На колко време почистване на лице при козметик?

  • 81 386
  • 223
# 60
При моята козметичка цените са си високи, най-малкото защото тя е председател на сдружението на козметиците в България. Та имиджа си казва думата, но пък си заслужава всеки лев.

Особено ако е с проблемна кожа човек  Peace
Виж целия пост
# 61
Ако трябва да бъда  честна  за  20 лв процедура не съм правила  ... Whistling  С каква козметика е това ? На мен не ми се вярва да е с  Ериксон  ,Мери Кор ,Др  Рено или   някоя друга   добра марка  ?
Ryor - доволна съм, добра е!  Peace

talisman_01 извини ме за нетактичния въпрос, но откъде си?
Единствения път, когато реших да се пробвам в един новоткрит салон в квартала и дадох 20 лв \ това преди 2 години\ вместо почти 40-те, които си плащах на моята си козметичка ми излезе през носа Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Завърших със страхотен обрив, като пубертет  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
От тогава си ходя веднъж на 4-5 месеца при моята козметичка и съм изключително доволна Peace
Сега ми хрумва един въпрос - преди или след море е по-подходящо според вас да се направи почистване. Аз ще го направя след поради липса на време, но как е правилното?

Аз съм от Пловдив  Wink
Виж целия пост
# 62
абсолютно си права  за плажа , не е препоръчително да се правят процедури преди и след плаж .. Grinning

Ясно значи ще е около месец след като се върна, защото за преди вече нямам време. Благодаря за отговора  Peace
Виж целия пост
# 63
Макар че не е тенденция, по-често в градовете извън София ( особено по-малките ) вземат по-нормални суми за козметик Peace Аз, като гостувам на роднини и реша да посетя козметик, ми вземат по 12-15 лв., но не може да се сравнява вниманието ( едночасова процедура ) Hug и козметиката ( Ериксон Лаб., Колин ), която се използва в салона в София с претупването ( няма и 20 мин. ) и измислените козметични марки в малкия град Peace Поне това показва моят опит Wink
Виж целия пост
# 64
 мазна кожа съм и ходя всяка седмица или през седмица.
Виж целия пост
# 65
мазна кожа съм и ходя всяка седмица или през седмица.
Не е ли прекалено често?  newsm78
Виж целия пост
# 66
мазна кожа съм и ходя всяка седмица или през седмица.
Не е ли прекалено често?  newsm78

И на мен честичко ми се струва.
Виж целия пост
# 67
мазна кожа съм и ходя всяка седмица или през седмица.
Не е ли прекалено често?  newsm78

И на мен честичко ми се струва.
Прекалено честото отваряне на порите естествено предизвиква по- бързото им замърсяване.
Та мисълта ми е ,че наистина е прекалено често.
Виж целия пост
# 68
на 3,4 месеца, ама пак зависи
Виж целия пост
# 69
Май на 2 -3 седмици. Маниачка съм на тема чиста кожа и съм постоянно в салона. Иначе "помагам" на мацката веднъж седмично в домашни условия.
П.С. Имам нормална към смесена кожа. Чувствителна при това. Знам, че не бива да я пипам, но  страшно се дразня от запушени пори.
Виж целия пост
# 70
Колин също е много  добра марка   Peace Всеки  козметик си работи с определени цени  ,някои  дори не си правят труда  дати  почистят лицето преди масаж ,нито ензимен пилинг нито нищо лепват ти маската стоиш  20 мин  ..и толкова BlushИ се чудиш какво става  Tired
От такива бягам   Mr. Green
Виж целия пост
# 71
Макар че не е тенденция, по-често в градовете извън София ( особено по-малките ) вземат по-нормални суми за козметик Peace Аз, като гостувам на роднини и реша да посетя козметик, ми вземат по 12-15 лв., но не може да се сравнява вниманието ( едночасова процедура ) Hug и козметиката ( Ериксон Лаб., Колин ), която се използва в салона в София с претупването ( няма и 20 мин. ) и измислените козметични марки в малкия град Peace Поне това показва моят опит Wink
Хайде да оставим настрана изказванията за малки и големи градове,че темата ще вземе съвсем друг обрат ooooh!
Аз съм от малък град-Силистра ,и мога да ти кажа,че ходя на няколко месеца веднъж,и моята козметичка работи с Колин,-изключително професионално.....произхождам от опит на козметик във Варна PeaceВсичко което прави е по процедура,като масажа трае 25 мин.Кожата ми е суха и след козметик се чувства прекрасно.За претупване и дума не може да става,камо ли да играе роля за това големината на града Grinning
Виж целия пост
# 72
С мазна кожа съм и козметичката ми ме посъветва да си правя почистване всеки месец, но май нямам достатъчно време и ходя на два месеца веднъж Simple Smile
Виж целия пост
# 73
Ежемесечно правя процедури, но почистване- на няколко месеца веднъж.
Виж целия пост
# 74
в годината два пъти,нямам  нужди по лицето си Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия