена, синковеца, кандидат- младоженката...Гласите ли сватбата?
Амал- радвам се, че се появи.   bouquet Най- вероятно щъркела няма да ме навести скоро... ако изобщо дойде. Ама поне спрях да се тръшкам и се опитвам да търся плюсовете във всяка ситуация, иначе ще полудея.
Кате 2- много се забавлявате вие, чак аз се кефя  Grinning
Хубав ден на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
Добро утро, девойки!
Катенце, ти като нощна птичка едно кафенце да беше пуснала  Laughing  Hug Hug
 Ох, не знам вино ли пият в посолството, пепси ли - тяхна си работа... Проблемът може би не е и в тях ,а във Външно... Абра, наистина пробвайте с покана. Успех  Hug
Нафасима, в Турция ( Бодрум ) бяхме. Страхотно си изкарахме   grinning039.. И останах очарована от това, което видях в Турция - красота, спокойствие, приветливи и усмихнати хора..
Вече ми е ясно защо повечето българи избират чужбина за лятната си почивка  Grinning
Свеар, как си мила? Как е Мохамад Амин?  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 174
Веси, аз съм стисла, дори виртуално кафенце ми се свиди да почерпя  Crossing Arms   Joy


Тука един такъв хубав дъжд, придружен от раздиращи светкавици и гръмотевици, че просто не ми се излизаше, та закъснях час и половина  Twisted Evil

Светле, търпи, не го викай малкия още, нека си поседи още малко  Wink
Виж целия пост
# 175
Веси, аз съм стисла, дори виртуално кафенце ми се свиди да почерпя  Crossing Arms   Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy


хайде вси4ки на кафето  bowuu

катенце прати малко дъжд в Хасаке-много ще те заоби4а свекито ти  Laughing
иман голям сладур е Тарик Heart Eyes,и аз искам по4ивка в Турция ама няма да стане-ние сме само за БГ,ина4е ходим на тукашното море
светле можеш да му изкараш на бебо поне пасаван,след като се роди преведете и заверете акта за раждане в послоството после го изпрати на вашите да го запишат в общината и да му извадят ЕГН,след като има ЕГН от посолството ще му издадът пасаван да се приберете в БГ и от тук да му извадите паспорт
Виж целия пост
# 176
Деси, дъжд нема да й пратя, виж 2-3 гръмотевици може, да я постреснат малко  Joy


Магде, къде се изгуби?

Далка, съвзехте ли се оот преживяванията и емоциите?

Дезърт, и ти къде си?

Виж целия пост
# 177
Привет привет  Hug

Весе   Hug Много е пораснал Тарик, чаровник! И мен Турция ми беше харесала доста, изключая някои малки неща, а на българското Черноморие отдавна нямам желание да ходя  Naughty

Момичета кажете, има ли в София някъде хубави курсове за начинаещи по арабски, но да са и на удобно място и часове, например Софийски Университет или някоя школа в центъра ....

Абра, много съжалявам, пробвайте пак наистина с покана или чрез някоя тур агенция ако може да си резервира (но тогава предполагам ще искат цял пакет да се вземе- върти ми се в главата една агенция, която предлагаше почивки за България -gulfeasytours...). Иначе откакто консула се смени хич не вървят на добре нещата. Те и за шофьорските книжки там на българите не си помръдват пръста, май на румънците им ги признават, а на нас не  Confused

Тони, какво стана с колата как е новата работа?

Варненкитв давайте отчет за срещата с марси  Grinning

Old sport, и аз да кажа мнооогооо увлекателно пишеш, събирай си постовете от форума, пък някой ден може да излезе интересна книжка  Peace На мен малко на стила на Джералд Даръл ми приличат твоите "приказки". Кажи за затвора и изгубването в пустинята  Wink
Виж целия пост
# 178
Привет, от мен виртуалните кифлички  Party


Абра, много съжалявам, наистина, за тая виза. Абе, я се вдигни ти и отиди при него!! Имам един много добър приятел от емирствата, също египтянин, ще попитам и него за някой съвет.

Лили, добре че прегледах форума тая сутрин... какво ти гушкане - да ме стряскаш така!!  Crossing Arms Е какво стана - гледахте ли го филма, в Замунда го има със субс на бг.
Mного ще съм ти благодарна за линк към "Хасан и Маркос"  Hug
А относно правописа - на мен ми е професионално изкривяване... даже учениците ми се сърдеха, че на контролните по биология им поправям правописните грешки - ха, иди после обяснявай, че те НЕ се оценяват, ама аз като учител - няма как да ги подмина!! Не че аз съм безгрешна в правописа, но все пак... Та във форума има доста хора (вкл. мен), които допускат грешки. Аз го отдавам на факта, че всички вие си служите с английския и арабския повече, отколкото с българския, нормално е да има съмнения за някоя друга дума. Така че, който прави забележки - е достатъчно тесногръд човек. Спокойно!! А по повод съмненията - изпиши думата на български (ако нямаш-сложи си фонетика на компютъра, ако и това нямаш - аз ще ти прартя) и изпиши думата на бг в гугъл. Там ако е грешно изписана - чичко Гугъл ще ти каже "Може би имахте предвид..... "  Joy Иначе поне е учтив де  Wink 

А аз пък сега съм на вълна арабски, уча едни фрази... ама така не става. Хайде испанския го понаучих сама, той е лесен... но с арабския няма да стане...  Confused И аз имам нужда от уроци, ама вече се чудя кое по-напред. Ще оставя за сега уроците за по-късен етап.

Еееей, Шехиии, пааак се измъкна ти.  Crossing Arms Хайде, пиши книгата, а аз имам дебела връзка в изд. "Марица"-Пловдив. Давай ще публикуваме, не бой се!!  Party

Ops, забравих поздравчето днес  Heart Eyes
The European Wonderland
Виж целия пост
# 179
Благодаря на всички за виртуалната подкрепа Hug
сега отивам да проверя какво трябва да подготвя за поканата, защото от началото на юли поканите се заверяват в полцията - отдел миграция. Ако ми искат нотариален акт за жилището или договор за наем работата става мисия невъзможна.

Рали, за да отида при него пак ми трябва виза за емирствата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия