Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 524
  • 338
# 75
Лиде държа се още  Mr. Greenдаже мисля и малко коремни преси да направя  #Crazy човек не може да ме познае колко съм сериозна  Joy
Виж целия пост
# 76
 Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 77
Добро утро  Mr. Green

Двойно кафенце за мен  Tired нещо не спя спокойно тия дни  Tired

Днес не се премерих,но пък се чувствам чудесно  Grinning

Страхотен ден  Crazy
Виж целия пост
# 78
Кала, сега тази песен "Страхотен ден" ми влезна в главата и се въртииии ли върти...  Sunglasses
Мен много ме боли корема и май ще пропусна първата закуска в 10.
Снощи пък след цял ден хубав режим ми падна кръвната захар и се наблъсках с един голям сладолед...  Cry

Режимен и спокоен ден на всики!
Виж целия пост
# 79
Добро утро , Страхотни момичета!

Алекс  Hug, мерси за кафето  bouquet

Днес при мен нищо интересно Crossing Arms

Страхотен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 80
Чудех се как да ви разведря малко и реших да ви се покажа  Crazy Не знам колко ще ви разведри това де  Whistling


Дано съм ви разведрила ахахахахахах


Виж целия пост
# 81
Калаааааа, каква косааааа, много си  чаровнааа!   Hug  Grinning

Добро утро, Страхотнииии!

Аз имам минус 500 гр.

Продължавам.
Лиде, наистина от спорта доста съм се стегнала.Чувствам се добре, харесвам се , но ми се иска да махна последните 3 кг. А аз вместо да ги сваля, качих. Не че много съм се ядосала ,де , просто продължавам да се боря.

Прекрасен, страхотен  ден   bouquet
Виж целия пост
# 82
Калаааааа, каква косааааа, много си  чаровнааа!   Hug  Grinning


И аз мисля така, Кала - много си хубава  Hug   

СтаМ, Hug ето видя ли че пак ще тръгнеш надоло Peace

Виж целия пост
# 83
Днес не ми е ден  Sad - нито на писане, нито на диетата - въобще не съм диетична  Crazy Blush Embarassed
Виж целия пост
# 84
Днес не ми е ден  Sad - нито на писане, нито на диетата - въобще не съм диетична  Crazy Blush Embarassed

lide....  newsm29
Що така, бре??  Crossing Arms

Аз си оставам режимна  Crazy
Вечерях 2 краставици с малко сол, после 50гр. сирене с червен пипер, а малко по - късно ми се полагат и други нещица....
И бира, разбира се!  Crazy
Виж целия пост
# 85
Привет от мен  Hug
почти диетична съм днес  Wink

Стам  smile3501

Кала супер изглеждаш   Heart Eyes

Лиде утре ще си по-добре  Peace
Виж целия пост
# 86
Здравейте Страхотни! Hug Hug Hug

Лиде, не се поддавай на изкушенията. Hug Казвала съм ти и друг път  - ако спазиш абсолютна режимност, ще се отървеш  от още 7 кг за няма и месец. Peace

kafe , какви са тези бири, мила?    smile3520 Laughing

Тук ще се въвежда ред вече , ааааа не може така.... newsm66   box

Ох, аз хубаво ви се скарах....,ама  newsm43 , вчера бях на гости ....и няма да ви разказвам. Сигурно минуса ми е отишъл на кино....

Да ви кажа, всичко е психика. Сега, понеже имам да сваля само 3 кг / на фона на всички 15 ,от които се отървах/ и  се отпускам. Ето затова ме е яд,  не за друго... Confused
Затова и искам да ги сваля, за да има къде да варирам...1-2 кг .Защото тези 1-2 кг при мен винаги мърдат. Течности, въглехидратна храна и т.н. ...Или ако съм хапнала нещо по-солено.


На всички хубав ден  Hug Hug Heart Eyes  bouquet  и умната! Wink
Виж целия пост
# 87
StaM, без бира каква диета е??  Crazy
Не мога без нея...  Twisted Evil  Rolling Eyes

А я си питай минуса кой филм е гледал, че и аз искам да ходя на кино  Crazy Mr. Green

На всички: хубав и режимен ден!
Виж целия пост
# 88
StaM, без бира каква диета е??  Crazy
.....

Хехех Joy
Какво да ти кажа, аз си пия бяло вино с лед...., че уж е по-диетично. Wink

Сега се премерих и въпреки нережимната вчерашна вечер, имам  още мъъъничко минус. Може и кантара да се е разместил... Rolling Eyes , но аз съм доволна. Flutter
Виж целия пост
# 89
StaM,   newsm10

Kala,  Whistling страхотна си!

kafe, pipy,   smile3501 само така, давайте режимно...ама кафенце, слънце, аз не разбрах на кой режим си точно newsm78 ..няма значение, важното е ефект да има!!

лиде,  Heart Eyes Hug

аз ви насъсквам, ама мен ме е хванал един мързел...решила съм сама да си пусна отпуска и довечера се чупя на море за 2 дни! обещавам там да съм много режимна, в понеделник ще се отчета!

страхотен и минусов ден!
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия