Ако имаш винаги по малко защита,с която да песрещнеш атаката и си ползваш ресурса.....се някога ще се откажат да дават жертви без плячка
Играя Травиан от скоро. Нерон от град Цезар, но има един маняк от =5= шумен - Sea Star, който ме напада непрекъснато, нямам мира от него. Помогнете. Изпращам му съобщения, но ми отговарят няма такъв.
Играя Травиан от скоро. Нерон от град Цезар, но има един маняк от =5= шумен - Sea Star, който ме напада непрекъснато, нямам мира от него. Помогнете. Изпращам му съобщения, но ми отговарят няма такъв.
на травианите и да изтрия акаунтите и моите и на мъжа ми...а детето само ще си реши за неговите (по-скоро ще играе до последно).
ще се радвам да прочета мненията ви...имали ли сте подобни дилеми, като моята?
Препоръчани теми