Любими стари, детски/недетски сериали

  • 105 553
  • 248
# 135
Обожавах Макс и Мориц. hahaha

Сега в Мастерса са пуснали сериите на Ласи с бг аудио и на малката много и харесват.
Виж целия пост
# 136
Моят любим филм е "Синьо лято".Когато го пуснаха за първи път бях на годините на героите.Колко рев съм изревала  Cry, да знаете, на предпоследната 18-та серия , когато Ча(е)нкете умира, и онази песен "Algo se muere en el alma".
чанкете
Algo se muere en el alma как си го спомняш Wink най, най-любим детски филм!
а имаше едно филмче по лека нощ, зъбчо и ушко ли беше newsm78и него много го гледах Blush
Виж целия пост
# 137
Много харесвах "Трите мечета " и "Зайчето Питър", също и игралните "Фабиен от долината на Дрома", "Синовете и дъщерите на Якоб стъкларя", "Наследството на Елизавета"
Тъкмо щях да питам някои помни ли "Зайчето Питър " Много яко филмче беше някои ако  го намери моля да пише  Praynig Hug
ние имаме книжката,като намеря филма и за него ще пусна Peace
http://thefirsthorseman.net/rabbit/
Виж целия пост
# 138
Аз когато бях в началните класове някъде,около 1995 година,даваха един много хубав детски сериал - ВЪРТЕЛЕЖКА,за едни дечица.Много го харесвахме всички в училище и си играехме на него.
Също харесвах много:
Капитан Планета;
Смърфовете;
Всички филмчета и сериалчета на Дисни,които все още са на мода;
Плодчетата;
Костенурките Нинджа-и те са модерни още;
Грижовните мечета;
И аз много си падах по Бенджи,Закс и Звездния принц,гледах,че сте се сетили за него.
Стъпка по стъпка и разбира се никога не остаряващия Алф.
Виж целия пост
# 139
любимите ми плодчета Hug
http://cat.DMCA-removal-from-Google/movie/search?x=0&y=0& … D0%B0%D1%82%D0%B0
Виж целия пост
# 140
А Банани с пижами дали го има някъде? Grinning
Виж целия пост
# 141
Много харесвах "Трите мечета " и "Зайчето Питър", също и игралните "Фабиен от долината на Дрома", "Синовете и дъщерите на Якоб стъкларя", "Наследството на Елизавета"
Тъкмо щях да питам някои помни ли "Зайчето Питър " Много яко филмче беше някои ако  го намери моля да пише  Praynig Hug
ние имаме книжката,като намеря филма и за него ще пусна Peace
http://thefirsthorseman.net/rabbit/
Ще ти бъда много благодарна  Hug
Виж целия пост
# 142
Много мило ми стана като прочетох темата.Повечето сериали сме ги гледали с брат ми.
Сетих се още за анимационния "Мариан Първата",за "Мишел Вайан"- автомобилен състезател,за животинчетата Рана и Сибип и за енота Сирил Риктюс.Обаче съм забравила имената на сериалчетата.
А,и хитовия "Хлорофил"-гнилост и зараза Laughing
Виж целия пост
# 143
А Банани с пижами дали го има някъде? Grinning

В замунда проверявала ли си? Мисля, че там го бях засякла.
Виж целия пост
# 144

Това е един от любимите ми детски сериали.  Най-накрая го намерих. newsm44
Виж целия пост
# 145
И кой е той ???
Виж целия пост
# 146
Този последния не съм го гледала, а като малка следях всички детски. Интересен ли е този?
Виж целия пост
# 147
Испански сериал, разказващ за една група деца от началното училище  "Primaria Mundial". Училището се превръща в техен втори дом, след като идва новата им учителка Химена, която ще присъства в техните приключения и ще споделя техните проблеми.
Виж целия пост
# 148
Испански сериал, разказващ за една група деца от началното училище  "Primaria Mundial". Училището се превръща в техен втори дом, след като идва новата им учителка Химена, която ще присъства в техните приключения и ще споделя техните проблеми.

Звучи ми доста интересно
Виж целия пост
# 149
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия