Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 43

  • 34 318
  • 296
# 120
destini, как последна?!! Я, не се давай толкова лесно! И аз слушам мрънкане, че и скандали на тема "доедея ми от тия торти"е имало, ама като поразминат бурите пак вадя брашното и формите за торти Wink
Виж целия пост
# 121
Ето една много лесна и бърза торта,макар да не е толкова специална,но става и за празнични случаи.Забъркваме си най-обикновено кексово тесто.Разрязваме го на 2и сиропираме с компот по избор.От готовите кремчета на др.йоткер си разбиваме(по избор)един ванилов и един малинов и редим-крем-ред плодове,отгоре втория блат и пак така.Украсяваме по избор.Става за 40мин. Peace
Виж целия пост
# 122
Момичета да попитам за този крем как да приготвя карамелените орехи, в смисъл как да си ги карамелизирам у дома?


Карамелен крем (_Пепи_)
250гр. масло
1 консерва подсладено кондензирано мляко (вари се както си е неотворено около 3 часа- консервата да е идеално покрита с вода)
1 пудинг карамел на д-р Йоткер (сварен по упътването)
100гр. карамелизирани орехи

Ще правя торта за домашна консумация и имам една сварена консерва и затова към този крем се насочих. Иначе обикновено със сварена консерва кондензирано мляко правя пай Банофи, много се харесва карамела у нас.
Смятам да направя глазура отгоре, но още се чудя коя да е?

Приемам предложения, с какво ще си подхожда карамела?
Виж целия пост
# 123
Айде и аз с питането... последнат аторта която правих беше с крем Рафаело, който така и не се сгъсти и за това го мешах със сметана, не знам кондензираното мялко (не бях позлвала досега) как се разбива, но колкото и да го бърках с миксера не стана на пухкав крем с маслото, както пишеше  #Cussing out

Та, остана ми крем (омешано кондензирано мялко, кокосови стърготини и масло) едно бурканче от лютеница и не знам какво да го правя? Някакви бонобнки или какво да овърглаям в този крем, дайде идеи, моля ви  Praynig
Виж целия пост
# 124
естрела аз не съм ги правила орехите , "чирака : ми ги прави ( майка ми  Grinning), та - слага захар и масло в една купичка , като почне да се карамелизира ( но не много като за крем-карамел), слага орехите и разбърка . Готово

 Аз не съм писала скоро , но ви чета де Mr. GreenТо какви ли не красоти видях , наистина не мога да запомня всички но : кученцето в панер на Димитрина , тортата с Пух( да попитам аз , това рисуван фондан ли е или прави меланж?). едни цици видях -баш еротично си бяха украсени  Mr. Green, не мога да пропусна и кактуса на Ванчето. Ей това ще го спретна на моето свекървище живот и здраве  Joy
 Много апетитни и красиви домашни тортички-чак ми се приядоха , пък аз нищо от месец и половина не съм правила , че вече ме и питат "кога"?  Joy Браво на всички за това което сте сътворили  bouquet
Такива мърморения от страна на съпружеското тяло не срещам - напротив той ми е основния консуматор на торти. И почти всичко харесва де  Mr. Green като обича сладко де ще иде да не харесва hahaha Леле на мен ако ми мърмореха така  Sad, ужас. То човек хоби си намира , че и вкусно при това , пък те мърморят. Ами мърмори и ти бре Дестини какво му е хобито на твоя мъж.
 
Виж целия пост
# 125
Пак съм изпуснала 2 теми, утре наистина ще ги разгледам! Сега само искам да кажа Благодаря на Ванчето и Силрай, които преди време ми дадоха няколко съвета за торта-цици. Още не съм я почнала, но на 2ри август ще се яде - по повод седмицата на кърменето.
Я по тоя повод и аз да помоля - вижте подписа ми, и ако искате, гласувайте за нашата снимка - най-шашавата, естествено!

Та, остана ми крем (омешано кондензирано мялко, кокосови стърготини и масло) едно бурканче от лютеница и не знам какво да го правя?
Аз бих добавила шоколад, но ще стане прекалено сладко. Може да сложиш натрошени бисквитки, а допълнително - едно прочистване на хладилника от рула, шоколадови парчетии, сладка, каквото се сетиш. Дали пък и с натрошен хляб вместо бисквитки няма да се получи добре?
Виж целия пост
# 126
Облаче, мерси. Ще пробвам с натрошени бисквити, ама то има в "соса" бял шоколад, ама нещо не стана много сладко... та и шоколад може още да поеме  Joy
Виж целия пост
# 127
Oблаче, страхотна поза  Laughing гласувах за вас!

ina.gg, и аз не можах на пухкав да го докарам Рафаелото, но много ми хареса на вкус. Остатъците сгъстих с още стърготини и овалях в такива, получиха се бонбони  Peace
Виж целия пост
# 128
Руми - а колко се сгъсти сместа? Меки ли ти останаха бонбоните? Много съм им мераклийка на тези рафаело с кокос (пусто чудо много го обичам на сладкиши, Република Своге с кокос и Баунти са ми едни от любимите, ама Рафаелото са страхотни!)...
Въобще който е правил да си признава без бой! Ще черпя после.   bouquet
Виж целия пост
# 129
Драконче, на пипане бяха по-разменати от пластелин, но в хладилника стягат от маслото.

Да докладвам за днешния шопинг - ходих в Профис на Цариградско, Пепи   bouquet за линка! - имат само неоткопчаващи се тортени рингове, най-малкият диаметър беше 24. Иначе имаха пошове за многократна употреба, силиконови форми за мъфини и доста комплекти с метални формички за сладки, вкл. и доста малки като размери. Видяха ми се подходящи за захарни покрития. Цените са като за професионално оборудване, но кътърчетата пак бяха по-евтини от Кадемлия.
Така или иначе не ми се даваха 29 лв. за ринг...
На връщане съвсем случайно попаднах в някакъв склад за домашни потреби и си намерих комплект откопчаващи се тортени форми, метални, размери 26 см, 25 см и 22 см. Та се обзаведох с него. Е, не е кой знае колко качествен, но като за 9 лв. и непрофесионална употерба - става.
Виж целия пост
# 130
Сребърен облак, много оригинална поза  newsm32 имаш един глас от мен  Peace
ina.gg, нали използваш подсладено кондензирано, че аз първият път прочела-не прочела  Blush разбивам ли разбивам, а то една чорба  ooooh! и се наложи да сгъстявам с още кокос.. тортата стана доста сухичка.
Оставям млякото и маслото през нощта на стайна температура и после разбивам продължително. Другото, за което се сещам е да си използвала по-водно масло и за това да не стяга крема  Thinking
Rumya честити придобивки   bouquet
ВЕСЕ тортата е разкошна  smile3501
van444eto с нетърпение ги чакам твоите произведения  Heart Eyes столчето е супер  Joy
Да не пропусна и Бъни, evak, blueeye®, Rumya, stasi76 и krisps  страхотна работа момичета bouquet записвам си идейки  Heart Eyes скоро нямам повод, само едно съботно Трюфелче  Grinning и после месец  почивка ...
Виж целия пост
# 131
Ето обещаната снимка на тортата която полетя към кофата......
нищо особено с малко намерени материали по шкафчетата ама с мерак Crossing Arms

Виж целия пост
# 132
Е, що е полетяла?!?Какво и имаше, че я прати там?На разрез си изглежда добре  newsm78
Виж целия пост
# 133
Ето обещаната снимка на тортата която полетя към кофата......
Ааааааааааа...... Не така...... В кофата отлетяла.... Браво, бе жена..... Я виж колко сме много от София.... Една седянка да беше спретнала... да ни беше поканила. Кой - кафенце, кой  - сокче.... щеше екстра да се получи.....
Виж целия пост
# 134
ако имам време утре ще ви покажа моята домашна тортичка, която замина в кофата и ще е последна. Немога да се разправям с егоистичен мъж Crossing Arms вечно мърмори и така.

щот не ми издържаха нервите вече затова отлетя.Ама сега гузен и дума не обелва и детето гледа цял ден докато съм на работа и почистил тук там Mr. Green ама аз не му говоря 2 дни Mr. Green

Ванче нямаше време да мисля за екстрите hahaha ама ако бях преброила до 10 а аз стигнах само до 5 Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия