Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 528
  • 338
# 240
Вечеря

Добър апетит!
Виж целия пост
# 241
Здравейте, страхотни! Hug
Наминавам да ви видя как сте. Изчетох ви от първа страница. Аз приключих с диетите, мисля че си постигнах целта. Дънки от преди 2-3 години ми стават, миналогодишните са ми големи... Така че, целта е изпълнена! Тези дни приготвям сина за училище, също и аз се приготвям. На 26.09 отивам на очни... и така...
Желая ви приятно диетуване, болните да оздравяват бързо и много, много минусчета! Peace
Наоколо съм... Успех на всички! И целувки от мен! lovekiss
Виж целия пост
# 242
Привет!
Да ви се оплача - вчера всичко си вървеше по режима - мляко с ябълка, с планираното нарушение - вечеря таратор, като прибавим и около 2 км. ходене пеша, плюс домашния фитнес  clean clean newsm75 newsm79
правих почистване - сваляне на пердета, миене на прозорци, чистене с прахосмукачка и т.н. Всичко ОК. В 21 ми се обади зълвата, че са взели дисковете от сватбата и ходихме на гости, но този път не издържах и си хапнах. Но поне устоях на сладкото - имаше руло и бонбони.
Та днес отново млечно-плодов ден - няма да има проблени с WC - планирала съм мляко и сливи.
Да почерпя и вас

Сега пийвам и кафенце

Хубав и режимен ден! Hug
Виж целия пост
# 243
Привет момичета,
днес ми е белтъчен ден, предвидила съм пилешко и краставици да е менюто. Плода го замествам с краставица, защото нямам а ме мързи сега да ходя до пазара. Надявам се че не е голяма грешка Thinking
Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 244
Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Боби, Hug мерси за кафето  bouquet

КамерънHugбраво за постигнатата цел smile3501 - сега да си я задържиш  newsm10

Стела, Hug не мисля, че е голямо нарушение важното е да е еднакво за деня, а ти си го спазила Peace

Кала, СтаМ, Алли, Меи лонг Hug

Днес съм на въглехидратен ден - закусих ябълка, а обяда ще е картофи и домати  Peace

Страхотен ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 245

Днес съм на въглехидратен ден - закусих ябълка, а обяда ще е картофи и домати  Peace
  bouquet

Звучи толкова вкусно, а аз обожавам картофи (е и ориз), но утре.....
да не съм нарушавала млечния ден!
От днес започнах коремните преси!
Виж целия пост
# 246
Цитат
От днес започнах коремните преси
  bouquet
и аз все се каня, но пустий мързел по-голям е от желанието ми Embarassed.Моят проблрм е в долната 4аст на корема.
Виж целия пост
# 247
HOLA FANTASTICAS!

СтаМ, Камерън, как ви завиждам...благородно, разбира се!  smile3525

Боби,
От днес започнах коремните преси!
smile3501 и аз нямам търпение да се отърва от конюкератита и да се върна сериозно към спорта!

Стела, Лиде, Кала, това ще е нашия стимул за заслабване..толкова са гъвкави!
http://www.vbox7.com/play:7cc1ca0b

страхотен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 248
Привет момичета,
mai long благодаря ти за поздрава много е чувствен........ Wink
Виж целия пост
# 249
Привет момичета,
mai long благодаря ти за поздрава много е чувствен........ Wink

и аз благодаря за поздрава   bouquet

Режимна съм днес - както планирах сутринта - ябълки , на обяд варени картофи и домат, следобяд ябълка, а довечера е ясно  Grinning

Страхотен следобяд на всички! Hug
Виж целия пост
# 250
Вечеря

Днес режимна!
Виж целия пост
# 251
Добро утро!
Вчера - супер успешен и режимен ден - само вечерята по-късно в 20,30 и беше таратор, но това беше планирано прегрешение.
Днес закусих ябълка, в 10 пак, а за обяд така любимите картофи със салатка от домати.


Вече мечтая да е 19,30 ч., за обяд ще си купя готови.
Хубав ден! Аз днес ще се поглезя с фризьор!
Виж целия пост
# 252
Добро утро и от мен,
и аз вчера бях режимна, тази сутрин се претеглих нямам промяна Crossing Arms, в Понеделник пак дано тогава сме приятели с кантарчето Praynig.Днес ми е млечен ден(тараторен) Joy
Боби направо ми протекоха лигите много апетитно ти е менюто и аз мисля днес да се боядисвам.
Хубав ден на всички. Hug Hug
Виж целия пост
# 253
Здравейте , Страхотни момичета! Hug

На линия съм :

Днес ми е млечен ден(тараторен) Joy


И на мен, обаче млечно-ябълков  Grinning

БобиHug аз вчера хапнах от любимите ми картофи, но твоите изглеждат много по-апетитно  Grinning/моите бяха само варени/

Не съм се мерила - чак в понеделник Peace

Страхотен ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 254
Мацки, привет!
Ще преминавам във вашата група...предполагам от 17ти или 18ти Simple Smile
Избрах си първата диета...и имам няколко въпроса...

Може ли да се пропуска хранене ...или продукт - в смисъл да не ям мляко със всеки плод или зеленчук първият и дните като него?
Тъпо е да питам за резултати...май вече не ме интересуват толкова - защото козметични промени ми остават и все пак...колко да очаквам след тези 2 седмици...
Питам по-скоро защото не искам да се разочаровам и най- вече искам да съм АБСОЛюТно сериозна с нея...защото май това е най-важното в една диета, а именно да си постоянен Simple Smile

Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия