Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 8-ма тема

  • 42 651
  • 290
# 180
Пълнени чушки с кайма и ориз, поляти с млечен сос



Мъфини с праскови

Виж целия пост
# 181

Тази подправка и аз съм я правила, но прибавях и малко обелени и настъргани домати (за сок), слагам в бурканчета и после стерилизирах 20 мин. Запазва се отлично за дълго време  Peace

майка ми си я прави така, но на мен суровата ми е по-ароматна  Peace


и закуската   Мекици; мекици със сирене


Виж целия пост
# 182

За обяд си направих овесени ядки по една стара рецепта на лелята на моя приятелка.


Виж целия пост
# 183
От мен през почивните дни...

Една питка ,която едва успях да снимам...вече наполовина изядена...



и страхотната усукана питка с мед и орехи...



пак започната...

Виж целия пост
# 184
Днес дояждаме от вчера... Whistling
и едни много вкусни сандвичи за закуска:
Виж целия пост
# 185
Tannita, не мога да се въздържа - снимките са прекрасни! А и гозбите да не говорим Crazy Crazy
Виж целия пост
# 186
Какво да ви кажа ние днес сме на звучно ястие с три букви...... , но има и малко пушени кремвирши:lol: Joy Ако остане повечко бобец ще направя утре манджата на Пепчо боб с ориз плакия.Баба ми я правеше като остане сварен боб и никой не го иска , много е вкусно . Peace
Виж целия пост
# 187
И от мен вчерашната пица

и днешния миш-маш за вечеря
Виж целия пост
# 188
Краси.мира страшна питка ,как ги правите тея работи бе хора, newsm78 как правите тея форми чудя ви се откъде такива идей. СТРАШНИ СТЕ!!!   bouquet
Виж целия пост
# 189
След почти десет дневно отсъствие, ето ме и мен в редиците. HugМного сте изписали, което значи и много готвене е паднало, изчетох и разгледах всички снимки, които сте показали в мое отсъствие. Wink Страхотни сте!  bouquet
Днес за обяд салата от розови домати/обелени/,краставици, люта чушка, лук, чесънче и сиренце.
И бобец с наденичка.

pep-4o , записвам си и аз рецептата за универсалната подправка, досега съм замразявала само, но сега ще опитам твоята рецепта. Peace
Виж целия пост
# 190
Тази вечер по-мързеливо я караме - бутер банички със сирене и крем ванилия (без снимка)

Виж целия пост
# 191
ето и нашата вечеря:
пилешка супа
пълнени пиперки с ориз и кайма,заляти с прясно мляко и яйца
Виж целия пост
# 192
И аз да споделя нашето меню тези два дена.

Вчера направих прословутите чебуреки на Лабрекс, не са лоши, вкусни са, ама на мен ми идват малко мазнички. За това пък половинката се влюби в тях.



А днес вечеряхме улова на мъжлето - пържен сафрид, гарнитура задушени картофи с гъбен сос

Виж целия пост
# 193
Леле ooooh! да мръдне малко човек на почивка и.........големи красоти.
Записвам се и ще се отчета скоро , само да влезна в кръчка Peace
Виж целия пост
# 194
И аз да споделя нашето меню тези два дена.
newsm10 и аз със закъснение да си покажа Simple Smile
Вчера за закуско- обяд –бяхме на Мързеливките на Вили

 А вечерята ни - Пилешки пържолки с грилован  патладжан

Днес съм сама и една лека вечеря зелен боб с чесново мляко.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия